Уругвай - Германия (Малък Финал) 10 юли 21:30 по БНТ 1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Al_Abrashev
Мнения: 281
Регистриран на: 27 фев 2009 11:32
Контакти:

Re: Уругвай - Германия (Малък Финал) 10 юли 21:30 по БНТ 1

Мнениеот Al_Abrashev » 11 юли 2010 19:05

blue avalanche написа:
Viktor4o_Rs написа:blue avalanche , откога 4-5 човека на 30 години правят отбора стар :roll: А освен изброените футболисти от Ники , със сигурност ще има и още , кoито за момента не са толкова популярни , но ще направят впечатление :mrgreen: :mrgreen: Така че опитът ти да се направиш на интересен няма да мине :roll:

"...Светли дни чакат ТОЗИ млад германски отбор..."-твой пост.
1.Диего Контенто,Хьоведес,Патрик Хелмес,Хайко Вестерман от ТОЗИ "млад германски отбор" ли са?
2.Фридрих- 35г.
Швайнщайгер-30г.
Кислинг- 30г.
Клозе- 36г.
Визе- 33г.
Троховски- 30г.
Лам- 31г.
Мертезакер- 30г.
Какау- 33г.
Ти на това 4-5 ли му викаш?Щото аз му викам 9.Да ти изброя ли тези дето ще са по на 29г.:Янсен,Подолски,Гомес.
Я сега ми обясни колко млад ще е ТОЗИ германски отбор след 4 години?Пак повтарям:ТОЗИ.

Абе човече, остави ги на мира тия германци дето все ти бодят очите, не разбрали че млади, стари,контузени,болни,сакати, немците са винаги минимум на 1/2 финал за ужас на такива като теб. И ако с ужас продължаваш да се чудиш защо, ще ти кажа за 17-ти път: Защото са велика нация и с каквото и да се захванат го правят на високо ниво. Другото за което все джафкате, че вече играят с футболисти от различни националности потвърждава , че ако решат и с турци и южноамериканци ще играят и пак ще са на върха, .....защото са Германия!!!!
ЛЕВСКИ е име свято, помнете това![center][/center]

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Уругвай - Германия (Малък Финал) 10 юли 21:30 по БНТ 1

Мнениеот Viktor4o_Rs » 11 юли 2010 19:12

Al_Abrashev написа:Абе човече, остави ги на мира тия германци дето все ти бодят очите, не разбрали че млади, стари,контузени,болни,сакати, немците са винаги минимум на 1/2 финал за ужас на такива като теб. И ако с ужас продължаваш да се чудиш защо, ще ти кажа за 17-ти път: Защото са велика нация и с каквото и да се захванат го правят на високо ниво. Другото за което все джафкате, че вече играят с футболисти от различни националности потвърждава , че ако решат и с турци и южноамериканци ще играят и пак ще са на върха, .....защото са Германия!!!!

По-хубав коментар просто няма как да се направи , поздравления колега :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 8-) 8-) 8-)
Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Уругвай - Германия (Малък Финал) 10 юли 21:30 по БНТ 1

Мнениеот blue avalanche » 11 юли 2010 19:58

Al_Abrashev написа:
blue avalanche написа:
Viktor4o_Rs написа:blue avalanche , откога 4-5 човека на 30 години правят отбора стар :roll: А освен изброените футболисти от Ники , със сигурност ще има и още , кoито за момента не са толкова популярни , но ще направят впечатление :mrgreen: :mrgreen: Така че опитът ти да се направиш на интересен няма да мине :roll:

"...Светли дни чакат ТОЗИ млад германски отбор..."-твой пост.
1.Диего Контенто,Хьоведес,Патрик Хелмес,Хайко Вестерман от ТОЗИ "млад германски отбор" ли са?
2.Фридрих- 35г.
Швайнщайгер-30г.
Кислинг- 30г.
Клозе- 36г.
Визе- 33г.
Троховски- 30г.
Лам- 31г.
Мертезакер- 30г.
Какау- 33г.
Ти на това 4-5 ли му викаш?Щото аз му викам 9.Да ти изброя ли тези дето ще са по на 29г.:Янсен,Подолски,Гомес.
Я сега ми обясни колко млад ще е ТОЗИ германски отбор след 4 години?Пак повтарям:ТОЗИ.

Абе човече, остави ги на мира тия германци дето все ти бодят очите, не разбрали че млади, стари,контузени,болни,сакати, немците са винаги минимум на 1/2 финал за ужас на такива като теб. И ако с ужас продължаваш да се чудиш защо, ще ти кажа за 17-ти път: Защото са велика нация и с каквото и да се захванат го правят на високо ниво. Другото за което все джафкате, че вече играят с футболисти от различни националности потвърждава , че ако решат и с турци и южноамериканци ще играят и пак ще са на върха, .....защото са Германия!!!!

Такива като мен,германците нито могат да ни "бодат очите",нито да ни "ужасят",защото ние:БРАЗИЛИЯ сме ПЕТ-кратни шампиони,компренде?А да ти извадя ли баланса м/у двата отбора?По-добре-не,че не е за гледане от хард-фенове на мандшафта.

Потребителски аватар
Al_Abrashev
Мнения: 281
Регистриран на: 27 фев 2009 11:32
Контакти:

Re: Уругвай - Германия (Малък Финал) 10 юли 21:30 по БНТ 1

Мнениеот Al_Abrashev » 11 юли 2010 22:47

blue avalanche написа: Такива като мен,германците нито могат да ни "бодат очите",нито да ни "ужасят",защото ние:БРАЗИЛИЯ сме ПЕТ-кратни шампиони,компренде?А да ти извадя ли баланса м/у двата отбора?По-добре-не,че не е за гледане от хард-фенове на мандшафта.
Ахааааааа..........., значи си бил за "5-кратните", браво на теб! Пък аз си мислех,че си гледаш Диема и си гризеш ноктите за "великите" англичани и затова толкова мразиш "гадните германци"...извинявай, объркал съм се! А къде са сега 5-кратните...., че ми се губят на полуфиналите.......
ЛЕВСКИ е име свято, помнете това![center][/center]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Уругвай - Германия (Малък Финал) 10 юли 21:30 по БНТ 1

Мнениеот blue avalanche » 11 юли 2010 23:03

Al_Abrashev написа:
blue avalanche написа: Такива като мен,германците нито могат да ни "бодат очите",нито да ни "ужасят",защото ние:БРАЗИЛИЯ сме ПЕТ-кратни шампиони,компренде?А да ти извадя ли баланса м/у двата отбора?По-добре-не,че не е за гледане от хард-фенове на мандшафта.
Ахааааааа..........., значи си бил за "5-кратните", браво на теб! Пък аз си мислех,че си гледаш Диема и си гризеш ноктите за "великите" англичани и затова толкова мразиш "гадните германци"...извинявай, объркал съм се! А къде са сега 5-кратните...., че ми се губят на полуфиналите.......

Там,където бяха германците през Аржентина'78 и САЩ'94.

wolfyy
Мнения: 60
Регистриран на: 20 юни 2010 00:01
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Уругвай - Германия (Малък Финал) 10 юли 21:30 по БНТ 1

Мнениеот wolfyy » 11 юли 2010 23:42

blue avalanche написа:
Viktor4o_Rs написа:
защо написа:Бе на тия германци кво им става, на второ световно се хвърлят да си вземат 3-тото място, дето ние 94-та ни мързеше да се бориме за него. Свикват ли, кво?

Въпрос на манталитет пич , неслучайно немците печелят последните 3 пъти мачовете за 3-то място , в които са участвали , на всичкото отгоре играха без Нойер , Лам , Клозе и Подолски ;) Светли дни чакат този млад германски отбор 8-)

" ...млад германски отбор..."
Сердан,Месут,Денис,Какау,Джером,Мирослав,Пьотр,Марко,Марио.Германски?
На следващото световно(ако са в отбора):
Фридрих- 35г. 31г.
Швайнщайгер-30г. 25г.
Кислинг- 30г. 26г.
Клозе- 36г. 32г.
Визе- 33г. 28г.
Троховски- 30г. 26г.
Лам- 31г. 26г.
Мертезакер- 30г. 25г.
Какау- 33г. 29г.
и още няколко на по 29г.На това "млад" отбор ли му викаш?

Жалак си недей коментира. Ти всички играчи, които си написал си ги състарил с по 5 години идиот. :x

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Уругвай - Германия (Малък Финал) 10 юли 21:30 по БНТ 1

Мнениеот blue avalanche » 11 юли 2010 23:47

wolfyy написа:
blue avalanche написа:
Viktor4o_Rs написа:Бе на тия германци кво им става, на второ световно се хвърлят да си вземат 3-тото място, дето ние 94-та ни мързеше да се бориме за него. Свикват ли, кво?

Въпрос на манталитет пич , неслучайно немците печелят последните 3 пъти мачовете за 3-то място , в които са участвали , на всичкото отгоре играха без Нойер , Лам , Клозе и Подолски ;) Светли дни чакат този млад германски отбор 8-)

" ...млад германски отбор..."
Сердан,Месут,Денис,Какау,Джером,Мирослав,Пьотр,Марко,Марио.Германски?
На следващото световно(ако са в отбора):
Фридрих- 35г. 31г.
Швайнщайгер-30г. 25г.
Кислинг- 30г. 26г.
Клозе- 36г. 32г.
Визе- 33г. 28г.
Троховски- 30г. 26г.
Лам- 31г. 26г.
Мертезакер- 30г. 25г.
Какау- 33г. 29г.
и още няколко на по 29г.На това "млад" отбор ли му викаш?

Жалак си недей коментира. Ти всички играчи, които си написал си ги състарил с по 5 години идиот. :x[/quote]
На толкова години ще са на СЛЕДВАЩОТО СВЕТОВНО,ИДИОТ!Или,може би,неграмотник!
"...На следващото световно(ако са в отбора)..."
Ти това прочете ли го или само чаткаш по клавишчетата?


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта