1/4 финал Уругвай-Гана

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
akademix17
Мнения: 155
Регистриран на: 06 юни 2008 19:23
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот akademix17 » 03 юли 2010 00:51

merdanski написа:
fabregas_949 написа:
akademix17 написа:Хауърд Уеб ще свири финала според мен, Бусака се беше оплескал наскоро нещо, не помня какво конкретно

"This proved to be Busacca's only match at the tournament; he was cut during the last 16 phase."

След мача Уругвай - ЮАР, така че Бусака е аут


Ако не се лъжа бях чел нещо подобно и за Уеб, така че ако е било вярно, въпроса за рефера който ще ръководи финала, остава отворен...

Офтопик:
досега узбека има най-много наряди.Още в първият мач отмени правилно гол на Мексико и ако утре не издъни мача,вервайте ми,той ще свири финала


Абе да ти кажа, не ми се вярва да го сложат чак на финал... верно, че им правят четки на такива държави, като назначават техни съдии по такива форуми, но не мисля, че заслужава чак финал да свири
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот JackPackage » 03 юли 2010 00:51

Sagittarius написа:Уеб?Нека не го уручасваме човека,но аз какви гафове на наглийските чернодрешковци съм гледал-гафове с голямо г-Майк Райли?Стивън Бенет?На тези им помня поне няколко непризнати гола влезли с по метър зад голлинията и голове от 5-6 метрови засади.За симулациите на Рууни и Кристиано и дузпите не ми се говори изобщо.Най-много харесах стриктния японец днес,но те японците са си такива,акуратни,железни и прилежни.А опитите да се налагат съдии от цял свят и по-точно Тонга,Мали,Хаити....Танганайка и Тимбукту-е,няма такива палячовци,някои дори не познават основите на правилника,елементарни неща не са им ясни,в групите беше цирк,хаос на всеки мач свирен от такива смешници


Греъм Пол и 3те жълти картона на Симунич на СП 2006 :)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][/center]
[center][/center]

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот ehh » 03 юли 2010 00:52

Няма такива тъпанари като африканците. Колкото и да са ти станали симпатични, не може след такова показано самоубиване като днешния мач, да не им теглиш една майна на глупостта им!
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
buffon
Мнения: 886
Регистриран на: 07 май 2008 13:19
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот buffon » 03 юли 2010 00:53

JackPackage написа:
Sagittarius написа:Уеб?Нека не го уручасваме човека,но аз какви гафове на наглийските чернодрешковци съм гледал-гафове с голямо г-Майк Райли?Стивън Бенет?На тези им помня поне няколко непризнати гола влезли с по метър зад голлинията и голове от 5-6 метрови засади.За симулациите на Рууни и Кристиано и дузпите не ми се говори изобщо.Най-много харесах стриктния японец днес,но те японците са си такива,акуратни,железни и прилежни.А опитите да се налагат съдии от цял свят и по-точно Тонга,Мали,Хаити....Танганайка и Тимбукту-е,няма такива палячовци,някои дори не познават основите на правилника,елементарни неща не са им ясни,в групите беше цирк,хаос на всеки мач свирен от такива смешници


Греъм Пол и 3те жълти картона на Симунич на СП 2006 :)

Това с трите жълти не беше ли руснака Иванов.

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот enguerino » 03 юли 2010 00:53

Едно момче от България излезе на Евроспорт на Сокер Сити Лайф. :)
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот JackPackage » 03 юли 2010 00:55

buffon написа: Това с трите жълти не беше ли руснака Иванов.

Не, Пол беше, но и Иванов е уникален кретен, също като Греъм Пол и Майк Райли (бритиш хомосекшуъл)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][/center]
[center][/center]

Потребителски аватар
buffon
Мнения: 886
Регистриран на: 07 май 2008 13:19
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот buffon » 03 юли 2010 00:59

JackPackage написа:
buffon написа: Това с трите жълти не беше ли руснака Иванов.

Не, Пол беше, но и Иванов е уникален кретен, също като Греъм Пол и Майк Райли (бритиш хомосекшуъл)

Може.не мога да се сетя тоя Иванов имаше и тои някакъв уникален гаф,както и дае.съдийте са фактор но мисля не решаващ.може в един мач да те побутнат но трябва и да си можеш.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Viktor4o_Rs » 03 юли 2010 01:00

За мен определено Майк Райли е най-големият некадърник от всички , всеки мач оплескваше :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот JackPackage » 03 юли 2010 01:03

Колко мачове на Челси е объркал тоя кретен Райли....
за капак на всичко и изгони Бардон на Левски - Шалке, на мача в СОфия, за никакъв фаул и ни лиши от шанса за 1/2 финал :evil:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][/center]
[center][/center]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: 1/4 финал Уругвай-Гана

Мнениеот Tommi » 03 юли 2010 01:06

Според мен имаше много тънка засада при ситуацията в края на продълженията :roll:
Иначе, още при дузпите на Парагвай - Япония написах, че е доказано, че вратарите със зелен екип спасяват най-много дузпи и днес това отново беше потвърдено (въпреки че Муслера беше с жълто-зелен екип :lol: ) :!:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта