Октоподът Паул подаде оставка

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Октоподът Паул подаде оставка

Мнениеот Бижутера » 12 юли 2010 16:01

Знаменитият октопод Паул, прочул се в целия свят с точните си прогнози на Мондиал 2010, приключи кариерата си на гадател, съобщи АП.

Представителката на аквариума в Оберхаузен Таня Мунциг каза, че октоподът ще се отдаде на любимите си занимания и няма да прави повече прогнози за футболни срещи.

„Паул е в оставка. Занапред той ще се занимава с това, което му се отдава най-много: да си играе със своите дресировачи и да радва децата, които посещават аквариума”, каза Мунциг.

Мекотелото се превърна в световна знаменитост, като позна изхода от мачовете на Германия, както и финала между Испания и Холандия на световното първенство в Южна Африка.
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Октоподът Паул подаде оставка

Мнениеот Cesc Fabregas » 12 юли 2010 16:04

С други думи-собствениците на аквариума са бесни и искат да му отнемат славата за това, че е провалил Германия :lol: :lol: :lol:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Октоподът Паул подаде оставка

Мнениеот Бижутера » 12 юли 2010 16:06

Cesc Fabregas написа:С други думи-собствениците на аквариума са бесни и искат да му отнемат славата за това, че е провалил Германия :lol: :lol: :lol:

или просто да му запазят славата, защото ако се издъни на някой мач веднага ще бъде разбит митът за дарбата му :mrgreen:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Октоподът Паул подаде оставка

Мнениеот Cesc Fabregas » 12 юли 2010 16:11

Бижутера написа:
Cesc Fabregas написа:С други думи-собствениците на аквариума са бесни и искат да му отнемат славата за това, че е провалил Германия :lol: :lol: :lol:

или просто да му запазят славата, защото ако се издъни на някой мач веднага ще бъде разбит митът за дарбата му :mrgreen:

:cry: :cry: Със сигурност има някакво обяснение за тази "дарба". Има теория, че винаги избира "по-червените" знамена, защото този цвят го привлича...де да знам...със сигурност знам обаче, че не е някакво чудо :roll: ;)
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Октоподът Паул подаде оставка

Мнениеот runnersa » 12 юли 2010 16:18

Cesc Fabregas написа:
Бижутера написа:
Cesc Fabregas написа:С други думи-собствениците на аквариума са бесни и искат да му отнемат славата за това, че е провалил Германия :lol: :lol: :lol:

или просто да му запазят славата, защото ако се издъни на някой мач веднага ще бъде разбит митът за дарбата му :mrgreen:

:cry: :cry: Със сигурност има някакво обяснение за тази "дарба". Има теория, че винаги избира "по-червените" знамена, защото този цвят го привлича...де да знам...със сигурност знам обаче, че не е някакво чудо :roll: ;)

А как си обесняваш, че всеки път пък познава? :roll:

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Октоподът Паул подаде оставка

Мнениеот Бижутера » 12 юли 2010 16:20

аз си го обяснявам с късмет...защото винаги избира логичните изходи от мачовете, виж ако беше нацелил някоя суперсензация щеше да е съвсем различно...
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Октоподът Паул подаде оставка

Мнениеот fr3ak_boy » 12 юли 2010 16:24

Бижутера написа:аз си го обяснявам с късмет...защото винаги избира логичните изходи от мачовете, виж ако беше нацелил някоя суперсензация щеше да е съвсем различно...

Позна, че сърбите ще пият Германия. :roll:
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: Октоподът Паул подаде оставка

Мнениеот jindo » 12 юли 2010 16:25

Cesc Fabregas написа:
Бижутера написа:
Cesc Fabregas написа:С други думи-собствениците на аквариума са бесни и искат да му отнемат славата за това, че е провалил Германия :lol: :lol: :lol:

или просто да му запазят славата, защото ако се издъни на някой мач веднага ще бъде разбит митът за дарбата му :mrgreen:

:cry: :cry: Със сигурност има някакво обяснение за тази "дарба". Има теория, че винаги избира "по-червените" знамена, защото този цвят го привлича...де да знам...със сигурност знам обаче, че не е някакво чудо :roll: ;)

На европейското първенство избра Германия пред Турция, а червеното преобладава в знамето на комшиите.

Encore
Мнения: 103
Регистриран на: 08 юли 2010 16:39
Контакти:

Re: Октоподът Паул подаде оставка

Мнениеот Encore » 12 юли 2010 16:27

В оставка е,защото е на години и със сигурност няма да доживее следващото световно (октоподите живеят около 3 години ) ;)

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Октоподът Паул подаде оставка

Мнениеот runnersa » 12 юли 2010 16:28

Бижутера написа:аз си го обяснявам с късмет...защото винаги избира логичните изходи от мачовете, виж ако беше нацелил някоя суперсензация щеше да е съвсем различно...

А логично ли беше Германия да падне от Сърбия? Да не говорим, че след групата бяха само дербита дето не бяха толкова ясни - Англия и Аржентина срещу Германия, Германия-Испания, Испания - Холандия! Не е прогнозирал Португалия - Кндр и тем подобни ;)


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта