Германия - Испания 1/2 финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот niki87 » 08 юли 2010 00:55

acmilan написа:
niki87 написа:Аз лично съм много доволен от представянето на Германия на това световно.Та някой от тези футболисти до преди една година играеха във вторите отбори на клубовете си :!: Наистина-страхотно представяне на Германия.Бундестима вече е рекордьо по изиграни мачове на Световни първенства и то при положение,че е изпуснал два мондиала.Това е достойно за уважение.Това е отбрът с най-голяма слава във футболна Европа.Това е отборът,който най-често е бил в топ 4 на света.РЕСПЕКТ.След две години на Европейското тези момчета ще имат вече и нужния опит и аз не се съмнявам,че ще спечелят 4-та,рекордна, Европейска титлаИзображение

Колега,съгласен съм с повечето от написаното,но не го ли пишеш твърде често :roll: Не ме разбирай погрешно,далеч съм от мисълта да ти казвам какво да пишеш,защото не мога,а и не целя това,но фактите всеки ги знае ;) Е,Италия все пак продължава да има повече световни титли от Германия ;)

То и Реал М има най-много КЕШ-а,ама това не пречи Милан да е най-успешния клуб в света на международно ниво ;) ...Просто германското постоянство на големи форуми(почти винаги минимум полуфина) ги поставя пред другите отбори в Европа,които нямам как да се похвалят с такива постижения ;)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Tommi » 08 юли 2010 00:55

защо написа:Е, преди първенството никой не ги броеше за живи германците, а сега драмата е, че няма да са шампиони, а само 3-ти или 4-ти. За същото постижение в предишното първенство, в което бяха и домакини, Клинсман беше обявен за гений!

Бразилия, Аржентина, Италия, Германия, Англия (ако искате включете и Франция, Испания, Холандия) - тези отбори винаги се борят за титла и всичко друго е провал :!: За тях няма "достойно представяне", "добро представяне", "прилично представяне" и други подобни.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Al_Abrashev
Мнения: 281
Регистриран на: 27 фев 2009 11:32
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Al_Abrashev » 08 юли 2010 00:57

Tommi написа:
Viktor4o_Rs написа:Tommi , немците имат най-много мачове играни на световно , така че са най-постоянният участник , достигащ почти винаги крайните фази ;) Бразилия има отпадания в групата , германците не знам да имат такива ;)

Не отричам, че имат най-много мачове, но "най-постоянен участник" е нещо съвсем друго :)
Ти случайно да си чувал за 2-рата световна война, и най -вече какви са последиците от нея??? Що мислиш немците не са играли 50-та в Бразилия? Ей, толкова ви е яд за Аржентина и Англия, че чак не се усещате......
Германците са велика нация, затова и с "децата" са на полуфинал!
ЛЕВСКИ е име свято, помнете това![center][/center]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот защо » 08 юли 2010 00:59

acmilan написа: Е,Италия все пак продължава да има повече световни титли от Германия ;)


Ма вчера един германец от Хановер утрепа двама италианци, задето го знаят... :)
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Tommi » 08 юли 2010 01:00

Al_Abrashev написа:
Tommi написа:
Viktor4o_Rs написа:Tommi , немците имат най-много мачове играни на световно , така че са най-постоянният участник , достигащ почти винаги крайните фази ;) Бразилия има отпадания в групата , германците не знам да имат такива ;)

Не отричам, че имат най-много мачове, но "най-постоянен участник" е нещо съвсем друго :)
Ти случайно да си чувал за 2-рата световна война, и най -вече какви са последиците от нея??? Що мислиш немците не са играли 50-та в Бразилия? Ей, толкова ви е яд за Аржентина и Англия, че чак не се усещате......
Германците са велика нация, затова и с "децата" са на полуфинал!

И какво предлагаш, може би първенството през 1950г. да не го броим, защото немците не са били там :?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот niki87 » 08 юли 2010 01:01

Tommi написа:Бразилия, Аржентина, Италия, Германия, Англия (ако искате включете и Франция, Испания, Холандия) - тези отбори винаги се борят за титла и всичко друго е провал :!: За тях няма "достойно представяне", "добро представяне", "прилично представяне" и други подобни.

Къде ги буташ англичаните тука.Това е един средняшки,посредствен отбор,който съм го гледал само веднъж на полуфинал на голям форум.Този полуфинал се игра на легендарния УЕМБЛИ пред 80 000 англичани,а съперник им беше Гермнаия...Познай кой се класира за финал...

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Tommi » 08 юли 2010 01:03

niki87 написа:
Tommi написа:Бразилия, Аржентина, Италия, Германия, Англия (ако искате включете и Франция, Испания, Холандия) - тези отбори винаги се борят за титла и всичко друго е провал :!: За тях няма "достойно представяне", "добро представяне", "прилично представяне" и други подобни.

Къде ги буташ англичаните тука.Това е един средняшки,посредствен отбор,който съм го гледал само веднъж на полуфинал на голям форум.Този полуфинал се игра на легендарния УЕМБЛИ пред 80 000 англичани,а съперник им беше Гермнаия...Познай кой се класира за финал...

Англичаните винаги са сред фаворитите и винаги отиват с надеждата за титла, затова съм ги сложил.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот niki87 » 08 юли 2010 01:06

Tommi написа:
niki87 написа:Къде ги буташ англичаните тука.Това е един средняшки,посредствен отбор,който съм го гледал само веднъж на полуфинал на голям форум.Този полуфинал се игра на легендарния УЕМБЛИ пред 80 000 англичани,а съперник им беше Гермнаия...Познай кой се класира за финал...

Англичаните винаги са сред фаворитите и винаги отиват с надеждата за титла, затова съм ги сложил.

Фаворити въз основа на какво?Та България е играла по-скоро полуфинал на Световно от тях.Те дори не са били Европейски шампиони,и финал даже не са играли...Не искам повече да ги коментирам тея смешковци...Били фаворити :lol: Смях в залата :lol:

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Tommi » 08 юли 2010 01:10

niki87 написа:
Tommi написа:
niki87 написа:Къде ги буташ англичаните тука.Това е един средняшки,посредствен отбор,който съм го гледал само веднъж на полуфинал на голям форум.Този полуфинал се игра на легендарния УЕМБЛИ пред 80 000 англичани,а съперник им беше Гермнаия...Познай кой се класира за финал...

Англичаните винаги са сред фаворитите и винаги отиват с надеждата за титла, затова съм ги сложил.

Фаворити въз основа на какво?Та България е играла по-скоро полуфинал на Световно от тях.Те дори не са били Европейски шампиони,и финал даже не са играли...Не искам повече да ги коментирам тея смешковци...Били фаворити :lol: Смях в залата :lol:

Фаворити въз основа на играчите, които притежават.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот SHAKOMINATORA » 08 юли 2010 01:10

Повече от очевидно е,че никито определя кой е фаворит и кой не. Абе важното е да си върти германските вувузели във всяка тема и така. :mrgreen:


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта