Изненадата на това световно

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
avitohola
Мнения: 143
Регистриран на: 07 май 2009 00:26
Skype: avitohola
Местоположение: Стадиона
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот avitohola » 20 юни 2010 12:10

Това е много интересна тема! Определено са доста отборите които имат потенцял за изненада.Моите прогнози са че швейцсария и дания както и уругвай и мексико имат сили за нещо повече от 1/8 финали поне ако запаят тази игра! Ако трябва да изведа 1 отбор от всичките това е уругвай просто показа много добри неща до момента , и от така наречените по слаби отбори те са най добри. ;)

Cukyens
Мнения: 235
Регистриран на: 21 мар 2010 03:59
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот Cukyens » 20 юни 2010 12:14

Уругвай , Швейцария играха много силно , а Сърбите също не са за подценяване ....

Потребителски аватар
spartaka
Мнения: 854
Регистриран на: 22 яну 2009 11:47
Местоположение: Пловдив (Кичука)
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот spartaka » 20 юни 2010 12:25

Аз все си мисля,че изнендата ще е твърдо или Парагвай или Уругвай,но лично за мен изненадата щяха да са КНДР,но съгласете се в изключително тежка група попаднаха горките,ако бяха в някоя от другите групи щяха да им разкажат играта на тамошните отбори,много ми се искаше да ги видя заедно с Франция :) как щяха да ги отупат.Сега ми се иска да видя К.Роналдо много унил в понеделник и ако може и има шанс да се направи нещо от БГ отборите с 9-та на КНДР-стига да го пусне вожда!
http://spartakpd.info - "Гладиаторите" на България пак ще възкръснат

Linkydj
Мнения: 207
Регистриран на: 02 авг 2009 01:56
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот Linkydj » 20 юни 2010 12:59

Трън написа:
sirius123 написа:Да се намеся и аз и да си пиша мнението.Та наи горе стана дума за Дания.Таз Дания и играта която показва сега за мое разочрование не е тази която показваше на минали цветовни и европеиски първенства.Тогава имаха и силни единици.Кореиците ще ги идухат още следващия мач.


+1
На датчаните нещо им куца физическата подготовка, надморската височина ли и като добавим и доста позастарели играчи - направи ми впечатление и в двата мача че се изморяват много бързо. Второто полувреме никакви ги нямаше, средна линия абсолютно липсва. Вярно че вкараха гол второто, но това е плод по-скоро на една добра атака съчетана със слабата защита на Камерун. Та те още от 70 мин почнаха да чистят всяка топка в тъч. Ако стигнат до осминафиналите срещу по силен отбор са пътници. От тази група са ми много по-симпатични японците.

Само да кажа, че следващия мач играят с Япония не с Кореа :lol:

Така де... на въпроса ми се ще, да отговоря Португалия , но за жалост не ги виждам....САЩ ме впечатлиха, както и почти всички Южно Американски Отбори + Мексико , така че от тях ще очаквам изненади.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот modor » 20 юни 2010 13:09

А особенно приятна изненада,ще е отпадането на Франция и Италия :lol: :twisted:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Love_
Мнения: 730
Регистриран на: 24 фев 2010 17:04
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот Love_ » 20 юни 2010 13:16

modor написа:А особенно приятна изненада,ще е отпадането на Франция и Италия :lol: :twisted:


Испания и Германия също !
Boogeyman looks under his bed for Chuck Norris,Chuck Norris looks under the bed for Fedor !
Support only your local team !

Потребителски аватар
infallible
Мнения: 153
Регистриран на: 03 юни 2009 20:23
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот infallible » 20 юни 2010 13:18

Love_ написа:
modor написа:А особенно приятна изненада,ще е отпадането на Франция и Италия :lol: :twisted:


Испания и Германия също !


Ти си луд
ЕДНА ЛЮБОВ!

alk0x0l1ka
Мнения: 204
Регистриран на: 07 дек 2009 15:42
Skype: rumbata_k3
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот alk0x0l1ka » 20 юни 2010 13:22

Сьрбия и аре предполагаите по 1 отбор да е по интересно ;)

Потребителски аватар
LUDAKIS
Мнения: 915
Регистриран на: 19 ное 2008 21:03
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот LUDAKIS » 20 юни 2010 13:24

Радвам се че темата ви харесва само немога да разбера къде бутате САЩ .. моето мнение е че САЩ си изкара точките на късмет единствено имат много добър колектив и страхотен морал не че не е достатъчно, но определено няма да им стигне за 1/4 финал
Изображение

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот trakia » 20 юни 2010 13:41

Не ми се иска да го казвам но е факт ,изненадата ще бъде Алжир
Напукват 3 гола на САЩ ,а Словенците го налапват от Англия и имаме ново нареждане в групата.
Англия,Алжир,Словения,сащ.
Дълбока конспирация като цяло ала едно знам ,че САЩ нема да могат да се псравят с Алжир
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта