Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: гавра с всички абонати на евроком в пловдив!!!!

Мнениеот Бижутера » 12 юли 2010 09:51

Слагайте Булсатком и няма да имате проблем...тези от евроком са доказани некадърници, аз лично бих им сринал офиса, ако ми попречат да гледам такъв мач :twisted: :twisted:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
vinagisvas
Мнения: 21
Регистриран на: 09 май 2009 18:41
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: гавра с всички абонати на евроком в пловдив!!!!

Мнениеот vinagisvas » 12 юли 2010 10:29

[/quote]Техник съм в Евроком ПД-BLIZOO,и мога да ви кажа че това спиране на сигнала няма нищо общо с Евроком.самия аз съм потърпевш и се дължеше на ОТРЯЗАН оптичен кабел в Кчук Париш и в Района около ресторант стадиона.Оптика бе отрязана и в събота на 5 места в града,но те бяха въстановени.Кажете ми като отрежат малоумниците кабел на 5 места в града 15 мин. преди мача-как да ги въстановим?[/quote]
Дори и да е така, фирмата дължи обезщетение на всички редовни абонати(които са си платили).Аз също имам и Булсатком в хола,но въпреки това вече пуснах жалба в офиса на "Скопие".Залейте офисите с жалби, имате 3 дни срок!!!!!!!

malkiazmei
Мнения: 61
Регистриран на: 01 юни 2009 14:53
Контакти:

Re: Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Мнениеот malkiazmei » 12 юли 2010 10:30

Оператор остави голяма част от Пловдив без ТВ преди финала на Световното

С изключително неприятни емоции свързват вчерашния ден и финала на Световното първенство по футбол голяма част от пловдивчани. Един от най-големите оператори в града Blizoo (новото име на обединените Евроком и CableTel), който снабдява с ТВ и интернет голяма част от Пловдив, преустанови услугите си в ранния следобед. На други места пък подигравката с любителите на футбола бе пълна, тъй като сигнала спря минути преди началния съдийски сигнал и те нямаха време да търсят алтернативи. Такова бе положените в Кючук Париж и Южен, според сигнали на читатели на Plovdiv24.bg.
Пловдивчани останаха в неведение, дали ще имат връзка със света и ще могат ли да гледат финалния мач на мондиала, тъй като дежурните телефони на пишман кабелджиите даваха свободно, но никой не благоволяваше да вдигне на тях.

Пловдивчани запалиха мобилните си телефони да се питат за роднини, познати и заведения с алтернативни оператори, където да могат да гледат поне финалния сблъсък. Гневни те се заканваха, че ще съдят оператора или най-малкото още тази седмица ще скъсат договорите си с него и ще потърсят алтернативни доставчици на тв и интернет.

На много места услугите бяха възстановени едва днес, а от Blizoo все още мълчат за причините да оставят голяма част от Пловдив без "връзка" и дали по някакъв начин ще обезщетят пострадалите си клиенти.

Източник: http://news.plovdiv24.bg/176665.htm

Скандала си е грандиозен, снощи хората бяха подивели, на някои им спря още в 17 и имаше време за реакция, но на някои им спря 15 мин преди старта на мача и останаха с пръст в......

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Мнениеот baltimore » 12 юли 2010 10:52

Представям си гневни хора бягат по стълбите и търсят кой комшия е на Булсатком. Ужас.
Напълнете офиса на Близу с жалби, че да дават заето една седмица.

Потребителски аватар
rstein
Мнения: 256
Регистриран на: 05 мар 2010 20:21

Re: Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Мнениеот rstein » 12 юли 2010 11:00

И аз съм на Евроком - кабелна в П-в Нищо не бе спирано снощи Може би само в някой район

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Мнениеот Madridist » 12 юли 2010 11:14

Първо бих помолил, човека направил темата да промени заглавието. Евроком като фирма отдавна не съществува, те се обединиха с Кейбълтел под името "Blizoo" . Тъй като съм бил абонат и на двете, ви казвам,че сигурно в Буркина Фасо имат по-качествена и надеждна кабелна. Отвратително качество, редовно съм нямал сигнал,защото "плъховете в мазето, ядяли кабелите" . Един от най-радостните ми дни беше, като отидох до офиса на Кейбълтел и си пуснах молбата за отказ, просто при тях наглостта нямаше край- намаляха излъчваните канали, а увеличахва пропорционално с това месечната такса Изображение . След четене по форуми, реших да минах на Булсатком, най-вече заради Примерата, но останах приятно изненадан от качеството на тази телевизия, има доста канали,които мен като потребител са ми интересни и за мен, в момента Булсатком нямат конкуренция в отношението цена-качество. Относно "Blizoo", имам познат,който бачка там и ми каза едно-единствено изречение- "Името е ново, но всичко си е по старому". Тоест, само в математиката, два минуса, правят плюс, за съжаление, при "Blizoo" двата минуса, са направили един по-голям :geek:

Потребителски аватар
z.a.l.e.z.a
Мнения: 144
Регистриран на: 10 юни 2010 14:38
Контакти:

Re: Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Мнениеот z.a.l.e.z.a » 12 юли 2010 11:24

Blizoo каза гледай финала както никога досега.Просто не го гледай. :) Дотук с майтапа ,но това е отвратително.От опит ви казвам няма смисъл да пращате жалби и тем подобни.Работих в такава фирма 2 години и знам каде си ги слагахме тия жалби.Просто сменяите оператора като няй вече препоръчвам сателит.Дали булсатком или тотал тв няма значение имате ли добро изложение сте вие.Ако ви се бръква за малко повече пари има и по нелегални оферти ма гледаш найстина всичко.СКАЙ спорт турските спортни който дават всякъкъв футбол от всички големи първенства на сателита ДИГИ ТЮРК вярно коментара си е анадолски ма като дадеш МУТЕТО и си е направо царско.Кабела вече е отживелица и трябва да го премахнем.
Кръвтааа кипи в нашите сърца завинаги от ЦСКА .
Който не уважава ЦСКА ще СТРАДА.
http://wiki.answers.com/Q/Why_is_the_Le ... Euroidiots

malkiazmei
Мнения: 61
Регистриран на: 01 юни 2009 14:53
Контакти:

Re: Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Мнениеот malkiazmei » 12 юли 2010 11:29

Мен ми е интересно гонг що крият темата, въпреки много постове не се появява на главната страница на сайта им, странно не мислите ли?

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Мнениеот Madridist » 12 юли 2010 11:31

Ето защо, винаги трябва да си пазиш добрата стара антена. Въпреки всичко,като чета новината, ми намирисва на саботаж-точно 10 минути преди мача- КРАЙ и после картината се появява по време на награждаването. Преди десетина години в Пловдив, редовно кабелните фирми си пращаха хора да режат кабелите на конкуренцията по блоковете. Не знам дали в този случай е така, но тази версия, също не трябва да се изключва. :roll:
Последна промяна от Madridist на 12 юли 2010 11:48, променено общо 6 пъти.

Sasho1914
Мнения: 41
Регистриран на: 13 дек 2009 20:33
Контакти:

Re: Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Мнениеот Sasho1914 » 12 юли 2010 11:43

Неприятно е това, което се е случило, но имам три въпроса към вас:
- Защо пропускате да коментирате очевидния факт, че има саботаж на кабела, срязан е на 5 места!? Как една фирма може да е виновна за това, което правят вандалите?
- Кой има изгода от този саботаж? Мисля, че отговорът е очевиден, самите вие го пишете в темата...
- Никой ли не се светна, че БНТ1 е ЕФИРНА телевизия и даже баба ти на село с "Операта' може да гледа Световното с една жичка бодната в антенния вход?

Помислете разумно, след като емоциите отминат.

На тези, които не са гледали финала мога да им кажа само, че нищо не са изпуснали. Супер тъп футбол, груба игра, съдийско подпиране на иберийците и в крайна сметка поредното едно на мъка!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта