Предложение за промяна на регламента

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Предложение за промяна на регламента

Мнениеот fr3ak_boy » 12 юли 2010 17:36

И да гледаме повече договорени мачове тип Испания - Чили, където испанците откровено си дадоха гола на Чили, за да може и двата тима да продължат. :evil: :evil:
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Предложение за промяна на регламента

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 12 юли 2010 17:47

Идеята е интересна и заслужава внимание. :) Прави чест на автора, че иска да съгласува своето предложение. :) Лично моето мнение, обаче, е отрицателно.
1. Мачовете стават много. Много за футболистите, на най-добрите от които се събират доста игрови минути: първенство на страната, други турнири на страната, ЕКТ, световно първенство. Много и за нас - зрителите; честно казано на мен за този един месец футболът ми омръзна. :oops:
2. Дузпите са зрелищен елемент от играта и трябва да останат. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Предложение за промяна на регламента

Мнениеот merdanski » 12 юли 2010 17:56

bojkyy написа:
Rodn1 написа:Между другото аз се замислих нещо ....може ли да се направи промяна в правилата такава ,че да се забранят тактическите нарушения около центъра на терена.Тоест да се дава директен червен картон.Така ще се увеличат атаките към двете врати.Какво мислите?

Секи мач ще се прекратява заради многото червени картони :)

Да въведат и един Терминатор-оспорване на съдийско решение,груб фаул без топка...Hasta la vista-вече си играч на "Свети Петър" Юнайтед :mrgreen:
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Предложение за промяна на регламента

Мнениеот merdanski » 12 юли 2010 18:32

Като ще си говорим смешки,ето какво предлагам аз!
Първо-всички континентални първенства се играят в една година!
Второ-континенталните финалисти се класират директно за Световното(дотук имаме 12 отбора)
Трето-1/2 финалистите от континенталните първенства формират две групи-Евро-Афро-Азиатска и Америко-Океанска.По един мач всеки срещу всеки на неутрален терен.първите два отбора от всяка група се класират за световното.
Четвърто-На класиралите се вече 12 се позволяват само по 5 контроли,с отбори от другата смесена зона(европейски отбор с Америко-Океански тимове),но не и с вече класирани или играещи допълнителен турнир.
Пето-световното се провежда само в елиминационна фаза по схемата:
Първи поток:
Шампион на Европа-Втори в Америко-Океанска група
Втори Южна Америка-Шампион Азия
Втори Северна Америка-Първи в Евро-Афро-Азиатска група
Шампион Африка-Втори в Океания

Втори поток:
Шампион Северна Америка-Втори в Евро-Афро-Азиатска група
Втори в Африка-Шампион в Океания
Втори в Европа-Първи в Америко-Океанска група
Шампион Южна Америка-втори в Азия

Шесто-световните първенства се провеждат в страни,които не са членки на ФИФА,в краен случай на Антрарктида

Седмо-въвеждат се новите технологии в играта.Няма съдии.Теренът е осеян с датчици и камери.В екипите на играчите се вграждат електро-шокови елементи,които при засада или нарушение,които парализират провинилият се играч,който пък губи състезателни права за една година.Заема се идея от хокейният турнир в Нагано'98,щом топката мине голлинията,датчиците да активират светлини по вратата,за отчитане на попадението.При равен резултат отпадат дузпите-всичко се решава от феновете с SMS или обаждане на кратък номер 8446212545154883334445578,като не една,а цели две мадами агитират за техният отбор,уверявайки,че точно ти ще спечелиш връзките на дясната бутонка на четвъртият вратар на Вануату,след специална томбола след мача.Важно е да се отбележи,че тук при SMS-ите важи правилото на Евровизия,че не може да подкрепяш своята си страна.

Така че приятно първенство,Пичове!Силата е във вашия телефон :mrgreen:
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

миле гърбавия
Мнения: 1494
Регистриран на: 13 дек 2009 14:12
Skype: 1G2472L

Re: Предложение за промяна на регламента

Мнениеот миле гърбавия » 12 юли 2010 18:37

Като имате толкова предложения,кой може да ви обърне внимание? Освен жените ви в къщи.

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Предложение за промяна на регламента

Мнениеот ilian12 » 12 юли 2010 18:48

Аз съм против. За мен СП започва на 1/8 финалите, с промяната ще започне на 1/4. Т.е. мачовете няма да станат повече, а по-малко.
105 години / 4 поколения ботевисти!

Addler
Мнения: 275
Регистриран на: 01 юни 2008 13:49
Контакти:

Re: Предложение за промяна на регламента

Мнениеот Addler » 12 юли 2010 19:19

По-голяма простотия не съм чел скоро!!!

Потребителски аватар
howmen
Мнения: 287
Регистриран на: 08 окт 2008 15:57
Контакти:

Re: Предложение за промяна на регламента

Мнениеот howmen » 12 юли 2010 19:54

Идеята не е лоша 8-)
Само че първо трябва да се въведе лимит на срещите в които може да играе даден състезател в клубния и национален отбор ;)
Представете си правило което забранява на даден състазетал да играе повече от 1 мач на седмица,лимит при картотекирането не повече от 28играча в това число минимум 4 юноши на тимовете :mrgreen:
Тогава и конкуренцията ще се повиши и футболът ще се съживи...на световното да се допускат по 32ма състазетали и до преките елиминаций да няма право даден футболист да играе два поредни мача :P
Дали тогава някой ще рИве че е уморен и т.н.т.
You`re My Wicked Live

Потребителски аватар
rstein
Мнения: 256
Регистриран на: 05 мар 2010 20:21

Re: Предложение за промяна на регламента

Мнениеот rstein » 12 юли 2010 21:34

Колкото повече мачове има - толкова повече възможности за врътки и уговорки! За мен идеалният регламент е пълен и безпристрастен жребий от началото - елиминации! И без това играчите играят прекалено много мачове в клубовете си! А ако трябва да бъда краен - без регионални квоти - защо трябва Русия, Турция, пък, ако щете и България , да не се класират? Ако е Световно първенство - нека играят най-добрите в света, без значение от кой континент са! Нека се увеличат двойно отборите , класира ли се за финалната фаза, но да има елиминации от първия до последния мач!

Потребителски аватар
infallible
Мнения: 153
Регистриран на: 03 юни 2009 20:23
Контакти:

Re: Предложение за промяна на регламента

Мнениеот infallible » 12 юли 2010 22:10

Ти си луд.. кой си ти че да внасяш предложение.. и кой ше ти обърне внимание :) Хубаво е че си разсъждаваш разни неща ма е несериозно да го предлагаш на ФИФА..
ЕДНА ЛЮБОВ!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта