1/4 финал Уругвай-Гана

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Viktor4o_Rs » 03 юли 2010 01:39

SHAKOMINATORA написа:То вярно глупаците се привличали. В тоя форум голяма анти-английска ( б.ред. пише се антианглийска - без тире) кампания се води и то все от капацитети. Некадърните съдий са навсякъде,но нека да изредим всички англичани ( б.ред. запетая :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) които сме чували и да спим спокойни :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот JackPackage » 03 юли 2010 01:43

SHAKOMINATORA написа:То вярно глупаците се привличали. В тоя форум голяма анти-английска кампания се води и то все от капацитети. Некадърните съдий са навсякъде,но нека да изредим всички англичани които сме чували и да спим спокойни :mrgreen:


Аз споделям за английските, щото следя Висшата Лига, иначе ги има по цял свят :)
Просто в Англия са ми по-познати, поради факта че ги гледам всяка седмица.... ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот SHAKOMINATORA » 03 юли 2010 01:45

Viktor4o_Rs написа:
SHAKOMINATORA написа:То вярно глупаците се привличали. В тоя форум голяма анти-английска ( б.ред. пише се антианглийска - без тире) кампания се води и то все от капацитети. Некадърните съдий са навсякъде,но нека да изредим всички англичани ( б.ред. запетая :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) които сме чували и да спим спокойни :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:


Разбиваш ме бе,бездарнико. Имаш бъдеще като даскал(който незнае става даскал). Защо повдигаш темата за грамотността след като ти самия я нямаш,паляко скапан? Как вървят германските шпатули междудругото и помагат ли ти да се издигаш в живота(форума)? :mrgreen:

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Viktor4o_Rs » 03 юли 2010 01:50

Хахахаа , не е лесно да си комплексиран обаче :mrgreen: :mrgreen: Германските шпатули ви дънят където ви хванат , така че вместо да обиждаш и да показваш простотията си , можеш просто да замълчиш 8-) И се пише НЕ ЗНАЕ и МЕЖДУ ДРУГОТО - отделно , неграмотнико , научи го най-после преди да даваш квалификации и да храниш , научи се да пишеш грамотно и едва тогава ще ти обърна внимание :mrgreen: Поздрав с 2,3,4 и ходи да лижеш на английската кралица знаеш кое :lol: :lol: :lol:
Изображение

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот SHAKOMINATORA » 03 юли 2010 01:56

Viktor4o_Rs написа:Хахахаа , не е лесно да си комплексиран обаче :mrgreen: :mrgreen: Германските шпатули ви дънят където ви хванат , така че вместо да обиждаш и да показваш простотията си , можеш просто да замълчиш 8-) И се пише НЕ ЗНАЕ и МЕЖДУ ДРУГОТО - отделно , неграмотнико , научи го най-после преди да даваш квалификации и да храниш , научи се да пишеш грамотно и едва тогава ще ти обърна внимание :mrgreen: Поздрав с 2,3,4 и ходи да лижеш на английската кралица знаеш кое :lol: :lol: :lol:


Чудиш се за какво да се хванеш, а? Труден живот го живееш,паляк. Аз съм умерен привърженик за разлика от теб,жалък смотаняко. Ще те храня колкото си искам,теб и всички останали въшкарчета в тоя форум които не знаете къде се намирате. Меркел те чака за пред пенсионно,не губи време,печели точки за Бундестага :mrgreen:

пс; чакай да поправя да видя какво ще отговориш,мишко

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Viktor4o_Rs » 03 юли 2010 01:59

По моя информация ти остава още много малко време тук , така че покажи ни цялата си простотия и всички комплекси , които си насъбрал, че после няма да имаш възможност за дълго време :lol: :lol: :lol: И наистина отиди на уроци по правопис :mrgreen:
Изображение

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот SHAKOMINATORA » 03 юли 2010 02:03

Viktor4o_Rs написа:По моя информация ти остава още много малко време тук , така че покажи ни цялата си простотия и всички комплекси , които си насъбрал, че после няма да имаш възможност за дълго време :lol: :lol: :lol: И наистина отиди на уроци по правопис :mrgreen:


Страшен си,паляк. Ако бях тъп колкото теб сигурно щях да ти прегледам мненията и да ти изкарам грешките,г-н кандидат даскале.. Не е важно за мен в кой форум ще си пиша,а ти гледай да си поддържаш позициите в Бундестага,смешнико.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Viktor4o_Rs » 03 юли 2010 02:11

Не виждам къде пак видя конспирация срещу любимите ти англичани , просто стана на въпрос за тях и се завърза разговор , естествено че некадърници има навсякъде ;) Но нали трябва да се заядеш и да обиждаш за да осмислиш иначе скучния си уикенд :lol: :lol: Разбирам те донякъде , не е лесно да блъскат любимият ти тим като маче у дирек на поредно световно :mrgreen: А ти давай с обидите , със сигурност ще стигнеш далеч :) Не си ми интересен , така че и да продължаваш да обиждаш и да избиваш комплекси , няма да ти отговарям ;)
Изображение

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот SHAKOMINATORA » 03 юли 2010 02:16

Като няма да ми отговаряш,защо ми отговори първи и защо продължаваш бе,паляк? Нещо те тресе отвътре май, а? Първо са обидите срещу отбора към когото имам симпатий,а после за правописа....и после май се изчерпа,а? Типично по даскалски ако питаш мен. Не искам да те притеснявам,но няма да спечелиш нобелова награда в близките милион години. Язък за един пропилян талант като теб. Прави поне разлика между подкрепа и болестно състояние като твоето,ходи да вадиш статистика от уикипедия,въшкар.

Потребителски аватар
Astarot
Мнения: 269
Регистриран на: 20 ное 2008 10:44
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Astarot » 03 юли 2010 10:11

През целия мач и двата отбора ми бяха изключително симпатични. Супер много се раздаваха и търсеха нищо друго освен гола. Пролича си, че нито един от тях не е европейски отбор (въпреки треньора на Гана) и никой не си правеше тънки сметки. Все пак играчите им не са супер качествени и правеха доста грешки, тактически и технически. Но пък точно това направи мача интересен и драматичен.
В 120-тата минута, обаче, след това изпълнение на слепия страничен съдия и ситуацията в наказателното поле, вече бях твърдо за Уругвай. Просто, след такъв развой на мача и след действията на Суарез, Уругвай заслужаваха да продължат. А африканците отново се оказаха доста лабилни психически.
А що се отнася до Суарез, Асамоа Гиан и страничния съдия, наистина го направиха играч на мача. За мен той е човекът, който най-много е допринесъл за победа на отбора си от всички мачове от началото на първенството, като освен спирането с ръка, изби от гол линията и при предния удар. Почти забравих за инфарктните му пропуски през мача :)
Изображение


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта