Словакия-Италия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Словакия-Италия

Мнениеот Viktor4o_Rs » 24 юни 2010 20:08

Стига сте се карали пичове , не харесвам въобще жабарите , но е факт , че са една от трите най-успешни футболни нации , заедно с Бразилия и Германия ;) Като фен на Бундестима не мога и да противопоставя победа над Италия , която все някога ще стане де , но засега я няма ... Моето мнение е , че Липи тотално обърка подбора на футболисти , не викна някои играчи , които можеха да помогнат и налага някакви смешници титуляри :roll: Страхотен резил е да отпаднеш в най-леката група на световното , това е по-голяма излагация дори от загубата им от КНДР през 66-та ;) Правилно беше отменен гола им - имаше засада , за положението на голлинията не мога да съм категоричен , но по-скоро нямаше гол като че ли :roll: Италия все пак винаги ще си бъде гранд във футбола , независимо дали им харесва на някои или не :mrgreen:
Според мен идиотите от ФИФА и УЕФА трябва сериозно да се замислят , вижда се че този сгъстен цикъл изтисква всичко от европейските играчи , и затова те играят слабо , погледнете колко амортизирани са европейските грандове ...
Шапка долу пред храбрите словаци , кога нашите манекени ще играят така , кога :?: :?: :?:
Изображение

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Словакия-Италия

Мнениеот niki87 » 24 юни 2010 20:10

acmilan написа:Томи и Ники,пичове,този спор Италия-Германия сто пъти сме го водили,чак на мен ми писна вече :mrgreen:

ацмилан е прав.Тука всеки си има мнение,всеки си разсъждава както намери за добре.Но е факт,че немците са се класирали на най-много финали на Световно(заедно с Бразилия-7),вярно е и,че италианците имат 4 успеха,но за мен ако се гледа глобално, Германия превъзхожда-все пак в Европа "мойте хора" са рекордьори и по титли,и по финали,и по полуфинали,и по каквото още се сетите :roll:

Потребителски аватар
Saint Etienne
Мнения: 570
Регистриран на: 03 дек 2009 00:42
Контакти:

Re: Словакия-Италия

Мнениеот Saint Etienne » 24 юни 2010 20:15

Жалка Италия,но след едно-две големи първенства пак ще са на висота ;) .

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Словакия-Италия

Мнениеот Viktor4o_Rs » 24 юни 2010 20:19

Ники , обаче Бундестима хич няма късмет - тежка квалификационна група , тежка група на световното , на осминафинала Англия , ако ги бием най-вероятно ще срещнем Меси и компания ... А един от САЩ , Гана , Уругвай и Южна Корея е сигурен полуфиналист :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
paskal40
Мнения: 333
Регистриран на: 17 юни 2010 17:30
Контакти:

Re: Словакия-Италия

Мнениеот paskal40 » 24 юни 2010 20:21

Честито на Италия...крайно време беше да се намери съдия който да свири обективно срещу италянците и като има тъч ,да не свири дуспа...
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.

Linkydj
Мнения: 207
Регистриран на: 02 авг 2009 01:56
Контакти:

Re: Словакия-Италия

Мнениеот Linkydj » 24 юни 2010 20:23

Най-противния отбор в света отпадна , днес е футболен празник :lol: 90% от феновете на футбола ликуват :lol:
Шегата на страна, Италия съвсем заслужено отпадна след посредсвената и слаба игра, която показа , толкова жалки и в 3те си срещи не ги бях гледал отдавна , особено впечатление направи защитата им и при 3те гола на Словакия и в много от ситуацийте, където бяха подминавани като пътни знаци , осбоено 3тия гол , където 1 човек надбяга 3ма , които като нищо може да са му баща предпоалгам....Свалям шапка и на съдията, че не подпря световния шампион, тоест екс световния шампион , за мен абсолютно правялно не зачете и отмени головете на Италия , а да не говорим за "Соломонското" решение при ситуацията след 2рия гол на Скуадрадзура - по-добро решение от това нямаше на къде... браво.

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Словакия-Италия

Мнениеот niki87 » 24 юни 2010 20:39

Viktor4o_Rs написа:Ники , обаче Бундестима хич няма късмет - тежка квалификационна група , тежка група на световното , на осминафинала Англия , ако ги бием най-вероятно ще срещнем Меси и компания ... А един от САЩ , Гана , Уругвай и Южна Корея е сигурен полуфиналист :lol: :lol:

Kaто включиме и самоубийството на Енке,контузиите на Балак и Вестерман,и сегашната травма на Швайни,къръка става още по-голям :roll: Но все пак това е Дойчер Фусбал Бунд-може да победи всеки,по-всяко време ;)

Потребителски аватар
batmanlive
Мнения: 273
Регистриран на: 31 юли 2009 22:58
Skype: batman_live

Re: Словакия-Италия

Мнениеот batmanlive » 24 юни 2010 20:40

циганите на европа за пореден път показаха ,че без съдийска помощ и без да им дават измислени дузпи ,няма как да спечелят мач.много се радвам ,че ги смачкаха,защото още не съм забравил това как купиха съдията в сащ през 1994 ,и не ни даде две 100% дузпи.къш ,жаби мръсни
КАПИТАЛИЗЪМ-ЕДИНСТВЕНОТО ДЕТЕ НА ДЯВОЛА

tram88
Мнения: 2
Регистриран на: 24 юни 2010 20:40
Контакти:

Re: Словакия-Италия

Мнениеот tram88 » 24 юни 2010 20:44

такова порязване от съдиите отдавна не бях виждала....Но ще им се върне на словаците....както им се върна на Французите...а и на Англия ще им се отрази

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Словакия-Италия

Мнениеот Кашчей » 24 юни 2010 20:48

tram88 написа:такова порязване от съдиите отдавна не бях виждала....Но ще им се върне на словаците....както им се върна на Французите...а и на Англия ще им се отрази


Пак съдиите виновни.... Като ви свириха дузпата срещу Австралия, преди 4 години, бяха добрички, нали :evil: :evil:

А като ви свириха финала срещу Чехословакия, преди 70 години, пак бяха добрички, нали :evil:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта