Относно сайта за световното първенство на БНТ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Относно сайта за световното първенство на БНТ

Мнениеот MORSKI » 22 юни 2010 13:30

След като имаше толкова мног теми за коментаторите на БНТ, за студиото, за бисерите и т.н, аз искам да пусна една тема и за сайта на телевизията относно световнто...
Няма да пиша кой е, тъй като ще е рерклама, но не е трдуно да се разровите, ако ви вълнува...
Бях упрекван, че защуитавам телевизията понеже в момента работя там- и това е факт.
Та в този ред на мисли ще ми е интересно да ми кажете харесва ли ви това което правим с колегите, които се занимаваме със сайта..
Евентуални препоръки, хранитби и т.н :mrgreen: :?
Понеже за коменмтара няма какво да направя, но със статиите мога ;)
Приемам всякакъв вид критика стига да е градивна , а не злобна ;)

Потребителски аватар
komi
Мнения: 148
Регистриран на: 23 окт 2008 22:04
Контакти:

Re: Относно сайта за световното първенство на БНТ

Мнениеот komi » 22 юни 2010 13:46

Да кажем, че колегите от телевизията биха могли да се поучат от колегите от сайта ;)

Потребителски аватар
z.a.l.e.z.a
Мнения: 144
Регистриран на: 10 юни 2010 14:38
Контакти:

Re: Относно сайта за световното първенство на БНТ

Мнениеот z.a.l.e.z.a » 22 юни 2010 13:48

Имам един въпрос към теб аз съм на работа и ми се налага да гледам повечето мачове именно на този сайт.Картината е доста по-различна от на PPV имам предвид по лоша,защо?И доста често ме изхвърля спира или направо си засича а интернета ми е оптичен така че не може да е от него.Иначе като цяло сайта е добър.За което ви поздравявам.Успех в други такива начинания. ;)
Кръвтааа кипи в нашите сърца завинаги от ЦСКА .
Който не уважава ЦСКА ще СТРАДА.
http://wiki.answers.com/Q/Why_is_the_Le ... Euroidiots

dqdo_luben
Мнения: 5
Регистриран на: 20 апр 2010 19:45
Skype: dqdo_luben
Контакти:

Re: Относно сайта за световното първенство на БНТ

Мнениеот dqdo_luben » 22 юни 2010 13:51

Саита е добър, но има какво още да се направи.Например,да се направи страница с всички изиграни мачове по групи, под тях временото класиране, пак по групи и накрая оставащите мачове под всяка група.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Относно сайта за световното първенство на БНТ

Мнениеот MORSKI » 22 юни 2010 13:52

Да ти кажа от нета е най-вероятно ;) Тъй като има доста добро качество- на работа ни се налага понякога да гледаме от сайта мачовете- пресен пример, когато даваха волейболистите, а в сайта течеше стрийм за мача...
Картината не е супер качество, но става ;)
Иначе насича, защото има голям поток от хора, които сикат да гледат и сървърът се товари ;) Така е порпинцип с всички peer to peer системи на предване на информация ;)

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Относно сайта за световното първенство на БНТ

Мнениеот MORSKI » 22 юни 2010 13:54

dqdo_luben написа:Саита е добър, но има какво още да се направи.Например,да се направи страница с всички изиграни мачове по групи, под тях временото класиране, пак по групи и накрая оставащите мачове под всяка група.


Има такава страница ;0 Даваш на мачове- в страни от новини и ти излизат... Друг въпрос е, че програмистите нещо си правят... и често бъркат срещите... Бяха написали,че Нова Зеландия са били с 3-1 Италия :shock: Та се налагаше да го опарвяме ;) Също така си има и групите, с временно класиране и точки ;) Даваш на групи и излиза.. Има и информация за всеки един отбор в раздела отбори.

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Относно сайта за световното първенство на БНТ

Мнениеот mironi88 » 22 юни 2010 13:59

Значи моето мнение. От няколко дена гледам мачове на eurovisionsports.tv и съм потресен от впечатляващото качество там. Но пък няма коментар, а колко и нелеп да е този на колегите ти от БНТ е хубаво да има такъв. Най-малкото като съм заблеян някъде коментатора ще повиши тон при опасно положение. Затова влязох в сайта на "националния лидер" :) :) :) и след около 10 мин чакане най-накрая да буферира (все пак очаквах хубаво качество и си викам нека зарежда, то щото е яка картината) получавам някво супер размазано петно на екрана си. Значи сайта хем трудно загрява, хем насича, хем качеството е гадно.

П.С. Ако за някое от оплакванията ми е виновен интернета се извинявам. Но виждам, че е и други потребители се оплакват от подобните проблеми.
ИзображениеИзображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Относно сайта за световното първенство на БНТ

Мнениеот MORSKI » 22 юни 2010 14:02

Принципно за да зареди трябва да дадеш плей ;) Първо се появяват едни реклами(няма как без тях), след това дава стоп.. Трябва да го рефрешнеш, да му дадеш плей и то се буферира... Странно- на работа буферира за секунди.... Може би има значение от нета- все пак тук го ползваме за работни цели и е доста бърз ;)
Иначе за качестото на картината, че не е върха не е, ама чак пък да е размазано петно :o :shock:
Данеби да не си чистил монитора скоро :lol: :mrgreen:
Последна промяна от MORSKI на 22 юни 2010 14:13, променено общо 1 път.

Unscrewed
Мнения: 964
Регистриран на: 21 апр 2010 00:09
Контакти:

Re: Относно сайта за световното първенство на БНТ

Мнениеот Unscrewed » 22 юни 2010 14:04

харесва ми сайта и качеството на живо обаче тоя чат много зле не за друго ами за идиотите дето пишат в него някакви на 12-13 годиини търсещи внимание и никой не говори за футбол ей вчера засякох си говорят за циганите :shock:

Потребителски аватар
komi
Мнения: 148
Регистриран на: 23 окт 2008 22:04
Контакти:

Re: Относно сайта за световното първенство на БНТ

Мнениеот komi » 22 юни 2010 14:21

Аз гледах от сайта когато играха волейболистите и вчера по време на мача на Федерер и си мисля, че качеството е доста прилично, но при задаване на опцията "високо качество", защото по подразбиране се зарежда "ниско качество". Така че, ако някои не са забелязали, че има и високо качество, нека пробват.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта