Защо не опитаме да предречем четворката след 4 години ??

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Защо не опитаме да предречем четворката след 4 години ??

Мнениеот kingofpop » 01 авг 2010 23:52

Световното приключи отдавна.За мен бе доста добро по куп причини, няма да ги споменавам.Но така или иначе сега предстоят нови 4 години чакане до следващия мондиал в Бразилия.И защо не опитаме да предскажем какво ще се случи там, колкото и далеч да е.
Ще започна с Италия-късметът който ги споходи през 2006 бе огромен тоест те грабнаха от лъжицата с късмета си неколкократно.С две думи футболът им би трябвало да затъне още повече, а и нямат поколение така че ги отписвам за 4 ката.
Англичаните са си надути нещастници и едва ли скоро ще са претенденти за каквото и да е, въпреки че след 4 години се очертава да имат много як отбор те пак ще се издънят.
Холандците според мен изпуснаха шанса си.Всичките им звезди са си на възраст и след 4 години няма да са първа младост, така 4е мисля че им предстоят трудни години.Както казах това бе шанса им и мисля, че сега им предстоят няколко провала-също ги отписвам
Португалците са Нани и Роналдо в разцвета на силите си ще са опасни, но не мисля че ще могат да са в 4 ката-нямат манталитет пролича си на този мондиал
Франзузите са като англичаните-пропаднали доста.Но след 4 години треньор няма да им е Доменек така че няма да са толкова слаби, но все пак не мисля че ще имат сили за нещо повече от 1/4 финал
Какво ли пък ще направи немската машина.Аз съм почти сигурен още от сега че ще се издънят, колкото и странно да им звучи на някои.Вярно че Мюлер и Йозил ще са в разцвета на силите си, но когато немците са фаворити се дънят, а когато са аутсайдери печелят.Това см го забелязал и се потвърди на този мондиал, така че мисля че в Бразилия няма да са заплаха за титлата
И останах 3 те гранда, които според мен ще са в 4 ката
Испанците ще са с почти съия отбор
Само шави и пуйол не се знае дали ще играят,другите са си млади от титулярите и стига да са здрави ще са на линия.Пуйол ще е на 34 но мойе би ше играе.Отборът им ще е още по опитен и съм сигурен че ще се борят със зъби и нокти да защитят титлата си,още повече че Торес там ще е в доста по добра форма от сега,може би.Така че испанците още от сега са си фаворити, въпреки че има цели 4 години.
Домакините от Бразилия ще са големият фаворит, но според мен ще отпаднат на 1/2 финал,или от Аржентина или от Испания, зависи как е таблицата.Доста малко таланти имат и въпреки че до 2014 ще са се изявили доста такива, не мисля че от сегашния им отбор има повече от 2 ма които са на ниво за световен шампион.
Аржентинцие са моя фаворит.Меси и Агуеро ще са на върха на кариерите си.Меси ще се бори за световната тила със зъби и нокти защото знае че не може да е сред най великите без нея,а какъв по добър момент от това да я спечели на терените на най големия враг.Агуеро също ще е супер играя тогава, не че сега не е.Гаучусуте ще са много по балансирани тогава и със един опитан треньор според мен ще грабнат титлата
4 тия отбор разбира се ще е някоя сензация-залагам на колумбия или еквадор все пак има логика да е южноамерикански тим
Като цяло прогнозата ми е бразилия отпада на 1/2 финал от аржентина или испания,зависи кой срещне и ако не се срещнат по рано и на финала Аржентина побеждава испанците
Марадона вдигна титлата през 1986, време е през 2014 Меси да направи същото.
Давайте и вашите прогнози ;;
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17417
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Защо не опитаме да предречем четворката след 4 години ??

Мнениеот pomiqrat » 01 авг 2010 23:56

Може би до четворката ще достигнат Аржентина, Бразилия, Германия и може би Испания, но не ми се вярва испанците да си повторят титлата.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Защо не опитаме да предречем четворката след 4 години ??

Мнениеот Parmalat » 02 авг 2010 00:03

2014 година България става световен шампион в Бразилия.Мицански голмайстор на първенството,Николай Михайлов най-добър вратар.

Офтопик:
Ех мечти,мечти :lol:


Сега сериозно.Мисля че Бразилия ще си вземе титлата обратно,а голямата четворка ще е Бразилия,Германия,Испания,Аржентина!
Последна промяна от Parmalat на 02 авг 2010 00:06, променено общо 1 път.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Защо не опитаме да предречем четворката след 4 години ??

Мнениеот Madridist » 02 авг 2010 00:03

Въпреки,че съм фен на испанците и ще стискам за тях палци смятам,че много трудно ще дублират титлата си. Най-вероятно трофея ще отиде в някой южноамерикански отбор, като ще ми е много интересно,ако Аржентина стане шампион насред Рио де Жанейро :mrgreen:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][/center]

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Защо не опитаме да предречем четворката след 4 години ??

Мнениеот анто маина » 02 авг 2010 00:06

Гана ,Япония,Словакия и Уругвай.

Потребителски аватар
peshky
Мнения: 16
Регистриран на: 30 юли 2010 13:33
Контакти:

Re: Защо не опитаме да предречем четворката след 4 години ??

Мнениеот peshky » 02 авг 2010 00:18

Parmalat написа:2014 година България става световен шампион в Бразилия.Мицански голмайстор на първенството,Николай Михайлов най-добър вратар.

Офтопик:
Ех мечти,мечти :lol:


Сега сериозно.Мисля че Бразилия ще си вземе титлата обратно,а голямата четворка ще е Бразилия,Германия,Испания,Аржентина!


представяш ли си :lol: но може пак да сме в изненадващата 4-ка :mrgreen:

Потребителски аватар
sweetchinmusic
Мнения: 266
Регистриран на: 07 май 2010 13:45
Skype: На ЛС
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо не опитаме да предречем четворката след 4 години ??

Мнениеот sweetchinmusic » 02 авг 2010 00:25

Топ 15
1. Уругвай
2. Англия
3.Германия
4. Испания
5. Холандия
6. Гана
7. Бразилия
8. Аржентина
9. Сърбия
10. Португалия
11. България ;)
12. Код Д Ивоар
13. Южна Корея
14. Италия
15. Еквадор

Потребителски аватар
azata
Мнения: 681
Регистриран на: 09 апр 2009 11:19
Контакти:

Re: Защо не опитаме да предречем четворката след 4 години ??

Мнениеот azata » 02 авг 2010 01:01

Тука сме само екстрасенси :lol: Незнам кой ще е в биг четворката,ама да се надявам,че България ще е в биг 32-ката ;)
Да запеем дружно песента
за отбора в нашите сърца,
Има, има истина една –
тя е само Левски София.
Да нахлуем всички в сектор Г
за да няма повече свине
Няма, няма вече ЦСКА,
има само Левски София.

Image

Потребителски аватар
alcho
Мнения: 124
Регистриран на: 05 юни 2008 13:44
Контакти:

Re: Защо не опитаме да предречем четворката след 4 години ??

Мнениеот alcho » 02 авг 2010 01:09

ами - гледайте първенствата за младежи ..... много са показателни

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Защо не опитаме да предречем четворката след 4 години ??

Мнениеот metodito » 02 авг 2010 07:46

Както би казал чичо Митко: ""... ъъъ...сега то в Бра'илия...ъъъ...класираме ли се...на четвъртфинал сме... там иначе... ъм, мъъъ, ъмммм ...Съюза и....... ....... Югославия очаквам... да сгорчат Брази'я...германците много хубаво играят стига да не се срещнат с нас, нали, щото понеже, помните... в Америкъъ..."
Стоичков: "Кажи бе, манго... аи бягай оттука бе журналистче, ще те наритам, боклук! К'ва Бразилия, бе. В Алпите ще ходя, к'во Световно. Аз ходих на Световно... я ча'ай, ти не беше ли ...? Яла тука бе, хрантутник. Не бягай! Лягай да та ритам!"
Балъчето: "Мий, вижти сяяя, туо гйерманцити са фаворити, налиии винагиии..."
Гонзо: "ЦСКА пак няма да се класират."
...
Аз не знам жив ли ще съм ...Да чукна на дърво...


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта