Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот шивача » 17 май 2012 11:57

Beck's написа:
шивача написа:
Beck's написа:Протоколен мач шивач . Дори и да имат проблем с маргарините, както каза Божов , всичко се оправя с 6000 на полувремето! :lol:


Споко ;)

Аз съм споко, след вчерашният мач ми стана едно ясно, обезвредът ли Бадема ( който между другото тича повече от всички в отбора :shock: ) всичко приключва в мача ! ( за този в сряда говоря )

ами Дюлгеров трябва да го мачка, но по принцип по-трудно ще е на фланга при Иван Стоянов, просто ще трябва да се подсигуряват и така. ама напред Калиакра бе :lol:
Офтопик:
але, але , олеле :lol:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
THE RED SNAKE
Мнения: 5145
Регистриран на: 08 апр 2011 23:04
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот THE RED SNAKE » 17 май 2012 12:05

Аз ще съм по-скромен от шивача и ще кажа 1-1 :P ! Крейзитата ще са изморени от купата :mrgreen: и Геро, Четката и сие ще ги накажат :twisted: :mrgreen: .

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот шивача » 17 май 2012 12:07

THE RED SNAKE написа:Аз ще съм по-скромен от шивача и ще кажа 1-1 :P ! Крейзитата ще са изморени от купата :mrgreen: и Геро, Четката и сие ще ги накажат :twisted: :mrgreen: .

добра прогноза ;)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот Beck's » 17 май 2012 12:15

С такива прогнози се занимаваме, че ми се оправи настроението :D и времето се оправи .......

Офтопик:
олеелеле але :mrgreen:

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот шивача » 17 май 2012 12:16

Beck's написа:С такива прогнози се занимаваме, че ми се оправи настроението :D и времето се оправи .......

Офтопик:
олеелеле але :mrgreen:

да, забравих да напиша в началото, че в темата се приемат предимно прогнози със знак 1 ;)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот lisynger » 17 май 2012 12:31

pehopeho написа:Шивач, предлагам ти на път за психиатрията, да отскочиш до най-близката джамия и по примера на Дучето да запалиш свещ, да се прекръстиш с двете ръце, и да се помолиш на турския господ за шампионска титла на ЦСКА.
Относно магиите, мога да ти препоръчам Каракарталарския ходжа. И в тази връзка ще ти разкажа една история:
" Някога в далечното минало, в една далечна галактика живяло едно момче на име Кърфичко. Той бил с малка игла, но с голямо д...сърце. Естествено сърцето му било преизпълнено с любов към мегахиперинтергалактическия шампионски отбор на ЦГКА (централен галактически клуб ... А-то е за благозвучие). Преди последния кръг, където неговите любимци гостували на Луд планинец, галактическите армейци все още водели в класирането с две точки. Но последните дни и нощи лоши мисли минавали през главата на Кърфичко. Обземало го съмнение, несигурност, тревога. И тогава Кърфичко прибягнал до отчаян ход. Решил да помоли Анадолския ходжа за помощ. Да направи една магия и ЦГКА да стане шампион. Отишъл Кърфичко, обяснил си терзанията на ходжата и го помолил за помощ. Ходжата взел лист хартия, написал нещо, сгънал листа, завързал го с червен конец, изрекъл някакви непонятни думи и го подал на Кърфичко. Подал листа, а не другото (да не се обърка някой). Казал му да го носи на последния мач в джоба си и в никакъв случай да не го чете. Така и направил Кърфичко. И ооо чудо! Въпреки тоталния натиск на Луд планинец, пропуснатите 6 дузпи (5 от които за неправилно дишане и една за неправилно гледане в централния кръг), 4-те греди и 3-мата изгонени от ЦГКА, резултата все още бил 0 на 0. Съдията правел всичко възможно да добута домакините до победа, но храбрите армейци здраво удържали вратата си суха. Кърфичко вече виждал любимците си шампиони, когато в злокобната 96-та минута, нелепа грешка на вратаря на ЦГКА Райс колко ме Боли довела до нелеп гол. Муха влязла в окото на вратаря, точно когато защитник му върнал една топка, а на всичкото отгоре и коварен чим попречил на иначе блестящия до този момент вратар и топката се озовала в мрежата. Вратарят се нахвърлил на защитника с укор "Защо не я изчисти в тъч?", но вече било късно. Съдията дал край на мача и титлата се изплъзнала от ръцете на ЦГКА. Завинаги след мача останала във футболния фолклор фразата на коментатора изречена с равен глас в 96-тата минута "И това е гол!". Кърфичко разочарован, все пак ходжата му взел 50 лева за магията, разгърнал листа и прочел написаното. "НА УЯ ГО Е АНАДОЛСКИЯ ХОДЖА, ЧЕ СГКА НЯМА ДА Е ШАМПИОН!"
П.П. Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна.
Image

Поне Нина ожени ли се за тебе,човекът-виц ?
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот shotgun blues » 17 май 2012 12:40

Явно цесекарите много са се притеснили от последният мач в Разград и купата която Лудогорец спечели
иначе за този мач 0-4 за носителят на купата на БЪЛГАРИЯ

Потребителски аватар
L0rDa
Мнения: 170
Регистриран на: 01 мар 2009 11:23
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот L0rDa » 17 май 2012 13:18

Ще направя и аз коментар в духа на темата:
Офтопик:
1-0 с гол на Герасим Заков и сребърни медали за българския Хофенхайм :mrgreen:

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот fen-fen » 17 май 2012 13:35

pehopeho написа:Шивач, предлагам ти на път за психиатрията, да отскочиш до най-близката джамия и по примера на Дучето да запалиш свещ, да се прекръстиш с двете ръце, и да се помолиш на турския господ за шампионска титла на ЦСКА.
Относно магиите, мога да ти препоръчам Каракарталарския ходжа. И в тази връзка ще ти разкажа една история:
" Някога в далечното минало, в една далечна галактика живяло едно момче на име Кърфичко. Той бил с малка игла, но с голямо д...сърце. Естествено сърцето му било преизпълнено с любов към мегахиперинтергалактическия шампионски отбор на ЦГКА (централен галактически клуб ... А-то е за благозвучие). Преди последния кръг, където неговите любимци гостували на Луд планинец, галактическите армейци все още водели в класирането с две точки. Но последните дни и нощи лоши мисли минавали през главата на Кърфичко. Обземало го съмнение, несигурност, тревога. И тогава Кърфичко прибягнал до отчаян ход. Решил да помоли Анадолския ходжа за помощ. Да направи една магия и ЦГКА да стане шампион. Отишъл Кърфичко, обяснил си терзанията на ходжата и го помолил за помощ. Ходжата взел лист хартия, написал нещо, сгънал листа, завързал го с червен конец, изрекъл някакви непонятни думи и го подал на Кърфичко. Подал листа, а не другото (да не се обърка някой). Казал му да го носи на последния мач в джоба си и в никакъв случай да не го чете. Така и направил Кърфичко. И ооо чудо! Въпреки тоталния натиск на Луд планинец, пропуснатите 6 дузпи (5 от които за неправилно дишане и една за неправилно гледане в централния кръг), 4-те греди и 3-мата изгонени от ЦГКА, резултата все още бил 0 на 0. Съдията правел всичко възможно да добута домакините до победа, но храбрите армейци здраво удържали вратата си суха. Кърфичко вече виждал любимците си шампиони, когато в злокобната 96-та минута, нелепа грешка на вратаря на ЦГКА Райс колко ме Боли довела до нелеп гол. Муха влязла в окото на вратаря, точно когато защитник му върнал една топка, а на всичкото отгоре и коварен чим попречил на иначе блестящия до този момент вратар и топката се озовала в мрежата. Вратарят се нахвърлил на защитника с укор "Защо не я изчисти в тъч?", но вече било късно. Съдията дал край на мача и титлата се изплъзнала от ръцете на ЦГКА. Завинаги след мача останала във футболния фолклор фразата на коментатора изречена с равен глас в 96-тата минута "И това е гол!". Кърфичко разочарован, все пак ходжата му взел 50 лева за магията, разгърнал листа и прочел написаното. "НА УЯ ГО Е АНАДОЛСКИЯ ХОДЖА, ЧЕ СГКА НЯМА ДА Е ШАМПИОН!"
П.П. Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна.

+1000
:) :) :) :) ти наистина ме разсмя бе човек!
Image
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
Офтопик:
Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер!

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот fen-fen » 17 май 2012 13:44

Добре, че отворих тая тема да се посмея и разсъня малко! Малкото часове сън след пристигането ми от Бургас явно си казват думата. Ни кафе, нищо не помага, но тук Шивача и новия Ханс Андерсен определено ме развеселиха! :)

Иначе ако търсите сериозна прогноза 0:3 Едва ли ще си дават зор момчетата, по скоро ще си пестят силите за финала!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
Офтопик:
Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер!


Върни се в “Калиакра Каварна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост