Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Мнениеот Madridist » 12 юли 2010 11:54

Sasho1914 написа:- Никой ли не се светна, че БНТ1 е ЕФИРНА телевизия и даже баба ти на село с "Операта' може да гледа Световното с една жичка бодната в антенния вход?



И аз точно това се зачудих за антената. Явно,повечето хора не си я пазят, доверявайки се на надеждността на операторите. Аз лично имам две антени прибрани за подобни екстремни ситуации. 8-)
Последна промяна от Madridist на 12 юли 2010 12:07, променено общо 1 път.

mfca
Мнения: 441
Регистриран на: 11 апр 2009 00:10
Местоположение: София
Контакти:

Re: гавра с всички абонати на евроком в пловдив!!!!

Мнениеот mfca » 12 юли 2010 12:04

vinagisvas написа:Техник съм в Евроком ПД-BLIZOO,и мога да ви кажа че това спиране на сигнала няма нищо общо с Евроком.самия аз съм потърпевш и се дължеше на ОТРЯЗАН оптичен кабел в Кчук Париш и в Района около ресторант стадиона.Оптика бе отрязана и в събота на 5 места в града,но те бяха въстановени.Кажете ми като отрежат малоумниците кабел на 5 места в града 15 мин. преди мача-как да ги въстановим?
Дори и да е така, фирмата дължи обезщетение на всички редовни абонати(които са си платили).Аз също имам и Булсатком в хола,но въпреки това вече пуснах жалба в офиса на "Скопие".Залейте офисите с жалби, имате 3 дни срок!!!!!!!


Eми мога да кажа как постъпи в подобен случай моя оператор - Мегалан. От 6 месеца ги има и в моя квартал/за София става дума/ и до сега имаше само едно среднощто спиране на сигнала и за да се извинят на абонатите си ни подариха мисля 2 дни безплатен интернет и телевизия. При друг случай, след неприето мое обаждане към отдел Поддръжка, в рамките на 5 минути ми звъняха 2 пъти, за да проверят, защото не са успели да ми вдигнат телефона на време. Ето така - високо кечество, без огромна реклама това е най-добрия оператор в София, предполагам скоро и в цяла България. А тези от CableTel и Евроком залагат само на реклама, без покритие и сега с това Blizoo пак ще фалират!

Като цяло има подобни повреди, все пак е техника. В случая просто е било малшанс. Въпроса е какво ще направят в този момент операторите, за да се извинят на потребителите си.

Относно антените - еми ако от 10-15 години са на кабелни и сателити едва ли пазиш, иначе аз хващам няколко ефирни просто на един проводник.
“Прост народ - слаба държава”

Потребителски аватар
Nikona
Мнения: 569
Регистриран на: 12 ное 2008 10:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Мнениеот Nikona » 12 юли 2010 12:11

Madridist написа:
Sasho1914 написа:- Никой ли не се светна, че БНТ1 е ЕФИРНА телевизия и даже баба ти на село с "Операта' може да гледа Световното с една жичка бодната в антенния вход?



И аз точно това се зачудих за антената. Явно,повечето хора не си я пазят, доверявайки се на надеждността на операторите. Аз лично имам две антени прибрани за подобни екстремни ситуации. 8-)


Не говорим за антени аз гледах 2 седмици с ...кламер. А иначе верно е гавра да спре преди финала, но ако наистина е саботаж и те нямат какво да направят.
Изображение

Потребителски аватар
Masaba
Мнения: 4116
Регистриран на: 03 авг 2008 22:23
Местоположение: In front of you
Контакти:

Re: Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Мнениеот Masaba » 12 юли 2010 16:26

Blizoo са толкова некадърна и заблудена компания,че...
Преди 2 месеца си пуснах интернет от тях,дойдоха и свързаха кабелите,взеха ми ф.адреса и си заминаха,след 1 час нета тръгна.Нито ми казаха кога трябва да си го плащам или да подпиша някакъв договор :lol: Незнам къде са им кабелите,но при малка буря интернета си отива.Сега си карам вече два месеца аванта,да видим кога ще се сетят за мен.

А почти всички нови телевизори си имат вградена антена,не е нужно да разпъвате по 1 метър жици.Само махате кабела или картата и си гледате БНТ.Но може би хората повече са псували,отколкото да се опитат да премахнат проблема.


Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Гавра с всички абонати на Евроком в Пловдив!!!!

Мнениеот TodorT » 13 юли 2010 01:24

Над 60 000 домакинства без кабелна по време на финала :o Да не дава Господ :x :oops:


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта