Мач №30: Португалия - КНДР

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Мач №30: Португалия - КНДР

Мнениеот RENAULT » 21 юни 2010 20:14

megan fox написа:
RENAULT написа:Нещо пак замесваш Барса тука а.....Изморяваш вече... Изображение
И не всичко е амалско бягане видяхме Корея какво стана с нея еб*х ги в мъжете отнесаха го с 7:0 :) :) :)


Не, не намесвам Барса, но не виждаш ли как върви световното?! Баси затворените мачове, баси ниската резултатност, баси защитните схеми! Еми извинявайте, че не харесвам защитната схема на игра! Че не харесвам измъчени равенства 0:0 (1:1) или измъчени победи с 1 на мъка!!! Искам да гледам мъжки мачове, с много борба, с много атаки, с много скорост и с МНОГО ГОЛОВЕ! Искам да гледам открит, атакуващ футбол! Ясно, че това няма да стане, но не мога да приема за нормален мауриновският/рехагелският стил на игра! - това не е футбол, това е АНТИФУТБОЛ! Цял мач да се играе за измъчено 1:0 постигнато с контра атака, като самити контри да се случват веднъж на 15 минути, а през останалото време да се кюска топката и да се изритва колкото се може по-надалеч от вратата! - Не мерси, това не ми харесва и не искам да го гледам, още по-малко пък ще го приема за нормално! ЛЕСНО Е ДА СЕ РУШИ, НО Е ТРУДНО ДА СЕ ГРАДИ! - отборите, които играят с такива дефанзивни схеми само рушат играта и развалят удоволствието от мача!

Да, по-добре е да паднеш с 7:0, но да си играл МЪЖКИ (част от феновете не разбират тази дума, защото им липсват топките), да си играл чисто без грубости, без нарушения целящи да контузят противниковият играч (както играха снощи слоновете), да си играл АТАКУВАЩО и ОТКРИТО ПЪК КАКВОТО ЩЕ ДА СТАВА, а след като си по-слаб просто ще загубиш мача! Не е срамно да загубиш от по-силен съперник, срамно е да играеш с 10 човека отзад и да разчиташ на шано да вкарате някое голче, което да се окаже победно! :evil: :evil: :evil:

За нас Българите първенството не е интересно защото Национала не игра,но за другите всеки гледа точките
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач №30: Португалия - КНДР

Мнениеот Viktor4o_Rs » 21 юни 2010 20:48

Мегън Фокс , въобще не съм съгласен с теб , колко било хубаво да паднеш с 5-6 гола , без да се затваряш и да риташ противника , по тази логика националите ни са най-големите мъже и пичове в света , винаги оставят противника да си вкара 5-тия или 6-тия гол във вратата ни без да му създават трудности :lol: :lol: :lol: Съжалявам , но тези романтични мечти отдавна са отстъпили място на прагматизма и реализма , кажи на феновете на Порто , Челси и Интер , че Жозе е мегаслаб треньор и трябва да се срамуват от всичките си титли , постигнати с грозна игра :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Колко им беше кофти и на гърците , сигурно всички са се срамували от "грозната " си титла на Евро 2004 и са се червяли от срам , друго си е да падаш с красота и естетическа наслада с 5 гола разлика :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Мач №30: Португалия - КНДР

Мнениеот PFCB » 21 юни 2010 20:55

Viktor4o_Rs написа:Мегън Фокс , въобще не съм съгласен с теб , колко било хубаво да паднеш с 5-6 гола , без да се затваряш и да риташ противника , по тази логика националите ни са най-големите мъже и пичове в света , винаги оставят противника да си вкара 5-тия или 6-тия гол във вратата ни без да му създават трудности :lol: :lol: :lol: Съжалявам , но тези романтични мечти отдавна са отстъпили място на прагматизма и реализма , кажи на феновете на Порто , Челси и Интер , че Жозе е мегаслаб треньор и трябва да се срамуват от всичките си титли , постигнати с грозна игра :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Колко им беше кофти и на гърците , сигурно всички са се срамували от "грозната " си титла на Евро 2004 и са се червяли от срам , друго си е да падаш с красота и естетическа наслада с 5 гола разлика :lol: :lol: :lol:

+1

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Мач №30: Португалия - КНДР

Мнениеот RENAULT » 21 юни 2010 21:02

Viktor4o_Rs написа:Мегън Фокс , въобще не съм съгласен с теб , колко било хубаво да паднеш с 5-6 гола , без да се затваряш и да риташ противника , по тази логика националите ни са най-големите мъже и пичове в света , винаги оставят противника да си вкара 5-тия или 6-тия гол във вратата ни без да му създават трудности :lol: :lol: :lol: Съжалявам , но тези романтични мечти отдавна са отстъпили място на прагматизма и реализма , кажи на феновете на Порто , Челси и Интер , че Жозе е мегаслаб треньор и трябва да се срамуват от всичките си титли , постигнати с грозна игра :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Колко им беше кофти и на гърците , сигурно всички са се срамували от "грозната " си титла на Евро 2004 и са се червяли от срам , друго си е да падаш с красота и естетическа наслада с 5 гола разлика :lol: :lol: :lol:

Напълно те подкрепям...
ПП.[offtopic]Меган...да не си помислиш,че заяждам зареди Реал и Барса там си е отделно .... ;)[/offtopic]
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Мач №30: Португалия - КНДР

Мнениеот Madridist » 21 юни 2010 21:10

Според мен стила на протугалеца далеч не може да се определи като защитен, по-скоро той изгражда начина си на работа спрямо играчите,които има и знае как да вземе максимума от всеки един от тях. Ако вземем статистиката на Серия А този сезон ще видим,че Интер са с най-резултатното нападание- 75 гола, така че определено не можем да кажем,че стила на Мориньо е защитен. Според мен той знае в определения момент, коя е най-добрата тактика за собствения си отбор. Давам ти пример мачовете Интер-Барселона. В първия Жозе ни показа как трябва да се атакува, а във втория как трябва да се защитава. 8-)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Мач №30: Португалия - КНДР

Мнениеот Blue_Girl » 21 юни 2010 22:43

7:0.
Не мога да повярвам.
:shock:
Няма спор, че португалците правиха, каквото си искаха на терена.
8-)
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 893
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: Мач №30: Португалия - КНДР

Мнениеот Botevist_1912 » 21 юни 2010 23:19

Първото полувреме КНДР паднаха с 1 на 0. А второто полувреме защитата на КНДР беше катастрофално слаба и им вкараха 6 гола за 45 минути, защото тръгнаха по най-наивния начин всички в атака да връщат гола. Само, че така не става. Трябва им добър треньор, който да им каже, че така не се прави !
Един квалитетен треньор им трябва и няма да падат разгромно. ;)
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мач №30: Португалия - КНДР

Мнениеот megan fox » 21 юни 2010 23:42

Viktor4o_Rs написа:Мегън Фокс , въобще не съм съгласен с теб , колко било хубаво да паднеш с 5-6 гола , без да се затваряш и да риташ противника , по тази логика националите ни са най-големите мъже и пичове в света , винаги оставят противника да си вкара 5-тия или 6-тия гол във вратата ни без да му създават трудности :lol: :lol: :lol: Съжалявам , но тези романтични мечти отдавна са отстъпили място на прагматизма и реализма , кажи на феновете на Порто , Челси и Интер , че Жозе е мегаслаб треньор и трябва да се срамуват от всичките си титли , постигнати с грозна игра :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Колко им беше кофти и на гърците , сигурно всички са се срамували от "грозната " си титла на Евро 2004 и са се червяли от срам , друго си е да падаш с красота и естетическа наслада с 5 гола разлика :lol: :lol: :lol:


Ок пич, но въпрос на вкус! Аз защитен футбол не мога да понасям и никога няма да харесвам, ако ще той да донесе на България 10 поредни световни титли, или пък Барса следващите 100 години да печели всеки един турнир, в който участва! Не, мерси, такива победи и титли не искам за любимият ми отбор! Предпочитам любимият ми отбор да пада всеки втори мач с 5-6:0, но да играе красиво и атакуващо, отколкото да ми късат нервите за някакво изстрадано 0:0 или 1:0! В крайна сметка футбола е, за да ни радва нас феновете! Аз не мога да се радвам на грозен и защитен футбол, пък бил той и печеливш!

Правилно спомена романтизма във футбола - аз съм му фен и голям поддръжник! Точно затова и лалетата с техният тотален футбол са ми супер симпатични, а и не само на мен! Холандия никога не е ставала световен шампион, но има супер много фенове по цял свят, защото лалетата никога не играят, за да победят на всяка цена, а играят, за да радват феновете на КРАСИВИЯТ футбол! - както се казваше в една реклама "БЕЗЦЕННО"!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач №30: Португалия - КНДР

Мнениеот Viktor4o_Rs » 22 юни 2010 00:56

В самата философия на отбори като Барса и Холандия не се вписва защитната игра , а и говорим за несързмерими неща - изключително класни футболисти :) Разбира се , че и аз предпочитам красотата и насладата , но феновете гледат най-вече титли и купи , кой каквото ще да казва , така че нямам нищо против да станем европейски шампиони , пък макар и с грозен футбол , а пък за Гърция конкретно - ами дори такъв стил си иска майсторство и класа , победиха 2 пъти Португалия , действащият еврошампион тогава Франция и най-атрактивният тогава отбор на Чехия , значи няма нищо случайно :roll: И след 100 години ще се знае , че те са спечелили , а как и по какъв начин ще интересува малко хора ;)
Кое му е хубавото да ни дънят шведи , чехи , кипърци , испанци , сърби или кой още не с 5-6 гола ? Не ги разбирам така нещата , защото каквото и да говорим , едно е загуба с 1:0 , друго с 5:0 ;) А 99% от феновете се радват на титли и купи , ако са гарнирани с добра игра - перфектно , ако не - целта оправдава средствата :)
Изображение

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мач №30: Португалия - КНДР

Мнениеот megan fox » 22 юни 2010 02:04

Viktor4o_Rs написа: Не ги разбирам така нещата , защото каквото и да говорим , едно е загуба с 1:0 , друго с 5:0 ;) А 99% от феновете се радват на титли и купи , ако са гарнирани с добра игра - перфектно , ако не - целта оправдава средствата :)


E да де, ама титлите се печелят с победи! А дали ще си паднал с 1:0 или с 8:0... загубата си е загуба! От нея полза няма, ако ще се пада поне да е красиво. ;) А ако докараш нещата до там, че да играеш атакуващо и красиво и да биеш в повечето си мачове, както правят Бразилия, Холандия, Испания, Аржентина и тн още по-добре! ;) Но това няма как да стана без да се опита. ;) Никой не се е родил научен! Със сигурност лалетата отначало са губели доста мачове, докато изчистят стила си на тотален футбол, вижда се, че не печелят всеки мач, а и знаем, че не са били световни шампиони, но никой не го упреква за това, а напротив - имат супер много фенове, дори и от други страни, само заради красивият си стил на игра. ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост