Въпрос за голмайсторите на Световното

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Molotov
Мнения: 353
Регистриран на: 30 май 2010 20:26
Контакти:

Re: Въпрос за голмайсторите на Световното

Мнениеот Molotov » 11 юли 2010 15:00

merdanski написа:Пичове,гответе се за "големи"печалби!
Забелязал съм,че когато има пряк двубой на голмайстори за издивуален приз се оак**т здравата :) :) :)
Така че няма да е нещо извънземно,ако Снайдер и Вия ги чуем в обявяването на съставите и при награждаването само ;)


Е,който е залагал тежко му :lol: Аз в групите заложих 2 пъти,единия път излезна,напред съм СТРАШНИТЕ 10 лв и не съм се занимавал повече :P
Надявам се Вия и Снайдер да не се оакат,все пак ... професионалисти са,много неща зависят от тях :) нямат ли ден,и двата отбора губят голяма мощ в нападение ;)
[center]Изображение
ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
Arnautovic49
Мнения: 80
Регистриран на: 09 ное 2009 17:46
Skype: interbg49
Контакти:

Re: Въпрос за голмайсторите на Световното

Мнениеот Arnautovic49 » 11 юли 2010 16:55

Trip написа:Arnautovic49, дано някой се смили над безграничните ти познания по математика!!!!! :) :) :) :) :)


Пост Скриптум: Ако Холандия не стане Световен Шампион... ритуално ще си изтрия харддиска!!!!!


1.Явно шегата ми не беше разбрана, колкото и глупава да беше.
2.След като не се познаваме е редно да ми говорите на вие(поредната ми глупава шега). :lol:
3.Не всички имаме възможността да стоим до 03:00 през ноща и да учим по математика. :cry:
4.По броя на мненията ти разбирам, че пишеш коментари само когато е наистина необходимо, така че моляте смили се над безграничните ми познания по математика.
5.Довечера ще ти позвъня на вратата в 23:30 и то не за да ти искам учебника по математика, а за да гледам на живо ритуала! :twisted:
„Цвета на емблемата ще бъде тази прекрасна нощ: черно-синия фон осеян със златни звезди. Ще се нарича Интернационале, защото всички сме братя на Света. “
—Джорджо Муджани, 9 март 1908 г.

Потребителски аватар
anro
Мнения: 80
Регистриран на: 29 юни 2010 00:13
Контакти:

Re: Въпрос за голмайсторите на Световното

Мнениеот anro » 11 юли 2010 17:13

Arnautovic49 написа:А както върви, ако има 5 голмайстора и аз съм заложил за Вийя с 5 лева при 9.00 коеф. колко ли ще зема?! :o :lol: :twisted:

нищо няма да вземеш защото днес Уесли ще вкара шестия си гол :)

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Въпрос за голмайсторите на Световното

Мнениеот merdanski » 11 юли 2010 17:20

anro написа:
Arnautovic49 написа:А както върви, ако има 5 голмайстора и аз съм заложил за Вийя с 5 лева при 9.00 коеф. колко ли ще зема?! :o :lol: :twisted:

нищо няма да вземеш защото днес Уесли ще вкара шестия си гол :)

Хайде да не се заблуждавате(казах вече защо)!По вероятно е Пепе Рейна да вкара от игрална ситуация,отколкото Уесли или Давид да реализират 6-ти гол.Очаквайте неочакваното довечера-набележете си един играч от двата отбора,който най-малко очаквате да вкара и няма да останете разочаровани!
Справка:Който е мислил,че 2006 Марко Провокацията ще е звездата на финала,да дойде да му стисна ръката и да му дам титлата"Носител на ордена на Свети Паул Оракула"!
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Въпрос за голмайсторите на Световното

Мнениеот pehopeho » 11 юли 2010 17:29

anro написа:
Arnautovic49 написа:А както върви, ако има 5 голмайстора и аз съм заложил за Вийя с 5 лева при 9.00 коеф. колко ли ще зема?! :o :lol: :twisted:

нищо няма да вземеш защото днес Уесли ще вкара шестия си гол :)

Шести, ама първото полувреме. Второто Вия отвръща с два! :) И ми излиза и шампиона и голмайстора! ;)
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
kola_di_rienzo
Мнения: 234
Регистриран на: 06 ное 2009 09:04
Skype: koladirienzo
Контакти:

Re: Въпрос за голмайсторите на Световното

Мнениеот kola_di_rienzo » 11 юли 2010 19:22

Гледам че доста хора тук се изказват по въпроса без да знаят правилото за голмайстор. В сайта спорт 1 има статия по въпроса за голмайсторите:

Мюлер едни гърди напред за голмайсторския приз
Нед, 2010-07-11 18:16

Томас Мюлер може да бъде едноличен голмайстор на Световното първенство, ако Давид Вия и Уесли Снайдер не вкарат във финала тази вечер.

Това става ясно от правилата на ФИФА, които не позволяват Мондиалът да има повече от един голмайстор, както бе например през 1994 година с Христо Стоичков и руснака Саленко.

Мюлер, Форлан, Снайдер и Вия имат по 5 гола, но според правилата на ФИФА при равенство в попаденията, Златната обувка отива в този с най-много асистенции. При равенство и при този показател, се гледат изиграните минути. И по двата показателя първи е именно немският талант.

Той има три асистенции, докато другите трима по една. Освен това Мюлер е изиграл 473 минути, което е най-малко от четиримата заради пропуснатия полуфинал.

Ако всичко мине по план за Мюлер, то той ще се прибере в Германия с две награди – за „Най-добър млад играч” и с „Златна обувка”.

Това е. Успех на печелившите! :)
И господ от свода, през гъстия дим,

гледаше на всичко тих, невъзмутим!...

Потребителски аватар
milennelim
Мнения: 69
Регистриран на: 01 юли 2010 21:16
Контакти:

Re: Въпрос за голмайсторите на Световното

Мнениеот milennelim » 11 юли 2010 20:20

kola_di_rienzo написа:Гледам че доста хора тук се изказват по въпроса без да знаят правилото за голмайстор. В сайта спорт 1 има статия по въпроса за голмайсторите:

Мюлер едни гърди напред за голмайсторския приз
Нед, 2010-07-11 18:16

Томас Мюлер може да бъде едноличен голмайстор на Световното първенство, ако Давид Вия и Уесли Снайдер не вкарат във финала тази вечер.




Това е. Успех на печелившите! :)

Кой от кого е преписал??? Като съдя по часа на публикуване ... Гонг-
11 юли 2010 17:53 ;)

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Въпрос за голмайсторите на Световното

Мнениеот runnersa » 11 юли 2010 21:11

milennelim написа:
kola_di_rienzo написа:Гледам че доста хора тук се изказват по въпроса без да знаят правилото за голмайстор. В сайта спорт 1 има статия по въпроса за голмайсторите:

Мюлер едни гърди напред за голмайсторския приз
Нед, 2010-07-11 18:16

Томас Мюлер може да бъде едноличен голмайстор на Световното първенство, ако Давид Вия и Уесли Снайдер не вкарат във финала тази вечер.




Това е. Успех на печелившите! :)

Кой от кого е преписал??? Като съдя по часа на публикуване ... Гонг-
11 юли 2010 17:53 ;)

Офтопик:
Не знам кой е преписал ама снимката под коментара ти кърти асфалта :lol:

bkom
Мнения: 8
Регистриран на: 24 май 2009 18:53
Контакти:

Re: Въпрос за голмайсторите на Световното

Мнениеот bkom » 12 юли 2010 00:07

Голмайстор се води този, който е вкарал в най-малко мачове.

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Въпрос за голмайсторите на Световното

Мнениеот niki87 » 12 юли 2010 01:24

Изображение

Томас Мюлер стана голмайстор на Световното първенство и спечели Златната обувка!

Форлан, Снайдер и Вия имат също по 5 гола, но според правилата на ФИФА при равенство в попаденията, Златната обувка отива в този с най-много асистенции. При равенство и при този показател, се гледат изиграните минути. И по двата показателя първи е именно немският талант.
Той има три асистенции, докато другите трима по една. Освен това Мюлер е изиграл 473 минути, което е най-малко от четиримата заради пропуснатия полуфинал.

Много съм щастлив от този факт.А е само на 20г.,дай Боже,един ден да стане голмайстор номер 1 в историята на Световните първенства :)...Изображение


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта