Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
milenkorak
Мнения: 578
Регистриран на: 29 апр 2010 09:28
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот milenkorak » 04 юли 2010 10:04

Нидерландия е владяла ЮАР през 17в. Ще завоюва и "WORLD CUP 2010" и то на позната територия - в ЮАР. А "урусите" просто постигнаха един много добър успех на това първенство, но до тука.

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 04 юли 2010 10:23

Първото и второто световни първенства са спечелени от Уругвай и Италия.Нормално и последните две да бъдат спечелени от тях.Както и европейските.1и 2-ро СССР и Испания.Предпоследното-Испания..., значи 2012 ЕП се печели от Русия. :lol:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот hajitsu » 04 юли 2010 11:06

Espana, Espana и пак Espana! 8-) ;) :mrgreen:
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот samobotev » 04 юли 2010 11:21

Нидерландия е владяла ЮАР през 17в. Ще завоюва и "WORLD CUP 2010" и то на позната територия - в ЮАР. А "урусите" просто постигнаха един много добър успех на това първенство, но до тука.

Aбе те са владели ЮАР но дали Золусите са знаели това :)

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот merdanski » 04 юли 2010 11:21

rocknrolla написа:Досега нито един европейски отбор не е печелил световната купа извън Европа,така че ако се вярва на статистиката Уругвай е с най-големи шансове,но все пак има едно уточнение-ако приемем че холандците не са от Европа,а от втората им родина-ЮАР,като символични домакини са с най-голям шанс да спечелят.

Статистиката даваше предимство на Аржентина и Англия пред Германия,а тя каква стана...
На 1/2 финала урусите ще разчитат единствено на гения на Форлан....А ако се контузи?Тогава?
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот merdanski » 04 юли 2010 11:30

YANTRA_FOREVER написа:Първото и второто световни първенства са спечелени от Уругвай и Италия.Нормално и последните две да бъдат спечелени от тях.Както и европейските.1и 2-ро СССР и Испания.Предпоследното-Испания..., значи 2012 ЕП се печели от Русия. :lol:

1930-Уругвай,1934-Италия,1938-Италия...2010- :?: Уругвай :?: ,2006-Италия,2002- :!: Бразилия :!:

Опа,,Хюстън имаме проблем.System error!
Как ФИФА са позволили това?!

Хайде по-леко с конспирациите!Или хер Блатер с дистанционно насочи Джабуланито след удара на Гиан в гредата и после вън.Като се замисля наистина нелепа беше траекторията :mrgreen:
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

OBI4AM LEVSKI
Мнения: 1112
Регистриран на: 24 ное 2008 14:04
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот OBI4AM LEVSKI » 04 юли 2010 12:34

Владо_ЦСКА написа:За полуфиналите,къде очаквано,къде не останаха три европейски и един южноамерикански отбор.
Ако следваме традицията,че никога евро отбор,не е ставал шампион,когато турнира е провеждан извън Европа,може ли Урусите да поднесат голямата изненада на този турнир?
Има още една традиция. От 1962 година,до сега,са се редували един европейски и един отбор извън Европа. Миналия шампион бе Италия...
Като включим и убииствения късмет,който извадиха Уругвай до тук. Късмет който,както си личи бяга от най-големия фаворит и вероятен техен съперник на финала(при положение,че се справят някак си с Холандия) тимът на Испания.
Залога за тях в момента,е при златния коефициент 11 (в сайта в който аз залагам) При положение,че залози за другите три отбора,се приемат при коефициенти от 2.9 до 3.1,така че залагайте смело :)

Отборите,за които стисках палци на това първенство бяха 3-Аржентина(не ми се говори-ТОТАЛЕН провал!!!),Холандия(гордея се с тях) и Уругвай(естествено съм доволен дотук)...С други думи със сигурност ще имам любим отбор на финала!Обективно погледната шансовете са 80 на 20% в полза на Холандия!Суарес и Фусиле ще са наказани,а и самочувствието на Холандия няма как да не е приповдигнато...След чудото,което се случи в края на продълженията и при дузпите на мача Уругвай -Гана вече си мисля,че Божията ръка е преминала от Аржентина в Уругвай-тоест всичко е възможно да се случи!Все пак предпочитанията ми са за Холандия!Един финал Германия-Холандия ще е триумф на европейския футбол(Испания не ги броя срещу Германия)...

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот santiliana » 04 юли 2010 12:44

а на бас, че Уругвай НЯМА да е Световен шампион. Просто на това първенство латиноамериканските отбори показаха за сетен път, че темперамента им изииграва лоша шега в най- напечените моменти. Просто урусите имаха късмет, че не му издържаха нервите на ганаеца в 120-ата минута при дузпата...Симпатичен отбор са, но за да си краен победител е нужно още нещо. Няма какво да се заблуждаваме- на такива форуми печелят най- силните морално- волеви отбори. А такива сега са Германия (те са почти винаги в челото), Холандия и Испания...Та шампион ще бъде някой измежду тях, а моя фаворит е първия отбор...
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот turbogena » 04 юли 2010 13:15

Харесвам Уругвай ,но според мен ще загубят на финала от Испания ;)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

malkin71
Мнения: 17
Регистриран на: 03 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот malkin71 » 04 юли 2010 16:20

hajitsu написа:Espana, Espana и пак Espana! 8-) ;) :mrgreen:


Можеш спокойно да замениш Espana с Catalunya или Barcelona.......
Пике, Пуйол, Иниеста, Шави(Чаби), Бускетс, Педро, а ако броим и новото попълнение Вия, резервното вратарче Валдес, и Фабрегас(от школата), ами то повече от половината Барса е там!

Човек, надявам се да не се сърдиш, наистина не е заяждане..... :)
Просто шега! :lol:
Аз съм за Холандия, но желая успех на Испания!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост