Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 юли 2010 09:35

Old_death написа:Според мен шампионът ще се излъчи между някой от отборите на Аржентина,Германия или Испания.


Аз мисля, че ще е измежду Испания или Аржентина.
Ако Германия успее случайно да отстрани "Гаучосите" ... то евентуално, на полуфинала срещу Испания .... нямат особени шансове.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 03 юли 2010 10:27

Според мен за фаворити.А и бях казал още кога изтеглиха жребия за грипите ,че шампион е Холадния...или Швейцария :oops: :lol: )Но ето ,че може единия наистина да е шампион.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
RudeDude
Мнения: 615
Регистриран на: 08 авг 2009 16:54
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот RudeDude » 03 юли 2010 10:44

Заслужават го лалетата да станат шампиони. А Меси като е толкова добър, какво направи на това световно? Голове, асистенции, какво?? Златната топка трябва да е за Робен ;)

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот garfild8 » 03 юли 2010 12:24

peterx написа:Ще пукна от смях :lol: .
Как може да е фаворит отбор, който изпуска четири положения на нападател сам срещу вратаря при числено предимство?
Цял мач холандците се спъваха в топката (вижте само колко пъти не можеха да я овладеят). Вкараха два гола след две центрирания благодарение на грешки в бразилската защита. Да се радват, че Снайдер имаше ден, а бразилците решиха да играят защитно.
По принцип са ми симпатичен отбор холандците, но в този си състав играят много слаб футбол.

Късаш,колега,късаш. :) Бразилците,като не се спъваха в топката отпаднаха,защото ги думна отбор който се спъва в топката. :lol: Смятай хората на Дунга,какъв тим са и колко са прехвалени.
:? А по темата,отбор изхвърлил тим с името Бразилия,винаги е фаворит.Ако видите традицията,от 1990 година насам,който отстрани Бразилия,играе на финал.Друг е въпроса,дали го е печелил.
Само Черно море.

chorbeto
Мнения: 57
Регистриран на: 19 сеп 2009 14:52
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот chorbeto » 03 юли 2010 12:29

Защо когато преди първенството заложих на Холандия всички ме мислехте за луд. В главите ви бяха Бразилия Англия Аржентина Испания. Дори исках да заложа и на финал Германия - Холандия ,но нямало такъв залог. Това е финала и ще има отмъщение за преди 36 години. Ако пък случайно финалът е Холандия-Аржентина, ще има отмъщение за преди 32 години.

Потребителски аватар
1913
Мнения: 2235
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот 1913 » 03 юли 2010 12:33

За Холандия съм и много ще се радвам, ако спечелят най-после титлата, но Испания и Аржентина си остават ярките фаворите.

Потребителски аватар
peterx
Мнения: 361
Регистриран на: 22 сеп 2008 12:42
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот peterx » 03 юли 2010 12:55

garfild8 написа:
peterx написа:Ще пукна от смях :lol: .
Как може да е фаворит отбор, който изпуска четири положения на нападател сам срещу вратаря при числено предимство?
Цял мач холандците се спъваха в топката (вижте само колко пъти не можеха да я овладеят). Вкараха два гола след две центрирания благодарение на грешки в бразилската защита. Да се радват, че Снайдер имаше ден, а бразилците решиха да играят защитно.
По принцип са ми симпатичен отбор холандците, но в този си състав играят много слаб футбол.

Късаш,колега,късаш. :) Бразилците,като не се спъваха в топката отпаднаха,защото ги думна отбор който се спъва в топката. :lol: Смятай хората на Дунга,какъв тим са и колко са прехвалени.
:? А по темата,отбор изхвърлил тим с името Бразилия,винаги е фаворит.Ако видите традицията,от 1990 година насам,който отстрани Бразилия,играе на финал.Друг е въпроса,дали го е печелил.

Колега, я, прочети внимателно къде съм казал, че Бразилия са играли добре или че са силни?
Просто и двата отбора бяха отчайващо слаби. Спечели този, който повече се бореше за победата.
А и не виждам тази традиция, за която говориш. В този период е имало 5 първенства, в три от които Бразилия играе на финал. В две отстранилият я отбор играе на финала. И в двата случая губи (виж, тук може и да се наблюдава някаква зависимост :)).
И някакси бързо прескачате полуфиналите. Уругвай не са за подценяване, в другата четворка абсолютно всичко може да стане.
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!

Потребителски аватар
Cocaine
Мнения: 302
Регистриран на: 01 ное 2008 20:43
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот Cocaine » 03 юли 2010 16:41

Вчера Холандия вкара 2 гола от статични положения и хоп! - вече ги смятате за световен шампион. Първият им гол беше доста случаен, а посре напровиха толкова пропуски, особено в последните минути, когато изскочиха 3 на 1 и никой не се нагърби да стреля към вратата. Според мен тези пропуски могат да им изядат главата. Германия и Уругвай играят много добре в защита, едва ли ще допуснат същите баламски грешки. Но пък Аржентина и Испания имат проблеми отзад, срещу тях имат големи шансове. При всички положения, няма да съжалявам, ако Холандия стане световен шампион. Време е европейците да вземат първата си титла извън Стария континент.

ПП. И финалът не е сигурно, че ще е европейски. Помнете САЩ `94 - 7 европейски отбора на четвъртфинал, всички предвиждаха еврошампион, а кава се получи?
Батков: "Просто трябва да се успокоят и да играят. Купа – шок, Славия – шок, Иртиш – шок, Ботев в Пловдив– шок. Явно паднаха и психически, но айде стига, ние като пансион за благородни девици...виждате другите отбори какво правят"

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот garfild8 » 03 юли 2010 19:03

peterx написа:
garfild8 написа:
peterx написа:Ще пукна от смях :lol: .
Как може да е фаворит отбор, който изпуска четири положения на нападател сам срещу вратаря при числено предимство?
Цял мач холандците се спъваха в топката (вижте само колко пъти не можеха да я овладеят). Вкараха два гола след две центрирания благодарение на грешки в бразилската защита. Да се радват, че Снайдер имаше ден, а бразилците решиха да играят защитно.
По принцип са ми симпатичен отбор холандците, но в този си състав играят много слаб футбол.

Късаш,колега,късаш. :) Бразилците,като не се спъваха в топката отпаднаха,защото ги думна отбор който се спъва в топката. :lol: Смятай хората на Дунга,какъв тим са и колко са прехвалени.
:? А по темата,отбор изхвърлил тим с името Бразилия,винаги е фаворит.Ако видите традицията,от 1990 година насам,който отстрани Бразилия,играе на финал.Друг е въпроса,дали го е печелил.

Колега, я, прочети внимателно къде съм казал, че Бразилия са играли добре или че са силни?
Просто и двата отбора бяха отчайващо слаби. Спечели този, който повече се бореше за победата.
А и не виждам тази традиция, за която говориш. В този период е имало 5 първенства, в три от които Бразилия играе на финал. В две отстранилият я отбор играе на финала. И в двата случая губи (виж, тук може и да се наблюдава някаква зависимост :)).
Наистина не видях,да си писал че,бразилците играли супер,ама ми стана смешно,сравнението ти.Определено вчера бразилците си намериха майстора.Мисълта ми за отбора отстранил Бразилия и играе на финал,си я разбрал точно.А каквоще стане във финалната четворка,ако знаех,щях да разоря Васил Божков. :lol: Мога само да предполагам и да се надявам,че Холандия,ще иде на финал и да го спечели.
И някакси бързо прескачате полуфиналите. Уругвай не са за подценяване, в другата четворка абсолютно всичко може да стане.
Само Черно море.

Потребителски аватар
topco
Мнения: 30
Регистриран на: 03 юли 2010 08:55
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот topco » 03 юли 2010 19:17

Аз ли нещо не разбирам или какво?Въпроса е повече от ясен,мисля!А чета "интересни" мнения .Бразилия,Аржентина е-е-на полуфинала-Холандия и Германия.И един въпрос към многознайковците-Италия през 1982 стана световен,след като едвам се измъкна от групите(да не давам и други подобни примери).Но,не мисля че това ги прави слаби футболисти нали?И друго-Меси,та Меси.Доколкото виждам Барселона не стана еврошампион,а Аржентина световен ,така че къде си Меси?


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта