Мач №31: Чили - Швейцария

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
ebaef
Мнения: 551
Регистриран на: 22 окт 2008 01:57
Контакти:

Re: Мач №31: Чили - Швейцария

Мнениеот ebaef » 21 юни 2010 18:54

enguerino написа:
enguerino написа:Чили трябва да се хвърлят да си вземат този мач, защото иначе задачата им става много трудна. Колкото до Швейцария едно е да играеш срещу Испания и евентуалната загуба да е приемлива друго е да имаш за съперник отбор от твоето равнище и да трябва и ти да покажеш нещо повече от добра защита и хаотично чистене на топкатa. Плюс това може играчите на Швейцария да са се помислили за велики след победата (имаше 1 пример тази година в Лига Европа: Панатинайкос отстрани Рома и после падна от Стандарт Лиеж). Дано да видим и "EL CHUPETE" Suazo от Чили. Прогнозирам трудна победа за Чили с 1:0



Мда и аз да позная веднъж.


Направо го закова,колкото до вкарването на много голове на Хондурас,незнам,с тая статистика от 2 мача 3 удара във вратата...ще видим. Ако и Хондурас се затворят кво ша праат Шоколадите...на виенска ли ще играят....

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Мач №31: Чили - Швейцария

Мнениеот защо » 21 юни 2010 18:55

А след тоя мач се сетих как веднъж бях чел за първия официален мач на българския национален отбор. Един от защитниците разправяше, че преди мача треньорът им обяснил за изкуствената засада, той трябвало да командва кога да теглят напред и се справил блестящо, отменили им 15-тина гола на противника, а накрая България паднала незаслужено с 1:0, с гол от засада. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач №31: Чили - Швейцария

Мнениеот Tommi » 21 юни 2010 18:56

Хубав мач се получи :!: Ще е много интересно в следващите мачове от групата ;) Швейцарците от сега да знаят, че ги чака разгром на "Васил Левски" :mrgreen:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач №31: Чили - Швейцария

Мнениеот Tommi » 21 юни 2010 19:21

Имаше засади и при отменения гол на Чили, и при зачетения гол :!:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Мач №31: Чили - Швейцария

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 юни 2010 19:52

Чилийците бяха по напористия тим .... и си мисля, че и без червения картон, можеби щяха да бият.
Оказах се прав за Швейцария ..... не са нищо особено, и победата им над Испания си беше абсолютна случайност !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
paskal40
Мнения: 333
Регистриран на: 17 юни 2010 17:30
Контакти:

Re: Мач №31: Чили - Швейцария

Мнениеот paskal40 » 21 юни 2010 20:56

THE G.A.M.E написа:Чилийците бяха по напористия тим .... и си мисля, че и без червения картон, можеби щяха да бият.
Оказах се прав за Швейцария ..... не са нищо особено, и победата им над Испания си беше абсолютна случайност !

За съжаление случайността вкара гол от засада за Чили и не изгони техен играч при същите условия като първата ситуация. Никога няма да разберем какво щеше да стане ако съдията беше свирил 50:50. Но предполагам Швеицария щяха днеска да са на дискотека...
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Мач №31: Чили - Швейцария

Мнениеот PFCB » 21 юни 2010 21:04

Не знам какви чудеса се очакват от Чили при положение, че не могат да си подадат топката :roll:

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Мач №31: Чили - Швейцария

Мнениеот Blue_Girl » 21 юни 2010 22:45

Заслужено Чили победи. 8-)
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта