Да отрежем езика на Пепи Василев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот JohnnieWalker » 04 юли 2010 01:26

cska_90 написа:Aбе какво искате от човека бе!!! :evil: :evil: :evil:
Ебати претенцийте сте всички-добре си коментира!!!Вие все едно сте безгрешни!!!Само да плюете знаете!! :evil:
За разлика от дървените коментатори от Диема е напрова идеален!!



Боли ме спрямо Диема как е... Като нямаме коментатори да се пуска звука от стадиона и толкова... Какво искаме ? Питай баща си за тоя некъдърник и той същото ще ти каже....

Rinsuind
Мнения: 15
Регистриран на: 29 мар 2008 18:37
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот Rinsuind » 04 юли 2010 01:55

На зимната олимпиада не ме дразнеше. Личеше си, че разбира от спортовете, които коментира. Но седне ли да се занимава с футбол става страшно. То не са ,,неприятни ситуации", ,,още по-неприятни интервенции", ,,непестене на усилия", ,,снаряди към вратата" и пр. и пр. Винаги ,,различаваме отлично двата тима" и накрая половината играчи са ,,големите длъжници на отборите си". А най-лошата комбинация е когато с него коментира и Румен Пайташев, който може да има супер познания по статистика, но заговори ли как някой играл на световно през 66-та, но го сменили в 29-та минута, не прави нищо друго освен да дразни. А Пешо очевидно си намира отличен слушател, защото всяко второ изречение се превръща в ,,Нали така, Румене?". В резулат на което двамата звучат така все едно не коментират мач по националната телевизия, а са седнали на салатка и ракийка, да обсъдят мачовете. Започват се едни умопомрачителни анализи: ,,Последното движение беше излишно", ,,Шпагатът трябваше да е половин секунда по-рано". И докато се занимават половин минута да правят подробна дисекция на някой тъч, топката вече е обиколила 3 пъти полето и са се създали 3 други ситуации. Накрая Пешо обобщава, че ,,Не може! Не може така да се играе на такава фаза от турнира!", или ако коментира мач на националите направо се обръща към играчите: ,,Кажи ми как можа да го изпуснеш това положение бе, Ицо!". И всичко това, гарнирано с доста противна интонация.
Та мисълта ми е, че не е достатъчно да разбираш от футбол, за да си добър коментатор. Пешо е живото доказателство.

Riator
Мнения: 1
Регистриран на: 04 юли 2010 11:14
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот Riator » 04 юли 2010 11:28

Аз гледам СП по немските телевизии, зщото там мачовете са в HD формат. Прави впечатление ненатрапчивото присъствие на коментаторите им.
Тоя нашия....Петел не се трае!
Как поне един от ръководството на БНТ не слуша коментарите му ли ?! Просто трябва да го уволнят тоя смешник!

Потребителски аватар
Foxtrot
Мнения: 144
Регистриран на: 26 юни 2010 22:11
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот Foxtrot » 04 юли 2010 11:31

Вие какво очаквате от семейната телевизия? Всички коментатори, анализатори и прочее са синове/дъщери на бивши кадри. Ето вчера я гледам тази Петя Дикова - ами тя момичето си няма понятие от спорт, камо ли от футбол. А като почне да разисква футболните въпроси настава една мега-мура... същата е работата с петела и Андрей Демирев. Общо взето няма един свестен коментатор в БНТ, затова гледам мачовете без звук.

Потребителски аватар
Levski_1914 forever
Мнения: 109
Регистриран на: 14 мар 2010 01:44
Skype: който иска да пита :)
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот Levski_1914 forever » 04 юли 2010 11:34

Optimus написа:Живеете в ненормална държава. Наистина, в една бяла държава каква работа би си намерил Пешо Прасето (никакъв Петел!) освен евентуално чистач на рингове за бокс? Кой би го допуснал и на километър от микрофон? Гласът му е дразнещ до безкрайност, говори нон-стоп и то клишета и глупости. Не знае нищо за правилата на футбола, тактика, постове и т.н. За играчите и понятие си няма. Заради него сега гледам първенството на немски. Мъчи ни откогато се помня, навярно ще мъчи и децата ни. Но не само той е виновен. Виновна е системата на клики в БНТ която търпи подобни недоразумения на работа пред микрофон. И понеже Пешо няма сам да се сети въпреки многото апели (Пешо, четеш ли форумите или не ти дреме???), май накрая някой наистина ще грабне ножиците и кръц...


Колко си комплексиран братле,земи се скрии някъде,че адски много дразниш особено това за държавата,може да е сбъркана,ама като те гледам тебе...ти си по-сбъркан!!!
;)
Левски завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
Levski_1914 forever
Мнения: 109
Регистриран на: 14 мар 2010 01:44
Skype: който иска да пита :)
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот Levski_1914 forever » 04 юли 2010 11:38

garfild8 написа:
cska_90 написа:Aбе какво искате от човека бе!!! :evil: :evil: :evil:
Ебати претенцийте сте всички-добре си коментира!!!Вие все едно сте безгрешни!!!Само да плюете знаете!! :evil:
За разлика от дървените коментатори от Диема е напрова идеален!!

Искаме да коментира,а не да плещи дебилщини и да се прави на психолог,съдия и треньор едновременно.Онези дървени коментатори от Диема им слагам мутето,но не мога да направя преценка,Петър Василев или от Диема са по-некадърни. ;)


Като толкова искаш,ходи ти да коментираш бе...Сигурен съм,че няма да се справиш по-добре от него,мен пък ме кефи как си коментира човека,не смятам,че имате право да го критикувате с оглед на това,че никой не е идеален(добре де имате,всеки има право на лично мнение)!
А иначе,като не ви изнася,знаете къде е копчето на телевизора(цък) и проблема ви е решен,ще спрете да оревавате форума с глупости,защото само ми се прайте на велики,еми ходете до централата на БНТ и се оплачете,кво ревете тука... :? :shock:
Левски завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот garfild8 » 04 юли 2010 11:47

Казвах го вече,няколко пъти.Нека да коментира какво става,а не да натрапва мнението си и да убеждава зрителите,че е най-големия спец по футбол. ;)
Относно коментирането,никой няма да ме вземе в БНТ.СИГУРЕН СЪМ ЧЕ НЯМА ДА ГОВОРЯ ПРОСТОТИИ ПО ВРЕМЕ НА МАЧ.
Само Черно море.

Потребителски аватар
Foxtrot
Мнения: 144
Регистриран на: 26 юни 2010 22:11
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот Foxtrot » 04 юли 2010 11:56

Levski_1914 forever написа:
garfild8 написа:
cska_90 написа:Aбе какво искате от човека бе!!! :evil: :evil: :evil:
Ебати претенцийте сте всички-добре си коментира!!!Вие все едно сте безгрешни!!!Само да плюете знаете!! :evil:
За разлика от дървените коментатори от Диема е напрова идеален!!

Искаме да коментира,а не да плещи дебилщини и да се прави на психолог,съдия и треньор едновременно.Онези дървени коментатори от Диема им слагам мутето,но не мога да направя преценка,Петър Василев или от Диема са по-некадърни. ;)


Като толкова искаш,ходи ти да коментираш бе...Сигурен съм,че няма да се справиш по-добре от него,мен пък ме кефи как си коментира човека,не смятам,че имате право да го критикувате с оглед на това,че никой не е идеален(добре де имате,всеки има право на лично мнение)!
А иначе,като не ви изнася,знаете къде е копчето на телевизора(цък) и проблема ви е решен,ще спрете да оревавате форума с глупости,защото само ми се прайте на велики,еми ходете до централата на БНТ и се оплачете,кво ревете тука... :? :shock:


Хаха.. нима ти харесва хора тотално некомпетентни по темата "футбол" да коментират мачовете, правейки се на големите спецове? Е ако ти харесва значи ти не го разбираш (футбола де)
А относно оплакванията - голям смяФ. Все едно някой ще се вслуша. Проблемът тук е, че Манченко, Алипиев, Петльо, Ангелов, Ибришимов + няколко бичез си мислят, че разбират от футбол и няма кой да ги махне още дълги години.

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот SHAKOMINATORA » 05 юли 2010 00:59

Боже,имало и хора които защитават този олигофрен,дето си няма понятие от футбол.

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот merdanski » 05 юли 2010 02:14

SHAKOMINATORA написа:Боже,имало и хора които защитават този олигофрен,дето си няма понятие от футбол.

[offtopic]
SHAKOMINATORA написа:Боже,имало и хора които защитават този олигофрен,дето си няма понятие от футбол.Затова гласувайте за мен на изборите за разбиращ от футбол,безпристрастен коментатор на ЕВРО 2012 :lol: :lol: :lol:
[/offtopic]
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта