Аржентина-Германия 1/4 финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Tommi » 03 юли 2010 21:42

защо написа:Дотук в 1/4финалите 3:0 за отборите, които са си довели и треньори в ЮАР :lol: . А някой гледал ли е положението с втория гол на германците някъде, аз хич не съм сигурен, че няма засада?

И аз останах с впечатление, че има засада, но след това гледах видео от мача и голът е редовен.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Siegfried » 03 юли 2010 22:57

Титлата да я пратят на Йоги Льов по пощата !!!

А Аржентина и Марадона бяха разкрите най-накрая !!! Най-накрая се видя , че дори и трима да мислят вместо Марадона , резултатът е плачевен !!!
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот AnalBreaker » 03 юли 2010 23:26

Тия Германци са толкова предвидими :lol: :mrgreen:
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот garfild8 » 04 юли 2010 00:09

AnalBreaker написа:Тия Германци са толкова предвидими :lol: :mrgreen:

И затова не могат да им се противопоставят. :lol: :mrgreen:
Само Черно море.

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот kokic1986 » 04 юли 2010 00:18

Да си стягат багажа фуриите ... Вия и компания може да се нарееждат на гишето за билети към Мадрид ;)

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот защо » 04 юли 2010 00:30

Tommi написа:
защо написа:Дотук в 1/4финалите 3:0 за отборите, които са си довели и треньори в ЮАР :lol: . А някой гледал ли е положението с втория гол на германците някъде, аз хич не съм сигурен, че няма засада?

И аз останах с впечатление, че има засада, но след това гледах видео от мача и голът е редовен.


Според мен си е засада - ето виж го пак http://www.youtube.com/watch?v=QCWiaD1niRA, в 46-тата секунда е положението.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19114
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот TodorT » 04 юли 2010 00:36

Madridist написа:Заслужена победа на германците. За мен лично Филип Лам и Томас Мюлер бяха над всички днес. Уникални футболисти, а това,което направи Мюлер при втория гол ме накара да се хвана за главата. За мен лично най-слабият играч на Аржентина се казваше Диего Марадона. Тотално объркани или закъснели смени, никаква идея в играта на аржентинците, Меси днес беше доста изолиран и не можа да покаже своите качества,което за мен оказа голямо влияние върху крайния резултат. Марадона направи грешка,за мен,че не викна играчи като Камбиасо и Санети, не пусна и Милито днес. Въобще аржентнския треньор го караше цялото световно само на емоции,а не вложи капка разум в нищо. Имам чувството,че в 90 % от времето в ЮАР, Марадона се занимаваше само и единствено със странични неща и сякаш беше заминал на световното да прави цирк, а не да води футболен отбор . :geek:

Много си прав!!! Засега добър играч, станал добър тренер-НЯМА... И ако говорим за съставите: Отаменди беше ненужен в отбора на Аржентина днес... Меси беше пазен отлично 90 мин. от Фридрих, а Ди Мария не намери начин да преодолее Боатенг...Аз също съм на мнение, че трябваше да се гласува повече доверие на Милито... НО...Дон Диего си знае...Залагаше повече на индивидуалните качества на звездите си и това, за мен, беше причината Аржентина да се провали...Изводите са си за него...Тъгата е у феновете на гаучосите...радостта е в очите на привържениците на бундестима :)

wolfyy
Мнения: 60
Регистриран на: 20 юни 2010 00:01
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот wolfyy » 04 юли 2010 00:41

защо написа:
Tommi написа:
защо написа:Дотук в 1/4финалите 3:0 за отборите, които са си довели и треньори в ЮАР :lol: . А някой гледал ли е положението с втория гол на германците някъде, аз хич не съм сигурен, че няма засада?

И аз останах с впечатление, че има засада, но след това гледах видео от мача и голът е редовен.


Според мен си е засада - ето виж го пак http://www.youtube.com/watch?v=QCWiaD1niRA, в 46-тата секунда е положението.

Засада няма, когато както подаващият, така и получаващият играчи са зад противниковата защита.

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот merdanski » 04 юли 2010 00:42

Благодарско на Германия,че вече Англия не изглеждат така смешни пред "подвига" на Марадоновата чета
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Sagittarius » 04 юли 2010 01:09

Бундестимът за мое съжаление просто размаза гаучосите.Прогнозирах,че ако Меси на намери начин да мушне поне 2 гола отборът му няма шанс срещу немците,които на тези смешни защитници нямаше как да не шибнат някой гол.Не може да излизаш с футболистче на Бутаменти,а да оставиш извън състава Хавиер Санети.Не става просто.И с момченце като Макси,вместо Верон?Точно както при Бразилия нямаше никаква идея в играта.И затова е логично да попитам къде беше Пабло Аймар?Защо Лео Меси игра толкова назад,че да излезе на позиция се налагаше да лъже на 2-3,а поне 4-5 от добре подредените и физически мощните шваби?Абсолютно заслужена и резонна победа на Маншафта.Аржентина беше фаворизирана.Истината е,че като отбор са слаби гаучосите,това е.Те едва додрапаха до Мондиала,Боливия например ги размаза с 6:1,браилците ги нокаутираха както и Парагвай.Да,имат големи играчи,да имат Лео Меси,но отбор нямат.И междудругото като махнем Меси то гаучосите далееееч нямат толкова стойностен отбор и имат ли такива като Швайнщайгер,Йозил,Клозе,Лам,Мюлер?Нямат.Меси е велик,но не може сам да играе,не става.По еденици и отборно Аржентина е под нивото на Германия и никак не вървеше Марадона да се сили чак толкова и да говори идиотизми.Мисля си обаче,че Германия няма да се справи с Испания.Ла Фурия като еденици превъзхожда немците на абсолютно всеки един пост на терена.Играят като отбор не отскоро,станаха и еврошампион именно срещу германците.Ако Дел Боске спре да упорства и махне слабия Торес за сметка на Йоренте,Мата или Фабрегас то Ла Фурия ще оправдае прякора си.По дребните испанци на скорост и техника според мен с така характерните си двойни пдоавания,скрити пасове...ще победят високите немски бранители,а контрите на германците ще срещат най-бързите защитници в света и най-добрия вратар на планетата.За другия финалист не знам,урусите може да поднесат изненадата ако холандците вирнат носа в свой стил
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта