Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
G0nzi
Мнения: 92
Регистриран на: 14 мар 2010 21:12
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот G0nzi » 02 юли 2010 22:16

Аз искам да ви попитам за мнение-кой според вас заслужава Златната топка тази година? Уесли Снайдер или Меси?
Аз лично съм за Снайдер! Страхотен отборен играч и мотор на отборите в които игра, отдавна не бях виждал толкова креативен футболист!
За винаги оставам аз ЛЕВСКАР
верен на отбора си до край!
Аз не ще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на всичко съм готов!

Потребителски аватар
ShadyFuckYou
Мнения: 8
Регистриран на: 01 юли 2010 13:39
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот ShadyFuckYou » 02 юли 2010 22:22

Меси! Дори и да си футболист като Снайдер като те сложат до Меси всеки изглежда малък.

Потребителски аватар
G0nzi
Мнения: 92
Регистриран на: 14 мар 2010 21:12
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот G0nzi » 02 юли 2010 22:24

Не ми се вярва, тази година е просто от стадото, пък и доколкото си спомням тази година от сблъсаците им малкия беше меси :twisted:
За винаги оставам аз ЛЕВСКАР
верен на отбора си до край!
Аз не ще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на всичко съм готов!

Потребителски аватар
ShadyFuckYou
Мнения: 8
Регистриран на: 01 юли 2010 13:39
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот ShadyFuckYou » 02 юли 2010 22:27

G0nzi написа:Не ми се вярва, тази година е просто от стадото, пък и доколкото си спомням тази година от сблъсаците им малкия беше меси :twisted:

Да не би Снайдер да го е спрял? Снайдер е с 3 ГОДИНИ по-голям от Меси. Свалете очилата за малко, нито удара му е по-добър, нито е по-бърз!

difeza
Мнения: 626
Регистриран на: 14 дек 2009 12:55
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот difeza » 02 юли 2010 22:30

МЕЦИ написа:
Parmalat написа:
Какво малко население?Холандия е над 12 милиона души държава...

Сравни я с Бразилия,Аржентина,Германия...

Ами Китай като са милиард и половина сгурно трябва да са непрекъснато световни шампиони?

Потребителски аватар
kola_di_rienzo
Мнения: 234
Регистриран на: 06 ное 2009 09:04
Skype: koladirienzo
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот kola_di_rienzo » 02 юли 2010 22:58

Холандия са един от най-симпатичните отбори и са ми от любимците, но колкото и да са стабилни сега, едва ли има някой, който да заслужава титлата повече от Меси 8-)
И господ от свода, през гъстия дим,

гледаше на всичко тих, невъзмутим!...

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот SHAKOMINATORA » 02 юли 2010 23:01

ShadyFuckYou написа:
G0nzi написа:Не ми се вярва, тази година е просто от стадото, пък и доколкото си спомням тази година от сблъсаците им малкия беше меси :twisted:

Да не би Снайдер да го е спрял? Снайдер е с 3 ГОДИНИ по-голям от Меси. Свалете очилата за малко, нито удара му е по-добър, нито е по-бърз!


Ти си свали очилате,ще ви *** Месито.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот g3_ev2 » 03 юли 2010 00:47

Не играят ли добре тези, които ги забелязват само когато сбъркат, и Меси, и Снайдер ще са като Кристиано Роналдо и Кака - невзрачни. Футболът е ансамблова игра, а не схватка между вестникарски богоравни, не си губете напразно времето. Просто Холандия има страхотен отбор като композиция, в която всеки във всеки момент знае какво трябва да прави, звездните изхвърляния, макар и добре дошли, не са задължителни. Странно е как хората ги радва индивидуалния блясък в една толкова колективна игра и изобщо не гледат на отборите като цялостни организми!

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот Old_death » 03 юли 2010 08:34

Идеята Холандия да вземе титлата е привлекателна,но...едва ли :( .Фен съм на отбора им от първенството в Мюнхен,когато за съжаление великия отбор на лалетата,воден от мегазвезди като Кройф и Неескенс загуби финала.От тогава холандците имат отбори пълни с индивидуалности и звезди,но без никакъв колектив.Малко изключение е европейската им титла.От снощния мач останах с впечатление,че не толкова лалетата победиха,колкото бразилците загубиха мача.След изравнителния гол те просто рухнаха психически и се изнервиха.Може би самочувствието им бе дошло малко в повече.Бразилия отпадна,но остана още един изключително тежък отбор-Аржентина.Според мен шампионът ще се излъчи между някой от отборите на Аржентина,Германия или Испания.Шансове имат и Холандия.Който и от тия отбори да вземе титлата,ще бъда доволен,особено ако е представител на Европа.Отбор от Европа все още не е печелил титлата,когато шампионата се е провеждал на друг континент!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот МЕЦИ » 03 юли 2010 09:05

kola_di_rienzo написа:Холандия са един от най-симпатичните отбори и са ми от любимците, но колкото и да са стабилни сега, едва ли има някой, който да заслужава титлата повече от Меси 8-)

Някои са като зомбирани :) Един каже-Меси и...И с какво я заслужи?Защото е любимец на Пепи Василев ли? :)
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта