Един отбор, готов за историята - Холандия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: Един отбор, готов за историята - Холандия

Мнениеот jindo » 11 юли 2010 14:00

Нещо не ми вдъхват толкова доверие, доста несериозно подхождаха към повечето мачове.

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Един отбор, готов за историята - Холандия

Мнениеот JohnnieWalker » 11 юли 2010 14:30

Trip написа:JohnnieWalker, явно не си гледал Холандия отпреди Бергкамп.....
За пръв път когато гледах футбол, видях "някав" финал на Холандия и СССР, и една резерва (ван Бастен) вкара един гол.... и изведнъж обявиха тоя гол за НАЙ-ВЕЛИК EVERRRRR!!!!!! После как да поодържам друг отбор?!!?! :))))))))
Да не говорим че следващия мач беше Милан - Реал 5:1 пак с..... оная резерва ;)))))



Еми 90 набор съм :mrgreen:

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Един отбор, готов за историята - Холандия

Мнениеот runnersa » 11 юли 2010 15:10

garfild8 написа:
runnersa написа:Каквото и да си говорим Испания са по-класния отбор в момента, с по-голямо самочувствие от европейската титла и съответно по- готов за историята от този на Холандия! ;)

И така да е,това не е гаранция за титлата,нали? :)

Но е предпоставка :)

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Един отбор, готов за историята - Холандия

Мнениеот merdanski » 11 юли 2010 16:53

Съдбата си е правила яка гаргара и с двата отбора досега!
Най-добре ще е резултатен Х за 120 мин.,а на дузпите който може...
Ама не ми се вярва,че ще гледаме дузпи и че ще се вкарат повече от 2 гола за 90 мин.
Иначе,с 52% на 48% подкрепям Испания!
Прогоза 2-0 за Испания,голмайстори Торес и Рамос ;)
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

difeza
Мнения: 626
Регистриран на: 14 дек 2009 12:55
Контакти:

Re: Един отбор, готов за историята - Холандия

Мнениеот difeza » 11 юли 2010 19:08

JohnnieWalker написа:
MuFc1878 написа:Не красивата игра, а прагматичния стил печели титли. Може би наистина е време "лалетата" да вземат така жадуваната световна купа.


Да, но красивата игра печели фенове ;)

на кой му дреме за красивата игра,когато влизаш в историята.След 20 години ще се помни титлата а не красивата игра.

Потребителски аватар
1913
Мнения: 2235
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Re: Един отбор, готов за историята - Холандия

Мнениеот 1913 » 11 юли 2010 19:32

Испания от 2 години е най-силният отбор в света. Има само един отбор, който може да ги бие на финал и това е Холандия. Дано! KOM OP, ORANJE!

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Един отбор, готов за историята - Холандия

Мнениеот g3_ev2 » 11 юли 2010 20:41

Поради давност мога да си призная едно престъпление: на финалите в Германия 1974 г. много харесвах тогавашния отбор на Бразилия (Ривалдо и компания), а в същото време ме дразнеше шума около Холандия (Кройф и компания). И след като Холандия елиминира Бразилия, казах нещо много глупаво: "Бразилия ще я знаят добре и след 30 и 40 год., а тогава никой няма да помни Холандия." Уникално погрешно, холандците създадоха много солидна техническа и тактическа школа, холандския футболист се познава дори само по силуета и бягането, те са царе в притискането на противника в средата на терена, а футболистите им винаги са сред най - интелигентните. Да бъде победена Холандия е истинско събитие във футболния свят! Дали испанците са способни на този подвиг, не знам, но за да бият Холандия наистина трябва да са на 100,00%.

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Един отбор, готов за историята - Холандия

Мнениеот JohnnieWalker » 12 юли 2010 22:07

difeza написа:
JohnnieWalker написа:
MuFc1878 написа:Не красивата игра, а прагматичния стил печели титли. Може би наистина е време "лалетата" да вземат така жадуваната световна купа.


Да, но красивата игра печели фенове ;)

на кой му дреме за красивата игра,когато влизаш в историята.След 20 години ще се помни титлата а не красивата игра.


Големи разбирачи ей :lol: :lol: :lol: Смешни сте... На кой му пука за историята ?! Да не аз да съм влезнал в историята с ШЛ на Барса ? Не. За мен е удоволствието да гледам футбол. В историята остават играчите(в случая с Интер треньора) ;)


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта