Звезди или медийни балони

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Звезди или медийни балони

Мнениеот santiliana » 27 юни 2010 23:02

Не знам според Вас, но според мен на това световно първенство се потвърди факта, че провъзгласяваните в световните медии за "мега звезди" играчи, се оказаха само медийни балони. Имам впредвид прехваления Лео Меси, който едва ли не е приет за по- добър от великия Диего Марадона (но поне засега му е още рано), "машината" за голове- Уейн Рууни, "великите" играчи от Англия- Лампард, Джерард, Тери и пр., многомилионните супер, мега, хипер и не знам си какви още звезди от Италия и Франция... Според мен това СП показа истината за състоянието на футбола в световен мащаб, за неговото развитие по отношение на това, че тази игра е преди всичко колективна и отдавна е минало времето на "човека- отбор". Такива, каквито бяха през годините Платини, Зико, Марадона, Роналдо и Зидан... Просто вече всичко е подчинено на колектива, а всеки опит за някаква солова акция и опит за своеобразно самоизтъкване от горепосочените "звезди" беше ликвидиран още в самия му зародиш...От друга страна пред очите ми се откриха потенциални играчи от световна класа като тези на Гана, на Словакия, Уругвай и т.н. Които и без осигурения медиен и рекламен комфорт, показаха, че по нищо не отстъпват на уж най- добрите...
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Tommi » 27 юни 2010 23:21

santiliana написа:Не знам според Вас, но според мен на това световно първенство се потвърди факта, че провъзгласяваните в световните медии за "мега звезди" играчи, се оказаха само медийни балони. Имам впредвид прехваления Лео Меси, който едва ли не е приет за по- добър от великия Диего Марадона (но поне засега му е още рано), "машината" за голове- Уейн Рууни, "великите" играчи от Англия- Лампард, Джерард, Тери и пр., многомилионните супер, мега, хипер и не знам си какви още звезди от Италия и Франция... Според мен това СП показа истината за състоянието на футбола в световен мащаб, за неговото развитие по отношение на това, че тази игра е преди всичко колективна и отдавна е минало времето на "човека- отбор". Такива, каквито бяха през годините Платини, Зико, Марадона, Роналдо и Зидан... Просто вече всичко е подчинено на колектива, а всеки опит за някаква солова акция и опит за своеобразно самоизтъкване от горепосочените "звезди" беше ликвидиран още в самия му зародиш...От друга страна пред очите ми се откриха потенциални играчи от световна класа като тези на Гана, на Словакия, Уругвай и т.н. Които и без осигурения медиен и рекламен комфорт, показаха, че по нищо не отстъпват на уж най- добрите...

:shock: :shock: :o :o
Искаш да кажеш, че Лео Меси не е голям футболист, а е просто "медиен балон" :?: :?: :?:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
cska_vd
Мнения: 1020
Регистриран на: 08 сеп 2008 16:05
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот cska_vd » 27 юни 2010 23:23

прехваления Лео Меси, който едва ли не е приет за по- добър от великия Диего Марадона

+1

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Angoff » 27 юни 2010 23:24

Говориш глупости ... Меси си е Меси , просто това е Аржентина не Барселона и функцията му е различна + това прави отново невероятните си пробиви и се опитва да прехвърля вратаря да шутира , да не забравяме че има 3-4 асистенции до сега което никак не е малко . Английските звезди са ми ясни отдавна , просто от толкова много личности и талант няма кой да ги направи отбор от доста време насам. Луис Суарез си е звезда от световен мащаб това че не играе в някой от топ 5 на Европа не е от значение това лято ще заиграе ;) . Тевез , Мюлер , Йозил , Снайдер , Игуаин , Подолски , Клозе , Кака , Майкон , Луиш Фабиано ... всеки един от тях показва че е заслужил статуса си на голям футболист на това световно.
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

Потребителски аватар
lionel_messi
Мнения: 1311
Регистриран на: 25 ное 2008 18:01
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот lionel_messi » 27 юни 2010 23:25

Tommi написа:
santiliana написа:Имам впредвид прехваления Лео Меси


:lol: :lol: :lol: :lol: ахахаххаахахаа
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх..

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот santiliana » 27 юни 2010 23:26

Tommi написа:
santiliana написа:Не знам според Вас, но според мен на това световно първенство се потвърди факта, че провъзгласяваните в световните медии за "мега звезди" играчи, се оказаха само медийни балони. Имам впредвид прехваления Лео Меси, който едва ли не е приет за по- добър от великия Диего Марадона (но поне засега му е още рано), "машината" за голове- Уейн Рууни, "великите" играчи от Англия- Лампард, Джерард, Тери и пр., многомилионните супер, мега, хипер и не знам си какви още звезди от Италия и Франция... Според мен това СП показа истината за състоянието на футбола в световен мащаб, за неговото развитие по отношение на това, че тази игра е преди всичко колективна и отдавна е минало времето на "човека- отбор". Такива, каквито бяха през годините Платини, Зико, Марадона, Роналдо и Зидан... Просто вече всичко е подчинено на колектива, а всеки опит за някаква солова акция и опит за своеобразно самоизтъкване от горепосочените "звезди" беше ликвидиран още в самия му зародиш...От друга страна пред очите ми се откриха потенциални играчи от световна класа като тези на Гана, на Словакия, Уругвай и т.н. Които и без осигурения медиен и рекламен комфорт, показаха, че по нищо не отстъпват на уж най- добрите...

:shock: :shock: :o :o
Искаш да кажеш, че Лео Меси не е голям футболист, а е просто "медиен балон" :?: :?: :?:

искам да кажа, че му е още твърде рано за да бъде "канонизиран за Бог", какъвто беше Дон Диего. Никой не му отрича качествата на много добър футболист, но засега е само това...
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

theprideofplovdiv
Мнения: 523
Регистриран на: 19 окт 2009 17:52
Skype: dsadsa
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот theprideofplovdiv » 27 юни 2010 23:29

Angoff написа:Говориш глупости ... Меси си е Меси , просто това е Аржентина не Барселона и функцията му е различна + това прави отново невероятните си пробиви и се опитва да прехвърля вратаря да шутира , да не забравяме че има 3-4 асистенции до сега което никак не е малко . Английските звезди са ми ясни отдавна , просто от толкова много личности и талант няма кой да ги направи отбор от доста време насам. Луис Суарез си е звезда от световен мащаб това че не играе в някой от топ 5 на Европа не е от значение това лято ще заиграе ;) . Тевез , Мюлер , Йозил , Снайдер , Игуаин , Подолски , Клозе , Кака , Майкон , Луиш Фабиано ... всеки един от тях показва че е заслужил статуса си на голям футболист на това световно.

Хихихи,феновете на барса сте уникални!Забелязвам,че винаги сте толкова пристрастни,сякаш Меси ви е брат!Меси е добър,не може да му се отрече,но определено Шави и Иниеста го бутат напред.Да не говорим,че няма нито 1 мач срещу наистина добър отбор(в това число не влиза Реал Мадрид),в който да е извел Барса.Също така забелязвам,че в списъка ти умишлено отсътсва Роналдо,който за мен лично не е направил кой знае какво,но пък и тези в списъка не са направили повече от него.

Потребителски аватар
ЦСКА-83
Мнения: 576
Регистриран на: 03 дек 2009 10:09
Skype: bosss
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот ЦСКА-83 » 27 юни 2010 23:29

Меси е страхотен футбилист,който има златна топка голмайстор на Испания и още доста награди,но казвте че е медиен балон :) .
Като не е вкарал голове за Аржентина,колко асистенции има? Доста.

Потребителски аватар
levskarinvt
Мнения: 568
Регистриран на: 28 юли 2009 14:48
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот levskarinvt » 27 юни 2010 23:32

Ами не знам дали си забелязал,но цялата игра на Аржентина се върти около Лео Меси.Почти няма атака,в която топката да не мине през него.Просто има изключителен малшанс пред гола,а пък и не това е основната цел,която си е поставил-специално на това първенство се вижда,че на него му доставя много по-голямо удоволствие да създава положения за съотборниците си и да прави играта на гаучосите,а не да търси гола на всяка цена.Замисли се само колко от головете на Аржентина до момента в първенството са изработени от Меси и сам ще си отговориш на въпроса.

Потребителски аватар
bultras4e
Мнения: 1809
Регистриран на: 21 май 2008 18:28
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот bultras4e » 27 юни 2010 23:33

levskarinvt написа:Ами не знам дали си забелязал,но цялата игра на Аржентина се върти около Лео Меси.Почти няма атака,в която топката да не мине през него.Просто има изключителен малшанс пред гола,а пък и не това е основната цел,която си е поставил-специално на това първенство се вижда,че на него му доставя много по-голямо удоволствие да създава положения за съотборниците си и да прави играта на гаучосите,а не да търси гола на всяка цена.Замисли се само колко от головете на Аржентина до момента в първенството са изработени от Меси и сам ще си отговориш на въпроса.


+1 :)
[wrapimg=]http://static.football24.bg/cache/470x0/assets/2013_novi/a/botev/todor_nedelev1.jpg[/wrapimg]


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта