Време е да се заличи една несправедливост

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Madridist » 13 юли 2010 22:04

Botevist_1912 написа:
Възможно е да се види на видео стена или на компютър. Спира се точно момента на паса и се вижда дори и 20 см засада. Те даже на телевизионното излъчване го правят. Могат да го направят, но не искат, за да бутат отбори като Испания напред.


Искам да погледнеш този клип, и специално да пуснеш на 00"22. Как съдията да види тези 22 см и мислиш ли,че такова положение може да се определи,като "бутане на испанците от страна на ФИФА" :roll:

Последна промяна от Madridist на 13 юли 2010 22:12, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Gutev
Мнения: 241
Регистриран на: 09 окт 2009 19:30
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Gutev » 13 юли 2010 22:07

Corwin написа:Аз ще ви кажа нещо. Като ви въведат така лелеяните датчици, чипове и не знам какво още(ако искате и футболистите да играят в костюми че да се знае кога са ги ритнали и къде) ще загубите цялата тръпка от играта понеже нищо няма да се решава от шанса. Ще ви останат едни хубави изпълнения да гледате, но емоцията от тях и сега не е нищо в сравнение с адреналинът, когато съдията отсъди грешно според вас(дори и да е правилно по принцип). Ще видите :)

Това са поредните клишета и глупости, които съм прочел на много места по този въпрос. Ако ти наричаш, несправедливи отсъждания и ограбване на труда на един отбор "тръпка" на мен не ми трябва твоята тръпка. Аз обичам футбола, заради красивите неща в него, а като искаш да ти се качва адреналина, препоръчвам ти да се насочиш към екстремните спортове, например скачането с бънджи.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17418
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот pomiqrat » 13 юли 2010 22:21

Madridist написа:
Botevist_1912 написа:Твърдо подкрепям за видеоповторенията и чиповете, според мен рано или късно това ще стане, колкото по-скоро, толкова по-добре ;)


Видео повторения Блатер не иска по простата причина, че тогава големите отбори няма да могат да бъдат побутвани в дни, в които играта им не спори и от едно тяхна евентуална загуба и отпадане от някое състезание ще се загубят много пари от Тв права и реклами.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Gateca » 13 юли 2010 22:23

Все едно нямаше бутане за Франция 1998 год. , за Южна Корея 2002 или пък за Португалия 2004 . Разберете , че има ли видеоповторение това няма как да стане и ще коства доста пари за някои хора (знаем кои) Освен това ако Робен си беше вкарал положенията на 95 % щяхме да имаме друг шампион ;) . Няма да въведят повторения , заради не знам какви си глупости. В същото време отбори и цели народи няма да получават справедливост и 4 годишен труд ще ходи на вятъра , защото някой не видял нещо или пък сгрешил ;) Когато има грешка тя трябва да се отсъди . Това е.
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21139
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот metodito » 13 юли 2010 22:27

Факт: Испания е световният шампион станал такъв с най-малък брой голове. Без коментар! Точно заради такива неща като обсъжданите, футболът ще бъде определян като игра, а волейболът като спорт.
Няма начин, няма! при който спортистът да пие, пуши и се друса и да играе, както става във футболната игра.Факт! (Не говоря за нашето първенство.)

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Madridist » 13 юли 2010 22:32

metodito написа:Факт: Испания е световният шампион станал такъв с най-малък брой голове. Без коментар! Точно заради такива неща като обсъжданите, футболът ще бъде определян като игра, а волейболът като спорт.
Няма начин, няма! при който спортистът да пие, пуши и се друса и да играе, както става във футболната игра.


Ех, пак показваме само едната страна на монетата. А факта, че Испания стана шампион с най-малко допуснати голове,защо се пропуска. И че почти всички съперници(вкл. Германия) излизаха с дефанзивна тактика срещу иберийците :roll:

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 877
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Botevist_1912 » 13 юли 2010 22:38

Madridist написа:
Botevist_1912 написа:
Възможно е да се види на видео стена или на компютър. Спира се точно момента на паса и се вижда дори и 20 см засада. Те даже на телевизионното излъчване го правят. Могат да го направят, но не искат, за да бутат отбори като Испания напред.


Искам да погледнеш този клип, и специално да пуснеш на 00"22. Как съдията да види тези 22 см и мислиш ли,че такова положение може да се определи,като "бутане на испанците от страна на ФИФА" :roll:



Според мен засада има, щом има засада трябва да бъде отсъдена. Ако не е отсъдена, значи съдиите не са си свършили работата. Щом аз я видях засадата на повторението, та какво остава за един съдия, на когото това му е работата ? Да, засадата можеше да бъде видяна и предотвратена с повече съдии и видеоповторение.
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот james » 13 юли 2010 22:38

Един създава тема защото мрази Испания други се включваме защото недолюбваме някой друг отбор(и според мен Холандия и германия стигнаха до това ниво само заради съдииски грешки макар че идиотите Дунга и Марадона им помогнаха с каквото можаха)но мисля че е време да го докарате до основната тема хранила поколения журналисти в България кой е по подпиран от близнаците левски или цска !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21139
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот metodito » 13 юли 2010 22:39

Madridist написа:Ех, пак показваме само едната страна на монетата. А факта, че Испания стана шампион с най-малко допуснати голове,защо се пропуска. И че почти всички съперници(вкл. Германия) излизаха с дефанзивна тактика срещу иберийците :roll:

Ами грозно, според мен играха и да, пристрастен съм - фаворити ми бяха Уругвай и Словения.
Факт: След групите допуснаха гол срещу Парагвай само.
Последна промяна от metodito на 13 юли 2010 22:42, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 877
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Botevist_1912 » 13 юли 2010 22:40

pomiqrat написа:
Madridist написа:
Botevist_1912 написа:Твърдо подкрепям за видеоповторенията и чиповете, според мен рано или късно това ще стане, колкото по-скоро, толкова по-добре ;)


Видео повторения Блатер не иска по простата причина, че тогава големите отбори няма да могат да бъдат побутвани в дни, в които играта им не спори и от едно тяхна евентуална загуба и отпадане от някое състезание ще се загубят много пари от Тв права и реклами.


Напълно съм съгласен с теб. Блатер няма изгода от честен футбол. Например хокея на лед е сто пъти по-честен спорт, там времето се спира на десети от секундата и все още не е умряла красотата на хокея на лед. Пълни глупости са това, че футбола ще умре ако стане по-честна игра.
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта