1/4 финал Уругвай-Гана

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
buffon
Мнения: 886
Регистриран на: 07 май 2008 13:19
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот buffon » 03 юли 2010 00:45

merdanski написа:
Viktor4o_Rs написа:Холандия - Уругвай - който е очаквал такъв полуфинал преди световното да каже , аз не съм :lol: :lol: :lol:

[offtopic]Лалетата ги очаквах,но очаквах Германия да е на мястото на урусите(т.е.слагах Сърбия за победител в групата-имал ли съм акъл тогава :) )[/offtopic]

И аз уцелих единия(Холандия)другия си мислех че ще е Англия...

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот merdanski » 03 юли 2010 00:45

buffon написа:
fabregas_949 написа:
merdanski написа:[offtopic]Кои съдии останаха без гафове,за да имам представа кой "грешник" ще опорочи финала?[/offtopic]


Не знам дали са останали такива...

Стига бе съдийте не са толкова по лоши от други първенства дори ако не беше случката с гола на Англия бих казал отлични.Англичанина Хауърд Уеб свири перфектно досега и ако са два европейски отбора тои ми е фаворит.

Да не стане само Холандия-Германия и нещо като Киню през '94 ;) .Че и Уеб какви ги е свирил във висшата лига в полза на Челси...
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот fabregas_949 » 03 юли 2010 00:46

akademix17 написа:Хауърд Уеб ще свири финала според мен, Бусака се беше оплескал наскоро нещо, не помня какво конкретно

"This proved to be Busacca's only match at the tournament; he was cut during the last 16 phase."

След мача Уругвай - ЮАР, така че Бусака е аут


Ако не се лъжа бях чел нещо подобно и за Уеб, така че ако е било вярно, въпроса за рефера който ще ръководи финала, остава отворен...
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ebaef
Мнения: 551
Регистриран на: 22 окт 2008 01:57
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот ebaef » 03 юли 2010 00:47

абе Sagittarius кво да ти кажа още от самото начало имах предчуствието че ще ги бутат африканците макар че са много симпатичен и добър отбор.Нещо им немам вера на тая ФИФА....де да зам що.....ми така де цел континент е у кериза,а Уругвай..кво е - една плюнка....

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот JackPackage » 03 юли 2010 00:48

Единия от трите отбора на които симпатизирах (Аржентина, Холандия и Уругвай) ще е на финал 8-)
Жалко само за Суарез че няма да играе в полуфинала, дано поне го накажат с 1 мач, да играе на финала (малкия или големия) ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Viktor4o_Rs » 03 юли 2010 00:48

Полуфиналите ще бъдат без Бразилия , Франция , Италия , Германия / Аржентина :shock: :shock: :shock: Това не си спомням скоро да се е случвало :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Madridist » 03 юли 2010 00:48

Sagittarius написа:Как каква?Ами просто онзи ганаец се спъна в топката,а съдията даде фал от който последва меле,удар избит от голлинията с коляно(на магия),нов който вече нямаше как да бъде спрян освен с ръце от последния останал на линяита играч на Уругвай.И ако Гиян беше вкарал щяхме да видим едно грозно,брутално престъпление и то срещу отбор раздал се 120 минути и накрая-заклан от некъдърен ахмак махащ флага като малоумен циркаджия.Но Господ си знае работата.Плачещия Суарез,след 20 сикунди полудял от радост....това е магията на Мондиалите.Аз по-драматичен мач не съм гледал,може би е добре,че точно така се разви с тази съдбоносна дузпа в 120 минута и саможертвата на Суарез.Този мач влиза в световната футболна летопис.А иначе просто няма как да не си за Уругвай като видиш всички малоумници с вувузелите да драчат,съдията да коли и въпреки това да биеш-с дух и хладнокръвие.Е,това само уругвайците го могат.Пак ще кажа-не познавам друг отбор способен на бие Бразилия на финал на Мондиал насред Маракана пред 200 000 зрители.Няма такъв отбор,на това никой не е способен,никой освен железните уруси и междудругото на голлинията в 120 минута,да избиеш с коляно 1 голов удар,дори и да играеш с ръце после при втория пак се иска характер,примерно един африканец или жабар,англичанин в такава ситуация просто докато се сети какво да прави напикан от страх гола щеше да е влязал вече :lol:.Две решителни намеси в 120 минута,е това е характер и железни нерви.Само немците са подобен аналог.


Толкова хубаво и точно си го написал,че и Ели Гигова ще го разбере. Напълно съм съгласен с всяка дума :!:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
batbozho
Мнения: 447
Регистриран на: 25 апр 2009 23:19
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот batbozho » 03 юли 2010 00:49

Луиш Соарес класира Уругвай напред.Това е истината.Уникален нападател които иззе функциите на Муслера и прати Уругвай напред.Голям...
"Футболистите на Локомотив Пловдив също както "Смърфовете" са еднакви на терена и точно като "Смърфовете" - накрая винаги печелят!"
Атанас Драмов

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот merdanski » 03 юли 2010 00:49

fabregas_949 написа:
akademix17 написа:Хауърд Уеб ще свири финала според мен, Бусака се беше оплескал наскоро нещо, не помня какво конкретно

"This proved to be Busacca's only match at the tournament; he was cut during the last 16 phase."

След мача Уругвай - ЮАР, така че Бусака е аут


Ако не се лъжа бях чел нещо подобно и за Уеб, така че ако е било вярно, въпроса за рефера който ще ръководи финала, остава отворен...

[offtopic]досега узбека има най-много наряди.Още в първият мач отмени правилно гол на Мексико и ако утре не издъни мача,вервайте ми,той ще свири финала[/offtopic]
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Sagittarius » 03 юли 2010 00:50

Уеб?Нека не го уручасваме човека,но аз какви гафове на наглийските чернодрешковци съм гледал-гафове с голямо г-Майк Райли?Стивън Бенет?На тези им помня поне няколко непризнати гола влезли с по метър зад голлинията и голове от 5-6 метрови засади.За симулациите на Рууни и Кристиано и дузпите не ми се говори изобщо.Най-много харесах стриктния японец днес,но те японците са си такива,акуратни,железни и прилежни.А опитите да се налагат съдии от цял свят и по-точно Тонга,Мали,Хаити....Танганайка и Тимбукту-е,няма такива палячовци,някои дори не познават основите на правилника,елементарни неща не са им ясни,в групите беше цирк,хаос на всеки мач свирен от такива смешници
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта