Петър Василев - коментатор?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Петър Василев - коментатор?

Мнениеот sl321 » 19 юни 2010 09:59

Много са ни слаби комнентаторите и илиза че тези в диема са най добри.Не само в БНТ са зле и в ПРО и РИНГ а някои от тия които кометнират италианско и испанско първенство са..... нямам думи.Въпросите които си задавам от как е почнало това световно първенство е: От къде на къде тия коментатори са там на световното? Защо не коментират от София от студио? Нали са похарчили държавни пари (нашите пари )? Зрителя ( който е данъкоплатец и реално им плаща хотелите и разноските и всички джиджи-биджи там) какво печели че те са там а не коментират примерно от студиото в София? До кога ще плащаме на такива некъдърници да си правят кефа и да присъстват на места, които не могат да си позволят да присъстват 98 % от българите? И всички тия въпроси ми възникват винаги когато:
1) Видя отвратителното качество на картината което предлага БНТ ( някакъв формат на картината от който не печелят нито хората със кинескопи нито хората със LCD-та и плазми).Да вземат да инвестират във добра техника и ние да гледаме качествено пък тогава да мислят за едномесечни екскурзии платени от всички българи.Погледнете примерно ARD и ZDF които са свободни телевизии с какво качество предват и ще разберете за какво говоря.( тук не става въпрос за HD а за много по добро качество на SD от предлаганото от БНТ).
2) Всяка вечер хора с логопедични пролеми ( които сами се индефицират като футболни коментатори) почнат да ръсят глупост след глупост или не могат да познавят футболистите или съдята е вдигнал засада а той горкия коментира как е станал гола..... :x
3) Като гледам студията между мачовете.Това пък предаване "Зов от Африка" коя глава го роди? Студиото е отврат,няма нищо общо със студия на футболни мачове.Формата е отвратителен.Досегашни гости са такива като : Азис,Кофе Габоне( да ме извинява ако му бъркам името),Марта Вачкова,членове на рок грипата Ахат и т.н, които не са изгледали един мач през живота си и говорят ( естествено ) за футбола все едно група строителни работници говрят за "ускорителят на елементарни частици на ЦЕРН" . Между другото се изпява ( силно казано) по някоя песен от някой изпълнител който едва ли помни кога за последно е канен в тв предаване на живо( и може би има за какво да е така).
И в заключение искам да кажа че ако БНТ не може да се справи с всичките тия проблеми да не кандидатства за големи футболни първенства.Видяхме диемите че се справиха прекрасно с европейското първенство.И при частна медия колкото искат коментатори да изпратят, тяхна работа ,няма да палщаме ние, а на всичко от горе ще е 100 пъти по професионално направно всичко това.
Последна промяна от sl321 на 19 юни 2010 10:11, променено общо 1 път.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
dobrotiza
Мнения: 110
Регистриран на: 25 апр 2009 22:10
Контакти:

Re: Петър Василев - коментатор?

Мнениеот dobrotiza » 19 юни 2010 10:01

Петела не ми е чак дразнещ. Той е от старата школа, но понякога забавлява с откровения като: "Лиса винаги е била коварна и много хитра!" - за "пустнинните лисици" от Алжир!
Все пак нивото на коментаторите в БНТ не е много високо. Като ги сравня с Боби Борисов и другите от Диема, направо са ми пълни дилетанти!
И все пак на мене лично тъп коментар не може да ми развали мача...даже и вувузелите не могат!

eddie
Мнения: 1348
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Петър Василев - коментатор?

Мнениеот eddie » 19 юни 2010 10:03

Карайте я по-весело, бе... много се впрягате..
Помня отдавна като даваха мачове по Хоризонт и водещия вика:
- Колега Катев как е времето при вас?? (с идея колко минути остават)
- Времето е преобладаващо слънчево с лек вятър и заоблачаване от североизток... :lol: :lol:
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Петър Василев - коментатор?

Мнениеот gin » 19 юни 2010 10:05

с пешо василев се свиква, но кольо ибришима е най-зле. вчера ми се доповръща от "бране Йованович". като не знаят имената на играчите да си пуснат някой чужд коментар или да се ослушат около тях и няма проблеми.от доста време съм се заканил да попитам до кога шуробаджанащина в бнтту?- манченко джуниър, бошнаков джуниър, не знам още кой джуниър.родителите им са светила в бг журналистиката, но децата им не стават щом са останали на държавно корито.дали ако беше същият "капацитет" дали николета маданска щяха да я търпят в ринг.бг, или и тя като майка си в 50-годишната медия, от където няма по-надолу .а абсурдът баскетспецове да си изкарват заплатата с футбол е без аналог.алипиев и манченко се учат от коментаторите, а те както знаем са рядко некадърни с малки изключения и се види какъв е резултатът.
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...

Потребителски аватар
dobrotiza
Мнения: 110
Регистриран на: 25 апр 2009 22:10
Контакти:

Re: Петър Василев - коментатор?

Мнениеот dobrotiza » 19 юни 2010 10:12

eddie написа:Карайте я по-весело, бе... много се впрягате..
Помня отдавна като даваха мачове по Хоризонт и водещия вика:
- Колега Катев как е времето при вас?? (с идея колко минути остават)
- Времето е преобладаващо слънчево с лек вятър и заоблачаване от североизток... :lol: :lol:

Дааа, и защо колегата Катев не са го поканики и на това световно! Аз лично се кефя на old-school коментаторите!

killamasta
Мнения: 248
Регистриран на: 21 сеп 2008 20:51
Контакти:

Re: Петър Василев - коментатор?

Мнениеот killamasta » 19 юни 2010 10:40

Не знам защо сте толкова негативно настроени към човека.. той си върши работата добре,с чувство.. а не като някои хора,които се правят на идиоти само и само да се харесат на зрителите.Наистина понякога прекалява със "своето мнение",но пък аз предпочитам така отколкото "този подаде на онзи,той центрира и не знам си какво" то това го виждаме и сами ;)

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Петър Василев - коментатор?

Мнениеот turbogena » 19 юни 2010 10:45

Еми определено прекалява със своите клишета ,но мене не ме дразни :roll: Напротив от всичките коментатори на световното той и Румен Пайташев най-много ми харесват ;)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: Петър Василев - коментатор?

Мнениеот edmon_dantes » 19 юни 2010 10:56

1912BOTEV написа:Напишете си мнението за коментатора Петър Василев! Аз, лично не мога да го търпя тази вечер! Нито един коментар кой на кого е подал, само и единствено повтаря колко са слаби англичаните! Може да са слаби, но не е човека, който да ми казва кой е силен и кой слаб! Нека се опитаме сами да си правим преценките! Между другото, от 20 години не мога да му търпя мнението! Защото той никога не коментира какво се случва на терена, а само и единствено сме длъжни да търпим НЕГОВОТО СОБСТВЕНО МНЕНИЕ! АЗ ЛИЧНО, НЕ ИСКАМ ДА МИ НАЛАГАТ МНЕНИЕ, А ДА КОМЕНТИРАТ КАКВО СЕ СЛУЧВА НА ТЕРЕНА! Като гледам как се впил в БНТ, май в близките 40 години ще сме принудени да го слушаме! Жалко!!!

Ами иди коментирай ти като си толкова компетентен. Аман от плювачи и псевдо-специалисти. Още колко теми ще се направят за тези коментатори? Като не ти харесва коментара, изключваш го и си пускаш Дарик. Толкова ли е трудно? Но не, трябва първо хубаво да оплюем всичко и всички, ей така, за спорта.
Единствения коментатор от БНТ, който що годе ми харесва, това е именно Петър Василев. Изобщо не ме дразни, дразнят ме ей такива като автора на темата, едни злобни душички.
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

1912BOTEV
Мнения: 654
Регистриран на: 14 окт 2008 11:05
Контакти:

Re: Петър Василев - коментатор?

Мнениеот 1912BOTEV » 19 юни 2010 11:15

edmon_dantes написа:Ами иди коментирай ти като си толкова компетентен. Аман от плювачи и псевдо-специалисти. Още колко теми ще се направят за тези коментатори? Като не ти харесва коментара, изключваш го и си пускаш Дарик. Толкова ли е трудно? Но не, трябва първо хубаво да оплюем всичко и всички, ей така, за спорта.
Единствения коментатор от БНТ, който що годе ми харесва, това е именно Петър Василев. Изобщо не ме дразни, дразнят ме ей такива като автора на темата, едни злобни душички.


На мен за каквото ми плащат си върша работата! Не съм компетентен, затова и не съм станал коментатор! Точно и ясно си казах какво не ми харесва! А ти кой си че да ми даваш оценка каква "душичка" съм?! На теб сигурно ти е харесвало времето, когато за всичко се мълчеше, защото нямахме право на мнение!? И сега всеки, дръзнал да изрази такова е "дребна душичка"!?
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Христо Ботев

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: Петър Василев - коментатор?

Мнениеот jindo » 19 юни 2010 12:04

sl321 написа:Погледнете примерно ARD и ZDF които са свободни телевизии с какво качество предват и ще разберете за какво говоря.( тук не става въпрос за HD а за много по добро качество на SD от предлаганото от БНТ).


Качеството е супер и е кеф да се гледа ХД, но... това "свободно" удоволствие струва 17евро месечно на телевизор + 5евро на радиоприемник. Това го пиша и за другите мрънкачи, които веднага скочиха при предложението да се въведе и в България такса за националната телевизия.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта