Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот ЕМИЛ » 24 юни 2010 05:04

няма да успее

kimi8311
Мнения: 283
Регистриран на: 02 окт 2008 21:54
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот kimi8311 » 24 юни 2010 10:09

Аз пък мисля че имат реален шанс новозеланците за следващата фаза.
"Недей да спориш с глупака, първо ще те свали до неговото ниво, а после ще те бие с опита си"

Потребителски аватар
brat domingo
Мнения: 383
Регистриран на: 09 сеп 2009 13:10
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот brat domingo » 24 юни 2010 10:17

НЗ са симпатични наистина, но не могат да продължат. Парагвай и Италия продължават от групата

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот Daniel Levski » 24 юни 2010 11:38

levski.egalnitza написа:[i]"Нова Зеландия бие Парагвай, а Италия и Словакия завършват наравно... после мечтателят се събужда задрямал на канапето пред телевизора и хубавият сън бавно се превръща в жестоката действителност... Ще ми се новозеландците да се класират на първо място в групата, ама не ми се вярва. Прогнозата ми е за два равни мача и само се надявам този на Нова Зеландия да е с повече голове от този на Италия. Нямам нищо против и жребия (такъв ще се наложи ако двата мача завършат с еднакви равни резултати), стига да не е дирижиран и Нова Зеландия да го спечели.
За осминафиналите се класират Парагвай и Нова Зеландия."
[/i]

http://levski.egalnitza.com/index.php?o ... &Itemid=24

http://www.levski.egalnitza.com



Не е възможно. Просто Италия и Парагвай днес ще бият.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот g3_ev2 » 24 юни 2010 11:55

Според мен Словакия е в безнадеждно положение пред Италия. Колкото и да не харесваме схемите на Липи, италианците са традиционно най - доброто съчетание на бързина, пъргавина, техника и тактически умения. Ако сте наблюдавали внимателно мача Парагвай - Италия, голът на Парагвай дойде в период, в който италианците я бяха подкарали на "максимум икономии". След като получиха гол, италианците заиграха почти смазващ футбол и Парагвай се отърва по чудо. Старите пушки на Италия обаче нещо не целят вратата на противника и това е проблем.
Нова Зеландия демонстрира великолепно покритие на терена във фаза защита с модел, явно взаимстван от ръгби (в добрия смисъл на думата) и ако имат малко късмет в стрелбата (много добри в ударите с глава), могат да направят нещо.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта