Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот THE G.A.M.E » 24 юни 2010 00:07

И аз си го мислих това ..... след като "островитяните" направиха равен на Италия.
Но .......... просто не виждам, как ще вземат победата срещу Парагвай, които очевидно .... са най силният тим в групата !
До реми ..... могат да се докопат !
Но, то едвали ще им стигне ....
Така, че ми се струва, че ще минем .... без "Кивитата" на 1/8 финалите.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот brossy » 24 юни 2010 00:08

merdanski написа:
brossy написа:не съм казал че са случайни, а че не са кой знае какво.Значи искаш да ми кажеш,че Боливия е страшен отбор след като победи Аржентина с 6:1

Не ме разбирай погрешно,ще се изкефя жабарите да отпаднат за сметка на кивитата,но възможнота е нищожна.Парагвай са фактор и изградено име,докато Нова Зеландия тепърва създава представа за себе си...

Това СП е доста интригуващо,аз си мислех че НЗ ще са най-слабия отбор на първенството и им слагах голова разлика 0-13 , но се оказа че греша.Затова вече си мисля,че всичко е възможно

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21359
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот metodito » 24 юни 2010 00:08

alcho написа:Е ако словакия бие италия с по малко от 2 гола ще се класира Нова Зеландия + миролюбив и грозен хикс

Да, но според мен няма начин Словакия да бие италианците. Чакам Хамшик да се събуди, ама кой знае може точно срещу Италия в която играе да направи своя Мач. Липи защо не пуска Куалиарела? Това е един от най-слабите отбори на Италия, които съм гледал. Единствено Кришито и Монтоливо ми харесват. Другите са ги извадили изпод килима.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот acmilan » 24 юни 2010 00:11

metodito написа:Италия и НЗ са с равни показатели, но това да не те обърква - италианците в такива положения най-обичат да се намират - до стената.

Знам,че си фен на Милан,надявам се и на Италия.Именно затова ще ти кажа едно сходство,което ми се набива на очи с Мондиал 82.Тогава Италия излиза от групата с 3 равни мача,което е много вероятно да стане и сега.След това се изправя срещу два фаворита Аржентина и Бразилия и после с по-лек съперник в лицето на Полша,за да стигне до финала.Сега може да срещне Холандия и Бразилия,след което да играе с Уругвай.Много прилики,нали ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
rugby_man
Мнения: 300
Регистриран на: 23 ное 2008 10:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот rugby_man » 24 юни 2010 00:16

brossy написа:не съм казал че са случайни, а че не са кой знае какво.Значи искаш да ми кажеш,че Боливия е страшен отбор след като победи Аржентина с 6:1

Не бъркай Боливия с Парагвай. Боливия си играят домакинските мачове на около 4000 метра надморска височина там нормалните хора след 20 мин тичане колабират, а парагвай са доста приличен и здрав отбор а както видяхме отборите от Южна Америка играят на грамотно на първенството.Парагвай ще играе за победа ,за да избегне холандия до колкото си спомням
По добре с корем от бира , от колкото с гърбица от работа

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот brossy » 24 юни 2010 00:19

rugby_man написа:
brossy написа:не съм казал че са случайни, а че не са кой знае какво.Значи искаш да ми кажеш,че Боливия е страшен отбор след като победи Аржентина с 6:1

Не бъркай Боливия с Парагвай. Боливия си играят домакинските мачове на около 4000 метра надморска височина там нормалните хора след 20 мин тичане колабират, а парагвай са доста приличен и здрав отбор а както видяхме отборите от Южна Америка играят на грамотно на първенството.Парагвай ще играе за победа ,за да избегне холандия до колкото си спомням
е тоава Боливия защо ги няма след като според теб бият всички у дома.9 мача са 27 точки.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21359
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот metodito » 24 юни 2010 00:22

acmilan написа:Знам,че си фен на Милан,надявам се и на Италия.Именно затова ще ти кажа едно сходство,което ми се набива на очи с Мондиал 82.Тогава Италия излиза от групата с 3 равни мача,което е много вероятно да стане и сега.След това се изправя срещу два фаворита Аржентина и Бразилия и после с по-лек съперник в лицето на Полша,за да стигне до финала.Сега може да срещне Холандия и Бразилия,след което да играе с Уругвай.Много прилики,нали ;)

Мда, а и знам, че бразилците не могат да играят с италианците, но не ми харесва Италия на Липи. Можеше много, ама много по-стойностен състав да подбере Марчело.
Именно заради Липи и неговия избор на титуляри и заради липсата на Лавеци, Рикелме и Банега сред гаучосите стоя зад Уругвай (съставът е много балансиран, защитата е желязна и необичайно за тях не играят грубиянски), макар и да не знам какво ще правя след четвъртфиналите - мястото до което според мен ще стигнат. Сигурно ще го гледам мач за мач :mrgreen: . Но пък кой знае...
Това първенство започва добре - в смисъл непредсказуемо, но да видим. А по темата - Нова Зеландия са симпатичен и сърцат отбор, но не попаднаха в подходяща група. Може би в групата на Франция щяха да имат повече шанс за излизане.
Последна промяна от metodito на 24 юни 2010 00:26, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот acmilan » 24 юни 2010 00:25

metodito написа:
acmilan написа:Знам,че си фен на Милан,надявам се и на Италия.Именно затова ще ти кажа едно сходство,което ми се набива на очи с Мондиал 82.Тогава Италия излиза от групата с 3 равни мача,което е много вероятно да стане и сега.След това се изправя срещу два фаворита Аржентина и Бразилия и после с по-лек съперник в лицето на Полша,за да стигне до финала.Сега може да срещне Холандия и Бразилия,след което да играе с Уругвай.Много прилики,нали ;)

Мда, а и знам, че бразилците не могат да играят с италианците, но не ми харесва Италия на Липи. Можеше много, ама много по-стойностен състав да подбере Марчело.
Именно заради Липи и неговия избор на титуляри и заради липсата на Лавеци, Рикелме и Банега сред гаучосите стоя зад Уругвай, макар и да не знам какво ще правя след четвъртфиналите - мястото до което според мен ще стигнат. Но пък кой знае...
Това първенство започва добре - в смисъл непредсказуемо, но да видим. А по темата - Нова Зеландия са симпатичен и сърцат отбор, но не попаднаха в подходяща група. Може би в групата на Франция щяха да имат повече шанс за излизане.

И на мен въобще не ми харесва състава и схемата на Липи,длъжен беше да извика ветераните Тоти и Дел Пиеро,винаги могат да решат всеки мач.Канаваро няма никакво място вече,Якинта и Маркизио са обида за италианския футбол,защо Гатузо не играе,защо не бяха повикани Касано и Бориело,защо Куалиарела и Ди Натале са резерви?Все въпроси без отговор за дядо Марчело :evil: Иначе и аз подкрепям Уругвай,само че след Италия ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
rugby_man
Мнения: 300
Регистриран на: 23 ное 2008 10:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот rugby_man » 24 юни 2010 00:31

brossy написа:
rugby_man написа:
brossy написа:не съм казал че са случайни, а че не са кой знае какво.Значи искаш да ми кажеш,че Боливия е страшен отбор след като победи Аржентина с 6:1

Не бъркай Боливия с Парагвай. Боливия си играят домакинските мачове на около 4000 метра надморска височина там нормалните хора след 20 мин тичане колабират, а парагвай са доста приличен и здрав отбор а както видяхме отборите от Южна Америка играят на грамотно на първенството.Парагвай ще играе за победа ,за да избегне холандия до колкото си спомням
е тоава Боливия защо ги няма след като според теб бият всички у дома.9 мача са 27 точки.

Стадион "Ернандо Силес" се намира на 3 637 м надморска височина, което автоматически превръща спортното съоръжение,в най-високо разположения футболен стадион в света.Явно са доста слаби в този период че да не могат да се класират но сега темата е Парагвай
По добре с корем от бира , от колкото с гърбица от работа

Потребителски аватар
ebaef
Мнения: 551
Регистриран на: 22 окт 2008 01:57
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот ebaef » 24 юни 2010 00:47

brossy написа:
rugby_man написа:
brossy написа:не съм казал че са случайни, а че не са кой знае какво.Значи искаш да ми кажеш,че Боливия е страшен отбор след като победи Аржентина с 6:1

Не бъркай Боливия с Парагвай. Боливия си играят домакинските мачове на около 4000 метра надморска височина там нормалните хора след 20 мин тичане колабират, а парагвай са доста приличен и здрав отбор а както видяхме отборите от Южна Америка играят на грамотно на първенството.Парагвай ще играе за победа ,за да избегне холандия до колкото си спомням
е тоава Боливия защо ги няма след като според теб бият всички у дома.9 мача са 27 точки.


Явно некой отбори са се надишали предварително...така де....що не.. :mrgreen:


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта