Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот шивача » 17 май 2012 13:59

L0rDa написа:Ще направя и аз коментар в духа на темата:
Офтопик:
1-0 с гол на Герасим Заков и сребърни медали за българския Хофенхайм :mrgreen:

чудесна прогноза, имаш половин кило миди и литър бургарско от мен :lol:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот Beck's » 17 май 2012 14:08

шивача написа:
L0rDa написа:Ще направя и аз коментар в духа на темата:
Офтопик:
1-0 с гол на Герасим Заков и сребърни медали за българския Хофенхайм :mrgreen:

чудесна прогноза, имаш половин кило миди и литър бургарско от мен :lol:

И от мен, и от мен ! :)

Потребителски аватар
s.i.s
Мнения: 302
Регистриран на: 26 фев 2012 14:10
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот s.i.s » 17 май 2012 17:47

Beck's написа:
шивача написа:
L0rDa написа:Ще направя и аз коментар в духа на темата:
Офтопик:
1-0 с гол на Герасим Заков и сребърни медали за българския Хофенхайм :mrgreen:

чудесна прогноза, имаш половин кило миди и литър бургарско от мен :lol:

И от мен, и от мен ! :)


от мен имаш 1 сироп за суха кашлица ;)

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот pehopeho » 18 май 2012 10:09

lisynger написа:
pehopeho написа:Шивач, предлагам ти на път за психиатрията, да отскочиш до най-близката джамия и по примера на Дучето да запалиш свещ, да се прекръстиш с двете ръце, и да се помолиш на турския господ за шампионска титла на ЦСКА.
Относно магиите, мога да ти препоръчам Каракарталарския ходжа. И в тази връзка ще ти разкажа една история:
" Някога в далечното минало, в една далечна галактика живяло едно момче на име Кърфичко. Той бил с малка игла, но с голямо д...сърце. Естествено сърцето му било преизпълнено с любов към мегахиперинтергалактическия шампионски отбор на ЦГКА (централен галактически клуб ... А-то е за благозвучие). Преди последния кръг, където неговите любимци гостували на Луд планинец, галактическите армейци все още водели в класирането с две точки. Но последните дни и нощи лоши мисли минавали през главата на Кърфичко. Обземало го съмнение, несигурност, тревога. И тогава Кърфичко прибягнал до отчаян ход. Решил да помоли Анадолския ходжа за помощ. Да направи една магия и ЦГКА да стане шампион. Отишъл Кърфичко, обяснил си терзанията на ходжата и го помолил за помощ. Ходжата взел лист хартия, написал нещо, сгънал листа, завързал го с червен конец, изрекъл някакви непонятни думи и го подал на Кърфичко. Подал листа, а не другото (да не се обърка някой). Казал му да го носи на последния мач в джоба си и в никакъв случай да не го чете. Така и направил Кърфичко. И ооо чудо! Въпреки тоталния натиск на Луд планинец, пропуснатите 6 дузпи (5 от които за неправилно дишане и една за неправилно гледане в централния кръг), 4-те греди и 3-мата изгонени от ЦГКА, резултата все още бил 0 на 0. Съдията правел всичко възможно да добута домакините до победа, но храбрите армейци здраво удържали вратата си суха. Кърфичко вече виждал любимците си шампиони, когато в злокобната 96-та минута, нелепа грешка на вратаря на ЦГКА Райс колко ме Боли довела до нелеп гол. Муха влязла в окото на вратаря, точно когато защитник му върнал една топка, а на всичкото отгоре и коварен чим попречил на иначе блестящия до този момент вратар и топката се озовала в мрежата. Вратарят се нахвърлил на защитника с укор "Защо не я изчисти в тъч?", но вече било късно. Съдията дал край на мача и титлата се изплъзнала от ръцете на ЦГКА. Завинаги след мача останала във футболния фолклор фразата на коментатора изречена с равен глас в 96-тата минута "И това е гол!". Кърфичко разочарован, все пак ходжата му взел 50 лева за магията, разгърнал листа и прочел написаното. "НА УЯ ГО Е АНАДОЛСКИЯ ХОДЖА, ЧЕ СГКА НЯМА ДА Е ШАМПИОН!"
П.П. Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна.
Image

Поне Нина ожени ли се за тебе,човекът-виц ?

Офтопик:
Не се ожени, а се омъжи!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Калиакра-Лудогорец 29 кръг

Мнениеот pehopeho » 18 май 2012 10:12

Може ли да си променя прогнозата?
16 на 0 за Калиакра!!! Приемам всякакви подаръци и почерпки. Може да не са от сърце, но да бъдат скъпи! ;)
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3


Върни се в “Калиакра Каварна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта