Аржентина-Германия 1/4 финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Evailo
Мнения: 125
Регистриран на: 07 юли 2009 20:41
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Evailo » 03 юли 2010 20:23

marmi52 написа:
Evailo написа:Марми,убеден съм,че си син на червеният гуру Георги Атанасов.Или в креан случай си негов племеник.Защото в стила на писане се усеща генетична обвързаност.
Вечно някой е виновен,вечно има подготвен комплот,вечно "моята" кауза е пробита с нечестни стредства!!!!!
Истината обаче е,че ВЕЧНО сте слепи за реалноста и живеете в измислен свят водени от импотентното си чувство за справедливост
Изключително безхарактерно!!!! Жалък си пич.


8-)

Първо аз не съм си позволил да те обиждам и да те наричам "жалък".
Второ: прочети моето мнение написано няколко дни преди мача, за да разбереш, че аз не бях от тия, които предричаха лесна победа за Аржентина.
Трето : ще ти отговоря с един стих на Ботев :
"Тежко братя се живее между глупци неразбрани ..."
Такива като теб предпочитат да останат слепи за цял живот и дори това им доставя удоволствие !
Моля те, не задължавай и мен - прогледналият, отново да ослепявам ! Някак нахално е от твоя страна ... :lol:

А за червения гуру и другите подобни брътвежи, които си написал, си много далеч от истината ! 8-)


когато цитираш,не изтривай пасаж от цитата,защото създаваш впечатление,че не ти е "удобен" целия текст.Това го правеха по комунистическо в Работническо Дело.Цитирай целия пасаж за да разберат хората защо съм те нарекъл жалък.Защото и аз мога да измъкна само отделни думички от твоя пост и да те изкарам некомпетентен.Това се нарича цензура.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9aQgL9djuE4[/youtube]
http://www.evailo.com

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот slavia_forever » 03 юли 2010 20:43

Evailo написа:Защото и аз мога да измъкна само отделни думички от твоя пост и да те изкарам некомпетентен.Това се нарича цензура.

Ти се благодари, че все още търпя обидите ти, но се считай за предупреден.




Пишете ПО ТЕМАТА!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
diego
Мнения: 42
Регистриран на: 16 авг 2009 21:56
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот diego » 03 юли 2010 21:05

Браво на Германците ,показаха отново класа! Яд ме е за Марадона(Надявах се да го гледам следващото световно на живо)!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот W84me » 03 юли 2010 21:12

Къде беше Меси от 17ч до 19ч днес? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот dindan » 03 юли 2010 21:13

W84me написа:Къде беше Меси от 17ч до 19ч днес? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Гледаше един мач от близо :mrgreen:
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
ebaef
Мнения: 551
Регистриран на: 22 окт 2008 01:57
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот ebaef » 03 юли 2010 21:15

Бях за Аржентина,признавам си,слагам си ръка на сърцето този отбор на Германия е страхотен,нищо излишно,никакви циркове,това наистина е машина,мога само да кажа:браво Германия,въпреки че пак ще съм срещу теб,мога само да ти изръкопляскам ако вземеш титлата!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Tommi » 03 юли 2010 21:19

Германците надхитриха аржентинците и заслужено победиха :!: Имаха шанс да вкарат много ранен гол, който много сериозно повлия на мача, а второто попадение вече го реши. Отаменди беше много сериозна дупка в отбора на Аржентина, но не трябва да се обвинява Марадона, че го е пуснал. А хората, които се нахвърлиха върху Меси, не искам да ги коментирам, защото те си имат свои разбирания за играта ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот защо » 03 юли 2010 21:32

Дотук в 1/4финалите 3:0 за отборите, които са си довели и треньори в ЮАР :lol: . А някой гледал ли е положението с втория гол на германците някъде, аз хич не съм сигурен, че няма засада?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот edmon_dantes » 03 юли 2010 21:38

Neron написа:
THE G.A.M.E написа:Ако Германия бие и Испания ( евентуално ) ... спирам да гледам футбол .... :lol: ... :mrgreen:

От сега ти казвам спрял си да гледаш футбол.

Ей, Нерон... престани само да дразниш. Не чувстваш ли, че прекрачваш границата на благоприличието. Лазиш по нервите на хората.
Аржентина игра безобразно в защита, толкова грешки не са допускали във всички мачове досега. Жал ми е за Меси, че не можа да постигне нещо повече на този Мондиал.
Очаквам на полуфинала Ла Фурия да спука задниците на този интернационален отбор, наречен Германия.
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот slavia_forever » 03 юли 2010 21:41

edmon_dantes написа:Очаквам на полуфинала Ла Фурия да спука задниците на този интернационален отбор, наречен Германия.

Да ги спукат - добре, но изчакай да мине мача с Парагвай все пак.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта