Звезди или медийни балони

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот zaqwsxd » 27 юни 2010 23:36

santiliana написа: "великите" играчи от Англия- Лампард, Джерард,..
Лампард отсрами името си и Англия в този мач ! Предните нищо не игра , но в този беше най-добър от англичаните 2 греди и 1 отменен гол ! Мисля , че не си прав като го обвиняваш ! Меси е гений , Рууни е добър (само когато целия отбор играе за него и го захранва с пасове) , Джерард има лидерски качества и добър удар , Тери - Captain Leader Legend ! Само това мога да ти кажа !

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот garfild8 » 27 юни 2010 23:37

ЦСКА-83 написа:Меси е страхотен футбилист,който има златна топка голмайстор на Испания и още доста награди,но казвте че е медиен балон :) .
Като не е вкарал голове за Аржентина,колко асистенции има? Доста.

Не е необходимо,толкова да вкарва.Може само да асистира,защото до него има играчи като Игуаин,Тевес,Агуеро,Палермо и Милито.Последните трима,когато ги пуснат,плюс Меси,пак си е стряскащо нападение. ;)
Само Черно море.

Liverpool_FC
Мнения: 50
Регистриран на: 15 окт 2008 09:19
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Liverpool_FC » 27 юни 2010 23:38

За мен е много по важно, че тези играчи се раздават по време на целия сезон 50-60, понякога и повече мачове. Това е по-добре, отклкото да спят цял сезон, а да направят няколко добри мача на световното . Кой тогава е по-голям?!?!?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот защо » 27 юни 2010 23:40

Звездите ще се проявяват отсега нататък. Сещаш ли се за някакви чудеса на Зидан на предишното световно в групите, а после занесе на гръб Франция до финала? Или на Роналдо на по-предното? На Марадона 86-та?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот santiliana » 27 юни 2010 23:41

theprideofplovdiv написа:
Angoff написа:Говориш глупости ... Меси си е Меси , просто това е Аржентина не Барселона и функцията му е различна + това прави отново невероятните си пробиви и се опитва да прехвърля вратаря да шутира , да не забравяме че има 3-4 асистенции до сега което никак не е малко . Английските звезди са ми ясни отдавна , просто от толкова много личности и талант няма кой да ги направи отбор от доста време насам. Луис Суарез си е звезда от световен мащаб това че не играе в някой от топ 5 на Европа не е от значение това лято ще заиграе ;) . Тевез , Мюлер , Йозил , Снайдер , Игуаин , Подолски , Клозе , Кака , Майкон , Луиш Фабиано ... всеки един от тях показва че е заслужил статуса си на голям футболист на това световно.

Хихихи,феновете на барса сте уникални!Забелязвам,че винаги сте толкова пристрастни,сякаш Меси ви е брат!Меси е добър,не може да му се отрече,но определено Шави и Иниеста го бутат напред.Да не говорим,че няма нито 1 мач срещу наистина добър отбор(в това число не влиза Реал Мадрид),в който да е извел Барса.Също така забелязвам,че в списъка ти умишлено отсътсва Роналдо,който за мен лично не е направил кой знае какво,но пък и тези в списъка не са направили повече от него.

+1
Абсолютно съм съгласен с теб. Роналдо е кръгла нула, поне досега...
Но струва ми се, че изместваме темата...Упрекът ми не е конкретно и само за Меси, а за всички онези "супер звезди", за които всеки ден ни продънват ушите- Лампард, Стиви Джи, Рууни, онези от Франция и Италия и т.н. Идеята ми е за пропагандата и рекламния натиск върху медиите, защото на всички ни е пределно ясно, че големият медиен шум около горепосочените играчи, е породен изключително и само от рекламни и корпоративни интереси...Защото, съгласете се, но почти напълно неизвестните играчи (с малко изключения) на Гана, Уругвай (тук не броя Суарес и Форлан- те са големи), Словакия, че даже и корейците показаха много по- впечатляващи изпълнения от скъпоплатените звезди...
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
komi
Мнения: 148
Регистриран на: 23 окт 2008 22:04
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот komi » 27 юни 2010 23:42

Аз също не съм съгласен за Лео Меси. Това че не е отбелязал гол не означава че не играе добре. Цялата игра на Аржентина се организира от него и затова изглеждат толкова добре и са толкова резултатни. В Барса играе на малко по - различна позоция и затова бележи много. Сигурен съм, че всеки би искал да има играч като Меси, който да му "вързва" играта. За Рууни гласувам с две ръце. Прехвален до безобразие. Бяга като гламав, от 30 удара извън накзателнто има по 2-3 в очертанията, а голове много рядко. Добре че съдиите направиха такава грешка, че англичаните да си мат виновен. Че те Бербатов като не играе им е много трудно да си намират виновни. Рууни никога. Той е свещена крава.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Tommi » 27 юни 2010 23:45

santiliana написа:Абсолютно съм съгласен с теб. Роналдо е кръгла нула, поне досега...
Но струва ми се, че изместваме темата...Упрекът ми не е конкретно и само за Меси, а за всички онези "супер звезди", за които всеки ден ни продънват ушите- Лампард, Стиви Джи, Рууни, онези от Франция и Италия и т.н. Идеята ми е за пропагандата и рекламния натиск върху медиите, защото на всички ни е пределно ясно, че големият медиен шум около горепосочените играчи, е породен изключително и само от рекламни и корпоративни интереси...Защото, съгласете се, но почти напълно неизвестните играчи (с малко изключения) на Гана, Уругвай (тук не броя Суарес и Форлан- те са големи), Словакия, че даже и корейците показаха много по- впечатляващи изпълнения от скъпоплатените звезди...

Това наистина ли го мислиш, че някои от играчите на Словакия, Гана, Уругвай, Корея са по-класни от Лампард, Джерард, Руни :roll:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот santiliana » 27 юни 2010 23:47

Tommi написа:
santiliana написа:Абсолютно съм съгласен с теб. Роналдо е кръгла нула, поне досега...
Но струва ми се, че изместваме темата...Упрекът ми не е конкретно и само за Меси, а за всички онези "супер звезди", за които всеки ден ни продънват ушите- Лампард, Стиви Джи, Рууни, онези от Франция и Италия и т.н. Идеята ми е за пропагандата и рекламния натиск върху медиите, защото на всички ни е пределно ясно, че големият медиен шум около горепосочените играчи, е породен изключително и само от рекламни и корпоративни интереси...Защото, съгласете се, но почти напълно неизвестните играчи (с малко изключения) на Гана, Уругвай (тук не броя Суарес и Форлан- те са големи), Словакия, че даже и корейците показаха много по- впечатляващи изпълнения от скъпоплатените звезди...

Това наистина ли го мислиш, че някои от играчите на Словакия, Гана, Уругвай, Корея са по-класни от Лампард, Джерард, Руни :roll:

с какво тези тримата показаха до тук, че са по- класни от тях???
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
ЦСКА-83
Мнения: 576
Регистриран на: 03 дек 2009 10:09
Skype: bosss
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот ЦСКА-83 » 27 юни 2010 23:50

Специално английските футболисти доста разочароваха,което не означчава че са слаби.Явно им липсва колектива който го има при Япония,Словакия,Уругвай и Чили.Най-много ме кефят чилитата,защото са отборът с най-безизвестните футболисти за мен и си цъкат доста приличен футбол.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Tommi » 27 юни 2010 23:53

santiliana написа:
Tommi написа:
santiliana написа:Абсолютно съм съгласен с теб. Роналдо е кръгла нула, поне досега...
Но струва ми се, че изместваме темата...Упрекът ми не е конкретно и само за Меси, а за всички онези "супер звезди", за които всеки ден ни продънват ушите- Лампард, Стиви Джи, Рууни, онези от Франция и Италия и т.н. Идеята ми е за пропагандата и рекламния натиск върху медиите, защото на всички ни е пределно ясно, че големият медиен шум около горепосочените играчи, е породен изключително и само от рекламни и корпоративни интереси...Защото, съгласете се, но почти напълно неизвестните играчи (с малко изключения) на Гана, Уругвай (тук не броя Суарес и Форлан- те са големи), Словакия, че даже и корейците показаха много по- впечатляващи изпълнения от скъпоплатените звезди...

Това наистина ли го мислиш, че някои от играчите на Словакия, Гана, Уругвай, Корея са по-класни от Лампард, Джерард, Руни :roll:

с какво тези тримата показаха до тук, че са по- класни от тях???

Какво е това "до тук" ? Тези тримата всеки сезон ми показват с какво са по-класни.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта