1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: 1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Мнениеот Gateca » 03 юли 2010 23:55

Испания играе много зле. Както и Аржентина , те също не са срещали силен отбор . Португалия не ги хвалете , а Швейцария ги би. Не знам какво трябва да направи Германия за да я признаят някои хора за голям отбор. Да бие всеки с по 10 гола ли.
Отборът на Германия е много променен от европеиското насам и ще смачка Испания . Всеки , който мисли друго е доста наивен или фен на Ла Фурия.
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: 1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Мнениеот fabregas_949 » 04 юли 2010 00:02

Gateca написа:Испания играе много зле. Както и Аржентина , те също не са срещали силен отбор . Португалия не ги хвалете , а Швейцария ги би.
Отборът на Германия е много променен от европеиското насам и ще смачка Испания . Всеки , който мисли друго е доста наивен или фен на Ла Фурия.


Ако Испания все пак успеят да победят Германия, ще си вземеш ли думите назад? ;)
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
batbozho
Мнения: 447
Регистриран на: 25 апр 2009 23:19
Контакти:

Re: 1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Мнениеот batbozho » 04 юли 2010 00:05

Gateca написа:Испания играе много зле. Както и Аржентина , те също не са срещали силен отбор . Португалия не ги хвалете , а Швейцария ги би. Не знам какво трябва да направи Германия за да я признаят някои хора за голям отбор. Да бие всеки с по 10 гола ли.
Отборът на Германия е много променен от европеиското насам и ще смачка Испания . Всеки , който мисли друго е доста наивен или фен на Ла Фурия.

Виж сега пич.Аз ти казвам,че Германия са безумни калитари.Винаги са били такива.За това ги мразя.Имат 3 титли,не заслужават нито една.И сега продължават.Запомни,няма по-големи калитковци от тея на световни първенства.Така им се развиват мачовете,така ги покрива късмета и съдиите,че просто не е истина.Аз чакам някой да поведе с/у тях.Сърбия поведе и им сипа.Тогава пак ще си говорим.Ето сега Испания се класираха,играят уникален футбол(макар днес не толкова добре) и ще си е живо престъпление да отпаднат от калитковците.И вярвай ми ако това стане ще е по поредния безумен противен,гаден немски сценарии.Те с игра по нормален начин никой никога не могат да бият та ако ще още толкова гастарбайтери да съберат в състава си
"Футболистите на Локомотив Пловдив също както "Смърфовете" са еднакви на терена и точно като "Смърфовете" - накрая винаги печелят!"
Атанас Драмов

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: 1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Мнениеот Neron » 04 юли 2010 00:11

Merdanski (bow) кажи им да не се бъзикат с мен че ти усети немската сила да сме по благосклонни към тях поне.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

wolfyy
Мнения: 60
Регистриран на: 20 юни 2010 00:01
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Мнениеот wolfyy » 04 юли 2010 00:16

batbozho написа:
Gateca написа:Испания играе много зле. Както и Аржентина , те също не са срещали силен отбор . Португалия не ги хвалете , а Швейцария ги би. Не знам какво трябва да направи Германия за да я признаят някои хора за голям отбор. Да бие всеки с по 10 гола ли.
Отборът на Германия е много променен от европеиското насам и ще смачка Испания . Всеки , който мисли друго е доста наивен или фен на Ла Фурия.

Виж сега пич.Аз ти казвам,че Германия са безумни калитари.Винаги са били такива.За това ги мразя.Имат 3 титли,не заслужават нито една.И сега продължават.Запомни,няма по-големи калитковци от тея на световни първенства.Така им се развиват мачовете,така ги покрива късмета и съдиите,че просто не е истина.Аз чакам някой да поведе с/у тях.Сърбия поведе и им сипа.Тогава пак ще си говорим.Ето сега Испания се класираха,играят уникален футбол(макар днес не толкова добре) и ще си е живо престъпление да отпаднат от калитковците.И вярвай ми ако това стане ще е по поредния безумен противен,гаден немски сценарии.Те с игра по нормален начин никой никога не могат да бият та ако ще още толкова гастарбайтери да съберат в състава си

Кажи ми какви хапчета взимаш? Моля те!

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: 1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Мнениеот Neron » 04 юли 2010 00:20

wolfyy написа:
batbozho написа:
Gateca написа:Испания играе много зле. Както и Аржентина , те също не са срещали силен отбор . Португалия не ги хвалете , а Швейцария ги би. Не знам какво трябва да направи Германия за да я признаят някои хора за голям отбор. Да бие всеки с по 10 гола ли.
Отборът на Германия е много променен от европеиското насам и ще смачка Испания . Всеки , който мисли друго е доста наивен или фен на Ла Фурия.

Виж сега пич.Аз ти казвам,че Германия са безумни калитари.Винаги са били такива.За това ги мразя.Имат 3 титли,не заслужават нито една.И сега продължават.Запомни,няма по-големи калитковци от тея на световни първенства.Така им се развиват мачовете,така ги покрива късмета и съдиите,че просто не е истина.Аз чакам някой да поведе с/у тях.Сърбия поведе и им сипа.Тогава пак ще си говорим.Ето сега Испания се класираха,играят уникален футбол(макар днес не толкова добре) и ще си е живо престъпление да отпаднат от калитковците.И вярвай ми ако това стане ще е по поредния безумен противен,гаден немски сценарии.Те с игра по нормален начин никой никога не могат да бият та ако ще още толкова гастарбайтери да съберат в състава си

Кажи ми какви хапчета взимаш? Моля те!

И аз това се чудя сигурно си ги прави сам.Да каже и ние на доста стари години като почнем такива неща да говорим да му правим оборот.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
batbozho
Мнения: 447
Регистриран на: 25 апр 2009 23:19
Контакти:

Re: 1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Мнениеот batbozho » 04 юли 2010 00:26

Същите като тея дето ти ги взимаше след финала за Шампионската лига тая година ;)
"Футболистите на Локомотив Пловдив също както "Смърфовете" са еднакви на терена и точно като "Смърфовете" - накрая винаги печелят!"
Атанас Драмов

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: 1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Мнениеот Gateca » 04 юли 2010 00:27

fabregas_949 написа:
Gateca написа:Испания играе много зле. Както и Аржентина , те също не са срещали силен отбор .

Ако Испания все пак успеят да победят Германия, ще си вземеш ли думите назад? ;)



Значи за това , че Испания играе слабо , което и ти виждаш как да си върна думите назад като е така.
За това , че не са играли със силен съперник ли. Португалия нищо не играха , трудно се и класираха. Швейцария бе дисциплинеран отбор с германски треньор и какво стана. Освен това бъди сигурен , че Германия няма да бъде спряна на полуфинал.
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Мнениеот slavia_forever » 04 юли 2010 00:28

batbozho написа:Виж сега пич.Аз ти казвам,че Германия са безумни калитари.Винаги са били такива.За това ги мразя.Имат 3 титли,не заслужават нито една.И сега продължават.Запомни,няма по-големи калитковци от тея на световни първенства.Така им се развиват мачовете,така ги покрива късмета и съдиите,че просто не е истина.Аз чакам някой да поведе с/у тях.Сърбия поведе и им сипа.Тогава пак ще си говорим.Ето сега Испания се класираха,играят уникален футбол(макар днес не толкова добре) и ще си е живо престъпление да отпаднат от калитковците.И вярвай ми ако това стане ще е по поредния безумен противен,гаден немски сценарии.Те с игра по нормален начин никой никога не могат да бият та ако ще още толкова гастарбайтери да съберат в състава си

До момента мачовете на Испания ги виждаме много добре. Топ нападението на на Испания за пореден път вадят мач с един гол в последните минути (общо 6 гола до момента). Да не говорим, че това беше най-лесния четвърт финал (понеже испанците "не са калитари"). Колко гола имат досега немците и колко испанците? Кои фаворити за титлата отстраниха испанците (при това с разгроми) и кои немците? Че днес немците отново вкарват по няколко гола на поредния фаворит за титлата! Едно е да коментираш фенски, изпълнен с омраза, друго е да говориш адекватно. Затова почвай с фактологията, но не само в определен мач, а като цяло отговарайки на въпроса, кои съдийски положения и щастливи стечения на обстоятелствата, доведоха до световните титли на немците.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
batbozho
Мнения: 447
Регистриран на: 25 апр 2009 23:19
Контакти:

Re: 1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Мнениеот batbozho » 04 юли 2010 00:28

batbozho написа:Същите като тея дето ти ги взимаше след финала за Шампионската лига тая година ;)

Трябва да направят паметник на Марадона в Германия.По-голям безобразник дори и наш Мъри не е.
"Футболистите на Локомотив Пловдив също както "Смърфовете" са еднакви на терена и точно като "Смърфовете" - накрая винаги печелят!"
Атанас Драмов


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта