Евро отборите слаби или футболните джуджета тактически зрели

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

mitkomikele
Мнения: 35
Регистриран на: 02 ное 2009 10:25
Skype: mitko_mikele
Контакти:

Евро отборите слаби или футболните джуджета тактически зрели

Мнениеот mitkomikele » 24 юни 2010 10:43

НАЙСТИНА ИЗРАСТНАХА ТАКТИЧЕСКИ ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ "ФУТБОЛНИ ДЖУДЖЕТА" БЕЗ МНОГО ФУТБОЛНИ КАЧЕСТВА...ГЛЕДАМ ТОВА СВЕТОВНО И МИ НАПОМНЯ НА КАЛЧОТО ПРЕДИ ГОДИНИ,ИЗЧКВАНЕ,НАДХИТРЯНЕ ,ТЪРПЕНИЕ И ПОСРЕДСТВЕНО ТЕМПО НА ИГРА :twisted:

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Евро отборите слаби или футболните джуджета тактически зрели

Мнениеот rump_shaker » 24 юни 2010 11:06

Надали в съвремнният футбол можем да говорим за футболни джуджета. В почти всикчи европейски колоси, водещите звезди са африкански футболисти. От този факт, само няма как да твърдим, че африканските отбори са джуджета. Но за израстването на африканският футбол са "виновни" европейците ;) В Африка се изградиха стотици люпилни на футболни талнати от европейските клубове.

А за Южна Америка няма какво да говорим. Там хората спят, ядът и живеят с мисълта за футбол. Докато преди 15-20 години, наистина всички Европейски отбори бяха фаворити, а другите пълнеж, очаквам в най-скоро време да се случи обратното. Да дойде първенство, в което евроотборите да са футболните джуджета!! Ето сега си тръгват полвината евроотбори от първенството, а преди 10-20 години излизаха почти всички, като компания им правиха Ражентина, Бразилия и Мексико и чат пат някой друг.

Просто в днешно време футбола е навсякаде, и всички се изравниха!
ИзображениеИзображение

zavinagicska
Мнения: 533
Регистриран на: 22 мар 2010 14:24
Контакти:

Re: Евро отборите слаби или футболните джуджета тактически зрели

Мнениеот zavinagicska » 24 юни 2010 11:10

Проблема на така наречените фаворите е че техните футболисти са физически изразходвани в Англия, Испания,Италия се играят по 70 мача годишно.

mitkomikele
Мнения: 35
Регистриран на: 02 ное 2009 10:25
Skype: mitko_mikele
Контакти:

Re: Евро отборите слаби или футболните джуджета тактически зрели

Мнениеот mitkomikele » 24 юни 2010 11:50

rump_shaker написа:Надали в съвремнният футбол можем да говорим за футболни джуджета. В почти всикчи европейски колоси, водещите звезди са африкански футболисти. От този факт, само няма как да твърдим, че африканските отбори са джуджета. Но за израстването на африканският футбол са "виновни" европейците ;) В Африка се изградиха стотици люпилни на футболни талнати от европейските клубове.

А за Южна Америка няма какво да говорим. Там хората спят, ядът и живеят с мисълта за футбол. Докато преди 15-20 години, наистина всички Европейски отбори бяха фаворити, а другите пълнеж, очаквам в най-скоро време да се случи обратното. Да дойде първенство, в което евроотборите да са футболните джуджета!! Ето сега си тръгват полвината евроотбори от първенството, а преди 10-20 години излизаха почти всички, като компания им правиха Ражентина, Бразилия и Мексико и чат пат някой друг.

Просто в днешно време футбола е навсякаде, и всички се изравниха!

Нямах точно предвид африканските,но да прав си.Там се работи по европийски стандарти с европейски специалсти..норамално е да придобият европийско мислене за футбола.Като джуджета визирам:Нова Зеландия,Хундурас,КНДР,Алжир(да в Африка са ;) )че дори Словакия и Австралия,който са с 1 ниво над предните 4.Просто в някой от евро колосите има преход в поколенията като Германия ,Италия,Франция,а с испанци и англичани се играе твърде грозно затворено,защото разполагат с доста креативни изпълнители Руни,Джерард,Лампард,Вия,Торес,Фабрегас

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Евро отборите слаби или футболните джуджета тактически зрели

Мнениеот metodito » 24 юни 2010 12:25

Искренно се надявах да видя по-слаб отбор от нашия. Ми и КНДР не мисля, че ще бием. Така че... има, има футболни джуджета. Но те не са в ЮАР. Що се отнася до големите отбори, мисля, че треньорите ги объркаха. С изключение на Бразилия и Аржентина. Фен съм на каучото и не съм запознат с Премиършип, но съм убеден, че на мястото на Крауч и Хески можеше да се извикат двама бързи и по-технични футболисти. Руни не е във форма. Но то неговото "не във форма" си е добра игра. Това не е стила на англичаните - с много подавания и бавна игра. Дел Боске излезе с 1 нападател първия мач и определено схема с която се подсигуряваше. И тук "Ел Ниньо" не е във форма, но Йоренте тъй и не иска да го пуска Дел Боске. Втория мач излезе с двама нападатели и по-офанзивна схема, която включваше и Навас. Резултатът се видя. Германците - на пейката имат Кислинг. Страхотен сезон за него. Е, кога иска да го пуска? В самолета за Германия? И при германците има недоразумения като Кедира например. Дали ще стигне един Йозил...?
Според мен след групите всичко ще си дойде на мястото, а шампион според мен ще е отбор, който играе грозен футбол (т.е. няма да е никой измежду Корея, Бразилия, Аржентина и Уругвай). Лично усещане :mrgreen: .
А забравих италианците... Липи е идиот! Тотално обърка състава, а мнозинството от играчите са от Юве, които имаха ужасен сезон. Нищо чудно да повтори титлата значи. :mrgreen:
Последна промяна от metodito на 24 юни 2010 12:41, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро отборите слаби или футболните джуджета тактически зрели

Мнениеот Old_death » 24 юни 2010 12:32

Футболните джуджета си стоят в къщи и коментират кой как играе на Световното! ;)
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

rabotlivia
Мнения: 8
Регистриран на: 14 окт 2008 21:21
Контакти:

Re: Евро отборите слаби или футболните джуджета тактически зрели

Мнениеот rabotlivia » 24 юни 2010 13:22

Вече минаха 40 срещи от Световното първенство по футбол и в него се наблюдават някой тенденции.
1.Отборите от Европа засега играят доста неубедително,ако изключим Португалия и Холандия.
2.Отборите от Южна Америка изглеждат най-свежи и най-добре подготвени за предстоящите двубой от първенството.Няма как на човек да не му направи впечатление хубавата и рационална игра на Уругвай и Парагвай,който минаха първия етап с лекота.
Бразилия и Аржентина с лекота взеха свойте групи и изглежда,че няма да имат особени проблеми до финала.
3.Добри срещи направиха и африканските отбори като ЮАР,които за мен направо разбиха в първите 55 минути Франция, Гана излезе с късмет от своята група,но показа по-добра игра от съседите сърби и заслужено продължават напред.
Лично на мен и Камерун ми харесаха въпреки нулевия актив от точки досега.
4.За второ поредно световно първенство азиатските отбори като Южна Корея и Япония са постоянна величина и демонстрират бърза и технична игра,която заслужава уважение.
5.Отлично впечатление у мен оставят Мексико и САЩ,които играят прагматичен футбол,които носи положителни резултати.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Евро отборите слаби или футболните джуджета тактически зрели

Мнениеот ehh » 24 юни 2010 13:22

Old_death написа:Футболните джуджета си стоят в къщи и коментират кой как играе на Световното! ;)

Добре го каза 8-)
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта