Изненадата на това световно

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Калоян Атанасов
Мнения: 44
Регистриран на: 05 май 2009 12:24
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот Калоян Атанасов » 20 юни 2010 13:55

Изненадата тази година ми се струва че ще бъде съставена предимно от южноафриканските отбори,просто не виждам как Сърбия,Дания и другите ще се противопоставят на по големите отбори...
· Кой ще ми обясни разликата на различните постановки при свирене на обой? Ама, че сте тъпи! Всеизвесто е, че при Италианската школа са го лапали целия, а при Френската - до половината, с треперещ език!(учител по инструментознание в музикална гимназия)

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот jindo » 20 юни 2010 14:02

Калоян Атанасов написа:Изненадата тази година ми се струва че ще бъде съставена предимно от южноафриканските отбори,просто не виждам как Сърбия,Дания и другите ще се противопоставят на по големите отбори...

Предполагам става въпрос за южноамерикансите...

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3328
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот crazy_one » 20 юни 2010 14:26

Уругвай и може би Чили
LIVERPOOL RULZZ

Потребителски аватар
ibrahim_galatasaray
Мнения: 82
Регистриран на: 11 юни 2010 18:11
Skype: ibcho_30
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот ibrahim_galatasaray » 20 юни 2010 15:26

LUDAKIS написа:Споредд вас кой отбор ще изненада с представянето си на това световно първенство ?
Според мен единият отбое ще е Дания. Много техничен и бърз отбор показа потенцияла си срещу Камерун и ако успеят да изчистят малкото грешки то определено ще бъдат много корави (каквито са и в момента) . Ромедал, Бентнер, Томасон, Кяер , Агер и компания стигнат поне до полуфинал с оглед слабата игра на "силните" отбори.
Дргият отбор който според мен ще стигне по далеч от 1/8 финал ще е КНДР. Изнесоха много добро представление срещу Бразилия и с нетърпения очаквам следващия им мач който е решаващ. "Комунягите" имат много добра защита и много технички и бързи крила, което ги прави много опасни на контраатака.

Колега.... ще ме прощаваш но ти си много далеч от Футбола.Нещо си се объркал ве пич :)

Потребителски аватар
MQplaya
Мнения: 2677
Регистриран на: 06 дек 2008 22:10
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот MQplaya » 20 юни 2010 15:53

Изненадата-За 1ви път домакина не излиза от групите

Agentriot
Мнения: 211
Регистриран на: 01 юни 2009 21:52
Skype: Agentriot
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот Agentriot » 20 юни 2010 16:32

Мексико според мен няма ник'ъв шанс да стигнат далеч(полуфинал или нагоре както някои се изразиха).Според мен по-големи изненади и по-голям успех могат да имат Уругвай,Чили(с повечко късмет),Сърбия и може би Гана.Но ми е интересно да видя примерно и втория мач на "комунистите" на това Световно-КНДР,защото в първия мач играха доста сносно и играха що годе като равен с равен с Бразилия,но варианти има твърде много и вече на това Световно първенство за нищо не мога да бъда сигурен!

Потребителски аватар
paskal40
Мнения: 333
Регистриран на: 17 юни 2010 17:30
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот paskal40 » 20 юни 2010 17:01

Love_ написа:
modor написа:А особенно приятна изненада,ще е отпадането на Франция и Италия :lol: :twisted:


Испания и Германия също !

Братле...ако това стане...ФИФА ще обяви официално фалит...Хората с парите са Англия,Германия,Италия,Франция и да кажеме още 1-2 държави там като японци корейци ( не знам колко са отишли на Мондиала).
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.

Потребителски аватар
LUDAKIS
Мнения: 915
Регистриран на: 19 ное 2008 21:03
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот LUDAKIS » 20 юни 2010 17:13

ibrahim_galatasaray написа:
LUDAKIS написа:Споредд вас кой отбор ще изненада с представянето си на това световно първенство ?
Според мен единият отбое ще е Дания. Много техничен и бърз отбор показа потенцияла си срещу Камерун и ако успеят да изчистят малкото грешки то определено ще бъдат много корави (каквито са и в момента) . Ромедал, Бентнер, Томасон, Кяер , Агер и компания стигнат поне до полуфинал с оглед слабата игра на "силните" отбори.
Дргият отбор който според мен ще стигне по далеч от 1/8 финал ще е КНДР. Изнесоха много добро представление срещу Бразилия и с нетърпения очаквам следващия им мач който е решаващ. "Комунягите" имат много добра защита и много технички и бързи крила, което ги прави много опасни на контраатака.

Колега.... ще ме прощаваш но ти си много далеч от Футбола.Нещо си се объркал ве пич :)

ще е хубаво ако се аргументираш :)
Изображение

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот megan fox » 20 юни 2010 17:14

Швейцария за мен са изненада номер 1. Биха испанците и с тази макар и ужасна защитна тактика може и да успеят да се промъкнат до 1/4 финал, стига на 1/8 финала да не им е наложи да играят с Бразилия. :)

Другата приятна изненада е КНДР и мача им срещу Бразилия! Нека ги видим и в другите 2 мача.

Повече изненади за мен нямаше. :) Англия и Франция очаквано (от мен) са безхаберно слаби, а Мексико и САЩ разцъкват много добре. Победата на Сърбия над Германия не мога да я оприлича на изненадваща, защото швабите подцениха мача след гръмката победа над Австралия, също така 1 час играха с човек по-малко и изпортиха дузпа, а за капак сърбите не са слаби и не са за подценяване! ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

rikk
Мнения: 48
Регистриран на: 13 май 2010 13:57
Контакти:

Re: Изненадата на това световно

Мнениеот rikk » 20 юни 2010 17:43

veidar45 написа:Дания, Мексико и Сърбия ;)

+1


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта