Германия - Испания 1/2 финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот SHAKOMINATORA » 08 юли 2010 00:30

Голяма мания....бах... хайде всички заедно да броим осминафиналите,четвъртфиналите,полуфиналите и финалите на Германия! Ръцете горе за Швайнщайгер и компания!

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот merdanski » 08 юли 2010 00:33

Viktor4o_Rs написа:Честита победа на феновете на Испания - напълно заслужена ;) Някои казват , че феновете на Маншафта са предвиждали голяма победа - аз не съм писал такова нещо и не съм видял да се пишат такива неща , но карай ... Разочарован съм от играта на Германия , от тактиката на Йоги и от това , че не пусна Тони Кроос :evil: Това не беше играта на Бундестима и за съжаление Испания се превръща в черна котка за Германия :|
НО ... Има си обективни причини за тази загуба , немският тим е много млад и тепърва ще се развива и ще гази наред, а да не говорим , че и пътят им до полуфинала беше много по-труден, отколкото този на Испания ... Така че аз съм доволен от тях , надявам се да бият Уругвай и бъдещето е светло пред германския национален отбор , най-постоянният участник на световни , изиграл най-много мачове на този форум (99) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Сложи и 6 на ГДР ;)
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот slavia_forever » 08 юли 2010 00:35

Само мога да кажа, че със съжаление признавам напълно заслужената победа на Испания. :(
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Madridist » 08 юли 2010 00:38

slavia_forever написа:Само мога да кажа, че със съжаление признавам напълно заслужената победа на Испания. :(


Футболът за съжаление е неблагодарна игра, има само един победител и само една купа. Въпреки всичко, за мен този отбор на Германия има голямо бъдеще и тепърва успехите предстоят :)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот niki87 » 08 юли 2010 00:39

Аз лично съм много доволен от представянето на Германия на това световно.Та някой от тези футболисти до преди една година играеха във вторите отбори на клубовете си :!: Наистина-страхотно представяне на Германия.Бундестима вече е рекордьо по изиграни мачове на Световни първенства и то при положение,че е изпуснал два мондиала.Това е достойно за уважение.Това е отбрът с най-голяма слава във футболна Европа.Това е отборът,който най-често е бил в топ 4 на света.РЕСПЕКТ.След две години на Европейското тези момчета ще имат вече и нужния опит и аз не се съмнявам,че ще спечелят 4-та,рекордна, Европейска титлаИзображение

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Madridist » 08 юли 2010 00:40

niki87 написа:Аз лично съм много доволен от представянето на Германия на това световно.Та някой от тези футболисти до преди една година играеха във вторите отбори на клубовете си :!: Наистина-страхотно представяне на Германия.Бундестима вече е рекордьо по изиграни мачове на Световни първенстваи то при положение,че е изпуснал два мондиала.Това е достойно за уважение.Това е отбрът с най-голяма слава във футболна Европа.Това е отборът,който най-често е бил в топ 4 на света.РЕСПЕКТ.След две години на Европейското тези момчета ще имат вече и нужния опит и аз не се съмнявам,че ще спечелят 4-та,рекордна, Европейска титлаИзображение


Ако феновете на немците не са доволни, какво да кажат тези на Франция, Италия, Аржентина, Бразилия :oops:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Tommi » 08 юли 2010 00:42

Не се залъгвайте с надежди за бъдещето. Факт е, че германците не спечелиха титлата през 2010г. :!: Приказките за голямото бъдеще ги слушаме от всеки един отбор, но в повечето случаи не се получава точно така.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот acmilan » 08 юли 2010 00:51

niki87 написа:Аз лично съм много доволен от представянето на Германия на това световно.Та някой от тези футболисти до преди една година играеха във вторите отбори на клубовете си :!: Наистина-страхотно представяне на Германия.Бундестима вече е рекордьо по изиграни мачове на Световни първенства и то при положение,че е изпуснал два мондиала.Това е достойно за уважение.Това е отбрът с най-голяма слава във футболна Европа.Това е отборът,който най-често е бил в топ 4 на света.РЕСПЕКТ.След две години на Европейското тези момчета ще имат вече и нужния опит и аз не се съмнявам,че ще спечелят 4-та,рекордна, Европейска титлаИзображение

Колега,съгласен съм с повечето от написаното,но не го ли пишеш твърде често :roll: Не ме разбирай погрешно,далеч съм от мисълта да ти казвам какво да пишеш,защото не мога,а и не целя това,но фактите всеки ги знае ;) Е,Италия все пак продължава да има повече световни титли от Германия ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот защо » 08 юли 2010 00:52

Е, преди първенството никой не ги броеше за живи германците, а сега драмата е, че няма да са шампиони, а само 3-ти или 4-ти. За същото постижение в предишното първенство, в което бяха и домакини, Клинсман беше обявен за гений!
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот enguerino » 08 юли 2010 00:54

Честито на Испания! За мен играч на мача е Педро, просто играеше между 2-те линии на немците и те не знаеха как да го спрат (макар че пропусна чист гол). Честито и на Германия направи много добро световно, може би просто в този мач прегоряха и не им достигна опитност.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта