Европейския футбол пълен провал в Юар

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

kishe
Мнения: 861
Регистриран на: 26 ное 2008 22:12
Контакти:

Европейския футбол пълен провал в Юар

Мнениеот kishe » 25 юни 2010 08:49

Като се загледах в мачовете за следващия етап от първенството ми направи впечатление че засега има само 4 отбор от европа и освен това играят помежду си и ще отпаднат още 2 а днес евеннтуално ще се класират още макс 3.това не е ли в резултат на безумната политка на водещите отбори да се изсипват купища пари за чужденци и отборите да са съставени само от наемници,пример арсенал,интер ако се нелъжа интер дори на финала нямаше италианец в титулярния състав.трябва да се променят според мен трансферните правила и да задължавт клубовете да имат в титулярните си състави ако не юноши то поне футболисти от същата страна
селски вземи си скункса не се сърди

Tom Kruz
Мнения: 295
Регистриран на: 29 дек 2008 19:54
Контакти:

Re: Европейския футбол пълен провал в Юар

Мнениеот Tom Kruz » 25 юни 2010 08:52

За мен пък е по добре да е силна Шампионската лига която гледаме всяка година с всички световни футболни звезди отколкото да гледам силни европейски отбори на световното.

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Европейския футбол пълен провал в Юар

Мнениеот maldin1 » 25 юни 2010 09:02

Има и такива години.На предното Световно на 1/8 бяха 10/16 на 1/4 финала бяха 6/8 Европейски отбора,а на 1/2 финала 4/4 ,така че .......
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

DelPierro
Мнения: 65
Регистриран на: 09 мар 2009 09:40
Контакти:

Re: Европейския футбол пълен провал в Юар

Мнениеот DelPierro » 25 юни 2010 09:02

Вече отдавна футбола преди всичко е бизнес и след това спорт! Аз съм сигурен че половината мачове са уредени и шампиона е ясен мн отдавна! Също както добутаха интер до титлата в КЕШ - португалския съдия с/у барса, на финала толко жалък байерн не съм виждал!!!
иначе аз винаги съм бил за връщане на стария европейски футбол - старото калчо, примера и т.н.

chipi68
Мнения: 4
Регистриран на: 26 фев 2010 14:26
Skype: chipi68utd
Контакти:

Re: Европейския футбол пълен провал в Юар

Мнениеот chipi68 » 25 юни 2010 10:10

най слабото парвенство което се очертава от към представяне на европеиските отбори нещо очаквано за мен .пустия футбол отдавна е изчезнал като спорт всичко е пари пари дават се много пари .кога звезди като англичаните ще се стрестнат да играят почти никога защо да си хабят силите за премии от ранга 250000 евро за титла просто никога те ги вземат просто за две седмици .докато футбола остане само политика за изкарване на много пари така ще е .другия шампионат може би азиатци ще са шампиони бъдете сигурни.

buksietka
Мнения: 12
Регистриран на: 03 мар 2010 10:22
Skype: niamam
Контакти:

Re: Европейския футбол пълен провал в Юар

Мнениеот buksietka » 25 юни 2010 10:23

Не видам нищо трагично ния от Европа трябва да разберем че и на други места хората разбират и играят тази игра Плус това колко от тези играчи от не европейските отбори играят в европа, доста Мисля си че те имат друг морал за тях наистина е гордост да играят за страната си, а наще са лигловци и тешкари лапнали са пачките и мислат за почивки, уморени са имали са тежък сезон друг им предстои това важи най вече за европейските грандове защото по малките наши одбори се стараят, Словакия, Швейцария и др

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6764
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Европейския футбол пълен провал в Юар

Мнениеот soilwork » 25 юни 2010 10:47

Момчетата от Европа искат да ходят на море,те ги карат да играят на някво първенство :lol:

arsenalko
Мнения: 96
Регистриран на: 13 яну 2009 18:19
Контакти:

Re: Европейския футбол пълен провал в Юар

Мнениеот arsenalko » 25 юни 2010 11:24

Истината е че европейците не можем да играем извън Европа . Статистиката сочи че нямаме спечелена световна титла извън Европа, както и другите континенти имат само една на територията на Европа. Така че , ние си печелим в Европа , Южна Америка си печелят титлата навсякъде другаде.

mitkomikele
Мнения: 35
Регистриран на: 02 ное 2009 10:25
Skype: mitko_mikele
Контакти:

Re: Европейския футбол пълен провал в Юар

Мнениеот mitkomikele » 25 юни 2010 11:47

Незнам колко разбирате от футбол...но има причина за това Европейския футбол да не е на висота и се очкваше такъв крах>Италиянци,Французи са отборите който са в преход на поколенията.Имат прекалено стари и уморени със сплав от млади които нямат боиния опит за такива форуми.Англичаните от край време подържат този лежебен начин на игра след тежък сезон в Премиершип,те имат един цикъл от 2-3 седмици почивка за цялата година,това с годините се отразява най-зле на големите първенства като това..Гърци,Словенци и Дътчани никога не са били дразнители на световно...играта която демонстрират е прекалено прозрачна и елементарна...за африканци,южно американци,азиатци...който са много по агресивни тарсят изненада и импровизация.Сърбите пък са все още зелени изобщо като нация и те първа ще берат плодовете.Испанците имат уникални футболисти,но в ключови моменти имаха доста кунтузии и загубиха нишката в стила на играта си,именно заради това!Колкото до Пуртугалия и Холандия..те са подсредствените на всяко световно излизат лесно от групите след това с гръм и трясак отпадат.Но се надявам,точно те да сатворят нещо голямо на този Мондиал :P :P :P

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Европейския футбол пълен провал в Юар

Мнениеот ilian12 » 25 юни 2010 12:27

Проблема е, че европейците се оядоха и ги мързи да създават футболисти. По-лесно е да се купят наготово. Вчера Италия и Дания сметнаха,че 15 мин игра накрая са достатъчни да продължат.
105 години / 4 поколения ботевисти!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта