"Приказката наречена Гана продължава"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Los_Ches
Мнения: 83
Регистриран на: 07 апр 2008 15:27
Контакти:

"Приказката наречена Гана продължава"

Мнениеот Los_Ches » 27 юни 2010 09:32

Много се радвам за успеха на Гана те показа на гордите Американци че не всичко е пари. "Приказката наречена Гана продължава" надявам се да продължи и срещу "Уросите" въпреки че ще им баде много трудно но се надявам да напрявят чудото.Ако несе лъжа Гана са най-младия отбор на това първенство голяма част от тея момчета стнаха Световни шампиони за младежи миналата година.Тоя Асамоа Гиан е един много добър футболист и мисля че някой от големите отбори щего грамбнат не само него и други от тоя отбор.Също трябва дасе каже че Гана прави този подвиг без двама от най-добрите си Футболисти(Есиен,Микел) и като се сложи факта че Мунтари е резерва.

Потребителски аватар
Kerer
Мнения: 884
Регистриран на: 10 юни 2009 20:27
Контакти:

Re: "Приказката наречена Гана продължава"

Мнениеот Kerer » 27 юни 2010 09:55

Хората си играят техния Футбол пък каквото стане те играят за Удоволстви, а не както други отбори това е на живот и смърт те се забавляват
Дунав ЗАВИНАГИ

Червени Шивачки Не Струвате !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21560
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: "Приказката наречена Гана продължава"

Мнениеот metodito » 27 юни 2010 10:20

Личи си европейската връзка. Футболът, който практикуват Гана е по европейски прагматичен и грозен. Пък да се класираш с две дузпи... Забавното беше, че можеха да отпаднат, заради дузпа. Африканците играха без никаква фантазия на това световно, без скорост. Нито Щатите, нито Гана заслужавах да отидат напред, ама сега ще си намерят майстора. Стомната за американците се счупи, наред са Гана и Испания :twisted: . Другото, което ми е забавно на Гана, че център-нападателя им е с 3-ти номер на гърба :mrgreen: . А какво ли щеше да е с Есиен в отбора...?

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: "Приказката наречена Гана продължава"

Мнениеот enguerino » 27 юни 2010 10:23

Los_Ches написа:Много се радвам за успеха на Гана те показа на гордите Американци че не всичко е пари. "Приказката наречена Гана продължава" надявам се да продължи и срещу "Уросите" въпреки че ще им баде много трудно но се надявам да напрявят чудото.Ако несе лъжа Гана са най-младия отбор на това първенство голяма част от тея момчета стнаха Световни шампиони за младежи миналата година.Тоя Асамоа Гиан е един много добър футболист и мисля че някой от големите отбори щего грамбнат не само него и други от тоя отбор.Също трябва дасе каже че Гана прави този подвиг без двама от най-добрите си Футболисти(Есиен,Микел) и като се сложи факта че Мунтари е резерва.


Микел е нигериец
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21560
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: "Приказката наречена Гана продължава"

Мнениеот metodito » 27 юни 2010 10:30

Los_Ches написа:...и като се сложи факта че Мунтари е резерва.

В Интер Мунтари с всяко влизане плаче за червен картон. Добре, че не играе. И все пак нямаше да е честно нито един африкански отбор да не излезе от групите на "тяхното" си първенство. Аз съм учуден от слабата продукция на Нигерия, а Алжир се видя, че несправедливо са в ЮАР за сметка на Египет. Според мен египтяните са по-качествен отбор.

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: "Приказката наречена Гана продължава"

Мнениеот bobo03 » 27 юни 2010 11:06

Обърнете внимание на дефанзивния халф Антъни Анан. В момента играе в Розенборг, но съм убеден, че след първенството ще смени отбора. Много добър. Не блести с физика, но е страшно техничен и има невероятен поглед вурху играта.

Потребителски аватар
ebaef
Мнения: 551
Регистриран на: 22 окт 2008 01:57
Контакти:

Re: "Приказката наречена Гана продължава"

Мнениеот ebaef » 27 юни 2010 11:17

Los_Ches написа:Много се радвам за успеха на Гана те показа на гордите Американци че не всичко е пари.......

Що бре...те не бяха ли по скъпи....(май само Есиен..да!!!,знам че не играе,струва колкото половината американчета....)

Потребителски аватар
peterx
Мнения: 361
Регистриран на: 22 сеп 2008 12:42
Контакти:

Re: "Приказката наречена Гана продължава"

Мнениеот peterx » 27 юни 2010 11:34

А защо не казвате нищо за Аю? За мен той е едно от откритията на първенството.
Сблъсъкът Гана - Уругвай ще бъде много интересен. И двата отбора са ми симпатични.
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!

man_united_fen
Мнения: 185
Регистриран на: 15 ное 2008 23:37
Местоположение: Герена
Контакти:

Re: "Приказката наречена Гана продължава"

Мнениеот man_united_fen » 27 юни 2010 11:43

За пръв път съдийте не ги подпираха здраво , и щяха да отпаднат . Дано "урусите" да ги смачкат 8-)
1914

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: "Приказката наречена Гана продължава"

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 27 юни 2010 12:09

peterx написа:А защо не казвате нищо за Аю? За мен той е едно от откритията на първенството.
Сблъсъкът Гана - Уругвай ще бъде много интересен. И двата отбора са ми симпатични.

Целия отбор е много силен ,но Аю и Анан за сега са най-добрите играчи.Жалко ,че Аю пропуска следващия мач ,но Принс Тагое или Куинси ще го заместят подобаващо.Дано да победят и Уругвай ,макар че за мача със САЩ бях сигурен в успеха ,но срещу Урусите нещата са 50 на 50.
Изображение Изображение


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост