Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
levski.egalnitza
Мнения: 50
Регистриран на: 14 май 2010 05:25
Контакти:

Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот levski.egalnitza » 23 юни 2010 23:36

[i]"Нова Зеландия бие Парагвай, а Италия и Словакия завършват наравно... после мечтателят се събужда задрямал на канапето пред телевизора и хубавият сън бавно се превръща в жестоката действителност... Ще ми се новозеландците да се класират на първо място в групата, ама не ми се вярва. Прогнозата ми е за два равни мача и само се надявам този на Нова Зеландия да е с повече голове от този на Италия. Нямам нищо против и жребия (такъв ще се наложи ако двата мача завършат с еднакви равни резултати), стига да не е дирижиран и Нова Зеландия да го спечели.
За осминафиналите се класират Парагвай и Нова Зеландия."
[/i]

http://levski.egalnitza.com/index.php?o ... &Itemid=24

http://www.levski.egalnitza.com

Подкрепяйте селския футбол!
Последна промяна от levski.egalnitza на 25 юни 2010 01:35, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот ZinedineZidane » 23 юни 2010 23:38

Сега си легни, пусни си някой канал с много ХХХ в името и се успокой! Или с други думи - няма как да стане!
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот merdanski » 23 юни 2010 23:40

levski.egalnitza написа:[i]"Нова Зеландия бие Парагвай, а Италия и Словения завършват наравно... после мечтателят се събужда задрямал на канапето пред телевизора и хубавият сън бавно се превръща в жестоката действителност... Ще ми се новозеландците да се класират на първо място в групата, ама не ми се вярва. Прогнозата ми е за два равни мача и само се надявам този на Нова Зеландия да е с повече голове от този на Италия. Нямам нищо против и жребия (такъв ще се наложи ако двата мача завършат с еднакви равни резултати), стига да не е дирижиран и Нова Зеландия да го спечели.
За осминафиналите се класират Парагвай и Нова Зеландия."
[/i]

http://levski.egalnitza.com/index.php?o ... &Itemid=24

http://www.levski.egalnitza.com

Боже,колко много мъка има по този свят,боже!
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот brossy » 23 юни 2010 23:45

merdanski написа:
levski.egalnitza написа:[i]"Нова Зеландия бие Парагвай, а Италия и Словения завършват наравно... после мечтателят се събужда задрямал на канапето пред телевизора и хубавият сън бавно се превръща в жестоката действителност... Ще ми се новозеландците да се класират на първо място в групата, ама не ми се вярва. Прогнозата ми е за два равни мача и само се надявам този на Нова Зеландия да е с повече голове от този на Италия. Нямам нищо против и жребия (такъв ще се наложи ако двата мача завършат с еднакви равни резултати), стига да не е дирижиран и Нова Зеландия да го спечели.
За осминафиналите се класират Парагвай и Нова Зеландия."
[/i]

http://levski.egalnitza.com/index.php?o ... &Itemid=24

http://www.levski.egalnitza.com

Боже,колко много мъка има по този свят,боже!

Какво се подигравате.Напълно е възможно.Кои са па Парагвай,да не са голям отбор.Един червен картон и са усрали к...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21360
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот metodito » 23 юни 2010 23:52

Мой човек, то за възможно всичко е възможно само дето Словения е трудно да хиксира Италия след като са в различни групи. А Парагвай и Уругвай различаваш ли? Виж историята на световните първенства. Парагвай са традиционно корав съперник на тимове като Бразилия и Аржентина. Не вярвам, че "кивитата" могат да бият, но допускам, че могат да изкарат един хикс. До там. Тоест, ако СлоВАКИЯ бие Италия, а "гуараните" и озитата направят миролюбив и грозен хикс си се класират Парагвай и НЗ.
Според мен обаче Италия ще измъкне измъчена победа от Словакия. Може даже с дузпа. А новозеландците... няма значение какво ще направят...
Последна промяна от metodito на 24 юни 2010 00:00, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот merdanski » 23 юни 2010 23:54

brossy написа:
merdanski написа:
levski.egalnitza написа:[i]"Нова Зеландия бие Парагвай, а Италия и Словения завършват наравно... после мечтателят се събужда задрямал на канапето пред телевизора и хубавият сън бавно се превръща в жестоката действителност... Ще ми се новозеландците да се класират на първо място в групата, ама не ми се вярва. Прогнозата ми е за два равни мача и само се надявам този на Нова Зеландия да е с повече голове от този на Италия. Нямам нищо против и жребия (такъв ще се наложи ако двата мача завършат с еднакви равни резултати), стига да не е дирижиран и Нова Зеландия да го спечели.
За осминафиналите се класират Парагвай и Нова Зеландия."
[/i]

http://levski.egalnitza.com/index.php?o ... &Itemid=24

http://www.levski.egalnitza.com

Боже,колко много мъка има по този свят,боже!

Какво се подигравате.Напълно е възможно.Кои са па Парагвай,да не са голям отбор.Един червен картон и са усрали к...

Tози някой си отбор приключи квалификациите пред Аржентина,на точка зад Бразилия,като успя да победи и двата отбора в квалификациите...Ти реши колко случайни са...
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот brossy » 23 юни 2010 23:59

не съм казал че са случайни, а че не са кой знае какво.Значи искаш да ми кажеш,че Боливия е страшен отбор след като победи Аржентина с 6:1

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21360
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот metodito » 24 юни 2010 00:03

Италия и НЗ са с равни показатели, но това да не те обърква - италианците в такива положения най-обичат да се намират - до стената.

Потребителски аватар
alcho
Мнения: 124
Регистриран на: 05 юни 2008 13:44
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот alcho » 24 юни 2010 00:03

metodito написа:Мой човек, то за възможно всичко е възможно само дето Словения е трудно да бие Италия след като са в различни групи. А Парагвай и Уругвай различаваш ли? Виж историята на световните първенства. Парагвай са традиционно корав съперник на тимове като Бразилия и Аржентина. Не вярвам, че "кивитата" могат да бият, но допускам, че могат да изкарат един хикс. До там. Тоест, ако СлоВАКИЯ бие Италия, а "гуараните" и озитата направят миролюбив и грозен хикс си се класират Парагвай и НЗ.
Според мен обаче Италия ще измъкне измъчена победа от Словакия. Може даже с дузпа. А новозеландците... няма значение какво ще направят...

Е ако словакия бие италия с по малко от 2 гола ще се класира Нова Зеландия + миролюбив и грозен хикс

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Ще успее ли Нова Зеландия да се класира?

Мнениеот merdanski » 24 юни 2010 00:05

brossy написа:не съм казал че са случайни, а че не са кой знае какво.Значи искаш да ми кажеш,че Боливия е страшен отбор след като победи Аржентина с 6:1

Не ме разбирай погрешно,ще се изкефя жабарите да отпаднат за сметка на кивитата,но възможнота е нищожна.Парагвай са фактор и изградено име,докато Нова Зеландия тепърва създава представа за себе си...
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта