Звезди или медийни балони

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
naiki
Мнения: 1169
Регистриран на: 26 авг 2009 15:57
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот naiki » 27 юни 2010 23:54

komi написа:Аз също не съм съгласен за Лео Меси. Това че не е отбелязал гол не означава че не играе добре. Цялата игра на Аржентина се организира от него и затова изглеждат толкова добре и са толкова резултатни. В Барса играе на малко по - различна позоция и затова бележи много. Сигурен съм, че всеки би искал да има играч като Меси, който да му "вързва" играта. За Рууни гласувам с две ръце. Прехвален до безобразие. Бяга като гламав, от 30 удара извън накзателнто има по 2-3 в очертанията, а голове много рядко. Добре че съдиите направиха такава грешка, че англичаните да си мат виновен. Че те Бербатов като не играе им е много трудно да си намират виновни. Рууни никога. Той е свещена крава.

+1
Tottenham Hotspur & Forza Milan

[offtopic]нема[/offtopic]

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот santiliana » 27 юни 2010 23:55

ЦСКА-83 написа:Специално английските футболисти доста разочароваха,което не означчава че са слаби.Явно им липсва колектива който го има при Япония,Словакия,Уругвай и Чили.Най-много ме кефят чилитата,защото са отборът с най-безизвестните футболисти за мен и си цъкат доста приличен футбол.

е това имам впредвид- силен колектив и сърцата игра. А почти никой не им знае дори имената...
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

VraTar4o1
Мнения: 29
Регистриран на: 22 юни 2010 12:54
Skype: nqmam
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот VraTar4o1 » 27 юни 2010 23:55

АНАЛГИН табл. 500 мг.2*10 СОФАРМА Цена: 1.97 лв. * Начин на отпускане

Таблетки

Без рецепта



ВАЛИДОЛ табл. 60 мг. * 20 дарница Цена: 2.70 лв. Опаковка

20 таблетки


Попринцип ги продават в аптеките предлагам ти да отидеш да си купиш един и да си легнеш :!:

Потребителски аватар
vladitol
Мнения: 2170
Регистриран на: 17 юли 2009 10:56
Местоположение: Стадион ,,Георги Аспарухов"
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот vladitol » 28 юни 2010 00:02

аууууу :shock: Язък,че си от Левски момче :cry: :cry:
Support Stan!

Левски София 26 пъти Шампион на България, 28 пъти носител на купата на България,ЕДИНСТВЕНИЯ български клуб играл в групите на ШЛ !

Барселона: 21 пъти шампион на Испания,25 пъти носител на купата на Краля, Шампионска лига 4,

rikk
Мнения: 48
Регистриран на: 13 май 2010 13:57
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот rikk » 28 юни 2010 00:06

naiki написа:
komi написа:Аз също не съм съгласен за Лео Меси. Това че не е отбелязал гол не означава че не играе добре. Цялата игра на Аржентина се организира от него и затова изглеждат толкова добре и са толкова резултатни. В Барса играе на малко по - различна позоция и затова бележи много. Сигурен съм, че всеки би искал да има играч като Меси, който да му "вързва" играта. За Рууни гласувам с две ръце. Прехвален до безобразие. Бяга като гламав, от 30 удара извън накзателнто има по 2-3 в очертанията, а голове много рядко. Добре че съдиите направиха такава грешка, че англичаните да си мат виновен. Че те Бербатов като не играе им е много трудно да си намират виновни. Рууни никога. Той е свещена крава.

+1

+1

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21375
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот metodito » 28 юни 2010 00:17

За мен Меси е грамадан. Ако покаже форма, каквато показва още две-три години, той ще мине Пеле. Марадона не го казва от куртоазия, че Меси е по-добър от него. Така си мисля. Руни... нещо сякаш го счупи след ШЛ. Той изкара Юнайтед на гърба си целия сезон. Махнете му головете и си помислете къде щяха да са без него. Но той много искаше титла в ШЛ. Роналдо... ми той е като Дарт Вейдър - тъмна сила - егоист и непокист, голова машина. Сега ... Люк Скайуокър спечели нечестно. Дарт Вейдър беше по-добър, ама кой е бил зад него? :mrgreen:
Един голям непризнат футбалер е Клозе. Но те този тип футболисти никой не ги признава.
На световни изгряват звезди. Дали обаче продължават да блестят е Божа работа. Йозил и Суарес са такива звезди. Суарес години наред бе в сянката на Хунтелаар в Аякс, н дойде и неговото време. Аякс ще извършат голяма глупост ако го продадат... Лично аз си мислех, че още поне една звезда ще заблести на футболния небосклон - Куаглиарела... Уви, смотльото Липи имаше други виждания.
Последна промяна от metodito на 28 юни 2010 00:26, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
TPAtkov
Мнения: 376
Регистриран на: 21 мар 2010 09:51

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот TPAtkov » 28 юни 2010 00:25

"човека- отбор". Такива, каквито бяха през годините Платини, Зико, Марадона, Роналдо и Зидан... Просто вече всичко е подчинено на колектива, "

Ти, тези , които си изброил , гледал ли си ги ????, щото аз съм ги гледал и никой от тях не е бил "човека отбор".Да , бяха звездите на отборите си, но без тези отбори бяха нищо...и бяха звезди, защото играта на отборите им се градеше около тях, а сега играта е изцяло колективна и звездите изпъкват на фона на останалите...в този смисъл, през последните години , наблюдаваме много големи звезди...Пример: Марадона беше звездата на Наполи, стана шампион с тях, но не беше толкова ефективен в Барселона, Севиля,.Платини беше звездата на Ювентус и три!!! пъти призьор в анкетата на Франс футбол, но с Франция има един полуфинал на световно и една евротитла, Зидан..най-големия след Дон Диего според мен...той е изключение , но в никакъв случай не бяха човек-отбор...и последно, тези , които наричаш човеци-отбор, те са портили отборите си на световни първенства..Примери много..и Марадона е изтървал дузпи и Платини и Зико и Баджо и Сократес и Щилике и и и и все на фаза елиминации и много от тях на след полу-финал...а Меси, той е уникален играч, но щом казваш, е надценен, щом не е вкарал..нищо, че ще вземе златната топка пак, те хората трева пасат и на доматите колците осмукват

Fichango
Мнения: 1579
Регистриран на: 17 яну 2009 10:08
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Fichango » 28 юни 2010 00:34

Определено Меси е прехвален. От мачовете с Интер е ясно, че с персонално пазене е нищо и половина.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Tommi » 28 юни 2010 00:37

Fichango написа:Определено Меси е прехвален. От мачовете с Интер е ясно, че с персонално пазене е нищо и половина.

По твоята логика и Марадона е прехвален :roll:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
levskarinvt
Мнения: 568
Регистриран на: 28 юли 2009 14:48
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот levskarinvt » 28 юни 2010 00:55

Fichango написа:Определено Меси е прехвален. От мачовете с Интер е ясно, че с персонално пазене е нищо и половина.

А това не важи ли по принцип за всеки футболист?Колкото и да си добър не можеш сам да се надиграваш с трима човека,които са готови да ти счупят краката само и само да не ти дадат да играеш футбол(горе-долу такава беше ситуацията в мача с Интер).Все пак футбола е ОТБОРНА игра и това поне до момента ясно се вижда и на Световното първенство,което е много по-добре.Така,че за какви балони,за какви дирижабли си говорим?


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта