Цветан Димитров фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Цветан Димитров фен тема

Мнениеот ogrizko » 21 мар 2012 18:55

Абе, гледам го това вратарче и се чудя.... как може да играе професионален футбол?! Гледах го в Левски колко смешно вардеше и топката му минаваше през ръцете... гледам го и в Калиакра как се дъни мач след мач и се чудя как никой не го сменя. Щото Калиакра не играят пък чак толкова зле, сравнително организирани са... ама половината голове ми изглеждат вратарски... сега тъкмо пуснах да гледам мача и за има нямя 30 сек. Асис вкара гол, като топката пак някак незнайно мина през ръцете на Цецката Димитров :mrgreen:
и все така, сравнително добре се бранят Калиакра и в някой момент вратарчето пуска смешен гол и оттам вече лесно става по-голям резултата, щото Калиакра тръгват по-напред.... ама се чудя какво прави такъв вратар в А група :shock:
и ми е интересно дали само аз ги виждам така нещата, щото може да съм субективен само с моето мнение :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Цветан Димитров фен тема

Мнениеот Жоржиньо » 21 мар 2012 19:00

Тоя вратар винаги ми е късал нервите въпреки,че е играл 3 мача в Левски помня с Локо Пловдив преди години Даксон му вкара една тупалка от 40 метра.Според мен беше с яки връзки,и затова беше в Левски.Добре,че го разкараха :)

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Цветан Димитров фен тема

Мнениеот shotgun blues » 21 мар 2012 19:04

този , Лъчезар Балтанов и Мариян Огнянов ,незнам какви таланти ги водеха ,но са абсолютни дървари

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Цветан Димитров фен тема

Мнениеот ogrizko » 21 мар 2012 19:07

хахах... да де... виж, за резерва да поиграе 2-3 мача става, ама недоумявам как е възможно да играе всеки мач титуляр за Калиакра... честно казано, сигурно аз да ида ще пазя по-добре от него, въпреки че съм само 178см и съм пазил само няколко пъти на голяма врата... ама последния път като го направих играхме срещу някакви дето ни биха със супер много голове и всяка минута имаха по 1-2 опасни атаки към вратата, а пуснах само 1 гол и то излязоха 3-4 от техните срещу мен и не знаех кого да пазя :mrgreen: всъщност не искам да се изкарам толкова добър, щото според мен чист късмет си беше да ми вкарат само 1 гол, доста удари имаха опасни - мои спасявания, греди, покрай гредите... сигурно 15-20 на 3-4 да са ни били :mrgreen: ама това подобие на вратар ме изумява тотално и най-вече как може да е титуляр наистина не мога да разбера.. и да има връзки в Левски, или не знам... нали го махнаха Сухия от Калиакра, ама още е титуляр баси :shock: ако го махнат смятам, че може да запишат някое равенство, а защо не и победа :roll:
Изображение

fero
Мнения: 435
Регистриран на: 10 авг 2010 19:28
Контакти:

Re: Цветан Димитров фен тема

Мнениеот fero » 21 мар 2012 19:14

ogrizko написа:хахах... да де... виж, за резерва да поиграе 2-3 мача става, ама недоумявам как е възможно да играе всеки мач титуляр за Калиакра... честно казано, сигурно аз да ида ще пазя по-добре от него, въпреки че съм само 178см и съм пазил само няколко пъти на голяма врата... ама последния път като го направих играхме срещу някакви дето ни биха със супер много голове и всяка минута имаха по 1-2 опасни атаки към вратата, а пуснах само 1 гол и то излязоха 3-4 от техните срещу мен и не знаех кого да пазя :mrgreen: всъщност не искам да се изкарам толкова добър, щото според мен чист късмет си беше да ми вкарат само 1 гол, доста удари имаха опасни - мои спасявания, греди, покрай гредите... сигурно 15-20 на 3-4 да са ни били :mrgreen: ама това подобие на вратар ме изумява тотално и най-вече как може да е титуляр наистина не мога да разбера.. и да има връзки в Левски, или не знам... нали го махнаха Сухия от Калиакра, ама още е титуляр баси :shock: ако го махнат смятам, че може да запишат някое равенство, а защо не и победа :roll:


Ясно искаш да се предложиш на Цонко и да станеш вратар на Калиакра :lol: . Иначе сериозно този наистина е доста смешен вратар да каже ако някой го е гледал в Бяла Слатина преди да отиде в Левски, но определено е смешничък вратар. В Калиакра миналия сезон втори вратар беше Бахтарлиев, а сега им е Мирослав Григоров определено много по-опитни и доказани вратари от Цецо. Ама съм сигурен, че ако Калиакра изпадне ще се махне и пак ще е в някой отбор от "А" група.
AnalBreaker написа:Те разчитаха на съдииска подкрепа, но и с нея не можаха да се класират
Фен на Юнайтед

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Цветан Димитров фен тема

Мнениеот ogrizko » 21 мар 2012 19:21

дано само да не идва никога в Черно море, защото ще спра да гледам мачове поне докато е титуляр.... просто не искам да си хабя нервите, като се има предвид, че дори и в Калиакра ме дразни... щото ето сега можеше да отмъкнат някоя точка от Черноморец и да ги понастигнем с точките, ама топката му мина през ръцете и стана 0:1 и оттам вече ясно само може да броим головете :mrgreen: ако дойде в Черно море не мога да го изтрая.... и не се предлагам на никого засега, а и вратар ми е най-омразната позиция, просто в него мач се бях вдъхновил да не пускам голове, щото падахме 100 на 0, принципно предпочитам нападател, някой ако иска да ме вземе за такъв да се обади :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Цветан Димитров фен тема

Мнениеот Pichichi » 21 мар 2012 21:59

Много е зле този вратар и идва от школата на Левски която произвежда много добри вратари
което е доста странно. Имам чуството че Цв.Димитров и Б.Митрев са със сериозни връзки за да
ги държи някой в Левски .

GreenLady
Мнения: 80
Регистриран на: 08 мар 2012 17:19
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Цветан Димитров фен тема

Мнениеот GreenLady » 21 мар 2012 22:44

Pichichi написа:Много е зле този вратар и идва от школата на Левски която произвежда много добри вратари
което е доста странно. Имам чуството че Цв.Димитров и Б.Митрев са със сериозни връзки за да
ги държи някой в Левски .

Митрев е много добър вратар,не говори глупости!

fero
Мнения: 435
Регистриран на: 10 авг 2010 19:28
Контакти:

Re: Цветан Димитров фен тема

Мнениеот fero » 23 мар 2012 00:01

GreenLady написа:
Pichichi написа:Много е зле този вратар и идва от школата на Левски която произвежда много добри вратари
което е доста странно. Имам чуството че Цв.Димитров и Б.Митрев са със сериозни връзки за да
ги държи някой в Левски .

Митрев е много добър вратар,не говори глупости!


Хаха Митрев бил слаб вратар, това че не му дадоха почти никакъв шанс и му спадна формата и това беше причината миналата сряда да допусне два гола, които не би пуснал преди.
AnalBreaker написа:Те разчитаха на съдииска подкрепа, но и с нея не можаха да се класират
Фен на Юнайтед


Върни се в “Калиакра Каварна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта