1/4 финал Уругвай-Гана

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Sagittarius » 03 юли 2010 01:09

Греъм Пол,Стивън Бенет,Майк Райли,Мартин Аткинсън,Нийл Бари(пенсия,не съм го чувал скоро),Марк Клатънбърг,Майк Дийн,Фил Дауд,Анди Дърсу,Алън Уайли-тези са само част от английските хомосекшуъли и всички съм ги запомнил не с друго,а с уникални решения и грешки.Кой позволява твърда игра-до счупени крака и черепи,кой голове не признава,кой дузпи дава манчестърки,кой засади не вижда....абе най-слабите съдии,но английското лоби във УЕФА и ФИФА им дава все важни мачове...за да ги развалят.

ПС:Гафа на Валентин Иванов бяха 16 жълти и 4 червени картона на мача Португалия-Холнадния,там изгря руската съдийска звезда :lol:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот JackPackage » 03 юли 2010 01:10

Не знам какви бяха тези гениални изпълнения от централни защитници - без засилка ?! :shock:
Уругваеца вкара, но Менса.....
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Tommi » 03 юли 2010 01:11

JackPackage написа:Не знам какви бяха тези гениални изпълнения от централни защитници - без засилка ?! :shock:
Уругваеца вкара, но Менса.....

Засилката не е задължителна, но самото изпълнение на Менса беше изключително слабо.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот JackPackage » 03 юли 2010 01:13

Роб Стайлс също е голям некадърник...
От английските съдии съм признал Юрая Рейни - чернокож, за мен един от най-добрите съдии последните години в Англия.... и няма гафове, поне не фрапиращи....
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Viktor4o_Rs » 03 юли 2010 01:14

Африканците са много лабилни психически , а и след пропуснатата дузпа в последната минута сдадоха багажа , иначе са перфектен коктейл от техника , скорост и физика , но дисциплина и психика нямат , и едно от тези две неща ги проваля винаги :)
Изображение

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот JackPackage » 03 юли 2010 01:15

Tommi написа:
JackPackage написа:Не знам какви бяха тези гениални изпълнения от централни защитници - без засилка ?! :shock:
Уругваеца вкара, но Менса.....

Засилката не е задължителна, но самото изпълнение на Менса беше изключително слабо.


Не е задължителна за играчи от класата на Форлан да кажем, но централен защитник да бие дузпа без засилка си е малко съмнително.... :roll:
Трябва да можеш да насочиш топката "ала Меси" за да си позволиш да биеш без никаква засилка, а това от централен защитник - :|
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Tommi » 03 юли 2010 01:21

JackPackage написа:
Tommi написа:
JackPackage написа:Не знам какви бяха тези гениални изпълнения от централни защитници - без засилка ?! :shock:
Уругваеца вкара, но Менса.....

Засилката не е задължителна, но самото изпълнение на Менса беше изключително слабо.


Не е задължителна за играчи от класата на Форлан да кажем, но централен защитник да бие дузпа без засилка си е малко съмнително.... :roll:
Трябва да можеш да насочиш топката "ала Меси" за да си позволиш да биеш без никаква засилка, а това от централен защитник - :|

Това, че е централен защитник, нищо не означава ;) При дузпи и пряк свободни няма значение на какъв пост играеш, важното е да ги изпълняваш добре.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот JackPackage » 03 юли 2010 01:27

Все пак мисля че е грешка ;)
Подобно на Франк де Бур, който изпусна 2 дузпи с подобна засилка на Холандия - Италия на Евро 2000 :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Sagittarius » 03 юли 2010 01:27

Е,как да изпълниш добре,като централния защитник предимно играе с глава,чисти напред кораво,или просто изсипва топката?У нападателя има хладнокръвие пред гола,прецизност на удара,у халфа-прецизност(поради това,че прави пасове с техника) и защото най-точно бие преки свободни,крило-защото влиза и бие за гол....всичко това са качества,които централния защитник няма.В голова позиция е само при корнер и с глава,а с крака там сме виждали какви ли не пропуски от централните бранители,то не са шутове на по 20 метра над врата,направо в тъч и т.н.,пропуски на голлинията....Абе просто се засилват,топовен изстрел в рамките на вратата,средата най-добре,че да има мегдан ако изкривят нещо удара да остане в рамката и толкова.Но без засилка-това го могат Меси,Роналдо,но не и Менса :lol:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот SHAKOMINATORA » 03 юли 2010 01:31

То вярно глупаците се привличали. В тоя форум голяма анти-английска кампания се води и то все от капацитети. Некадърните съдий са навсякъде,но нека да изредим всички англичани които сме чували и да спим спокойни :mrgreen:


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост