1/4 финал Холандия-Бразилия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот Sagittarius » 02 юли 2010 20:15

Да,благодаря,че ме подсети за другия най-велик бразилски нападател в момента при това също в топ-форма изразена с 15 гола в 18 мача за месеците на 2010.Е,питам аз,как щеше да изглежда Бразилия с нападателното дуо Адриано-Роналдо?По левия фланг не този смешко Робиньо,а Роналдиньо Гаучо?А ако си представим и,че вместо дърварчето Мело играеше плеймейкър като Диего или Александро Дос Сантос(Алекс)?Дали Бразилия нямаше да е полуфиналист днес?Не взел Роналдиньо,за да нямало скандали?Роналдо и Пато?Абе Дунга,приятелю,виж Холандия и как Ван Дер Ваарт търка пейката за сметка на намиращяи се в по-добра форма Снайдер.Мрънкане....абе Кака е извън кондиция,да сяда на пейката и толкоз,Роналдиньо и Диего щяга да са двигателите на отбора,ноооооо...както и да е,нека и Холандия си върне за 2-те нещастни отпадания.Гледах и мачовете през 1994 и 1998,е,съжалявам за Бергкамп и сие и после за Клуиверт,братя Де Бур,Овермарс....Холандия винаги е играела красиво,просто е нямала бразилските звезди,но и през 1994 и през 1998 лалетата щяха да елиминират кариоките,ако примерно не бяха взели Ромарио и Бебето(1994) и Ривалдо,Роналдо(1998).
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот Blue_Girl » 02 юли 2010 21:38

"Лалетата" поднесоха сензацията, отстранявайки "Селесао".
:o
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот SHAKOMINATORA » 02 юли 2010 23:12

merdanski написа:На 17 юни 2010г. в 17:45 неразбиращият от футбол merdanski написа в тема"Кои ще са двата финалиста в ЮАР ?" следното:
"Ако нещата са както си ги мисля,1/4 финалните сблъсъци Холандия-Бразилия и Аржентина-Германия няма да остъпват по зрелище на финала.Но все пак мисля,че Холандия и Аржентина ще гледаме на 11 юли.

Колко е приятно само да се окажеш прав след като са те убили от бъзикане...
Още по-приятно е да ти замирисва на печалба,когато "врагът" се чуди с какво да те нападне :lol: :lol: :lol:


Още ли живееш във измисления си свят където всички са против теб? :shock: Шшшшши са опрайш!

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот merdanski » 03 юли 2010 01:16

SHAKOMINATORA написа:
merdanski написа:На 17 юни 2010г. в 17:45 неразбиращият от футбол merdanski написа в тема"Кои ще са двата финалиста в ЮАР ?" следното:
"Ако нещата са както си ги мисля,1/4 финалните сблъсъци Холандия-Бразилия и Аржентина-Германия няма да остъпват по зрелище на финала.Но все пак мисля,че Холандия и Аржентина ще гледаме на 11 юли.

Колко е приятно само да се окажеш прав след като са те убили от бъзикане...
Още по-приятно е да ти замирисва на печалба,когато "врагът" се чуди с какво да те нападне :lol: :lol: :lol:


Още ли живееш във измисления си свят където всички са против теб? :shock: Шшшшши са опрайш!

[offtopic]Я ти си бил жив бе :o :o :o :o [/offtopic]
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот SHAKOMINATORA » 03 юли 2010 02:23

И аз се радвам да те видя :shock:

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот edmon_dantes » 03 юли 2010 11:27

Sagittarius написа:Да,благодаря,че ме подсети за другия най-велик бразилски нападател в момента при това също в топ-форма изразена с 15 гола в 18 мача за месеците на 2010.Е,питам аз,как щеше да изглежда Бразилия с нападателното дуо Адриано-Роналдо?По левия фланг не този смешко Робиньо,а Роналдиньо Гаучо?А ако си представим и,че вместо дърварчето Мело играеше плеймейкър като Диего или Александро Дос Сантос(Алекс)?Дали Бразилия нямаше да е полуфиналист днес?Не взел Роналдиньо,за да нямало скандали?Роналдо и Пато?Абе Дунга,приятелю,виж Холандия и как Ван Дер Ваарт търка пейката за сметка на намиращяи се в по-добра форма Снайдер.Мрънкане....абе Кака е извън кондиция,да сяда на пейката и толкоз,Роналдиньо и Диего щяга да са двигателите на отбора,ноооооо...както и да е,нека и Холандия си върне за 2-те нещастни отпадания.Гледах и мачовете през 1994 и 1998,е,съжалявам за Бергкамп и сие и после за Клуиверт,братя Де Бур,Овермарс....Холандия винаги е играела красиво,просто е нямала бразилските звезди,но и през 1994 и през 1998 лалетата щяха да елиминират кариоките,ако примерно не бяха взели Ромарио и Бебето(1994) и Ривалдо,Роналдо(1998).

За Роналдиньо и Диего съм напълно съгласен. Как може Дунга да не разчита на тях, направо се изумявам. Играчите с перфектна техника и голямо въображение на терена. Голяма грешка, огромна грешка. Но за Адриано и Роналдо не съм много съгласен. И двамата са натежали доста и не са така ефективни вече, както преди години. Но пък аз се радвам за холандците, че натриха носовете на надутите "кариоки".
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост