Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот Tommi » 18 юни 2010 17:23

Tommi написа:
merdanski написа:Tommi,пич виж сам какво пише в сайта на ФИФА http://www.fifa.com/mm/document/tournam ... halt_e.pdf .Ще се поправя,че не ранклистата се гледа,а се тегли жребий на случаен принцип

Никъде не пише, че предимство има отборът, победил в прекия двубой ;)

Трябва да уточня нещо :!: Ако отборите са с равни точки, равна голова разлика, и равен брой отбелязани голове, тогава се взима предвид точките от двубоите помежду им. Тоест, ако само два отбора се борят за дадено място, излиза, че под внимание се взима прекият двубой, защото отборът, който е победил има три точки от мачовете помежду им, а другият отбор има 0 точки. Но ако са три отбора, тогава се прави класиране между тези три отбора и тогава е малко по различно ;) Така, че е по-правилно да се каже, че се прави отделно класиране между отборите, а не, че се гледа победителят от директния двубой ;)
Последна промяна от Tommi на 18 юни 2010 17:25, променено общо 1 път.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот Viktor4o_Rs » 18 юни 2010 17:25

мердански , ставаш смешен просто - говоря за титли и постижения , а ти ми даваш разни статистики от мачове , в които сигурно 80 % са контролни ;) Само с Италия Германия изпитва трудности и не може да ги победи на световни финали , с Англия и Франция е точно обратното ;)
Англия - 1 световна титла
Франция - 1 световна титла , 1 финал на световно, 2 европейски титли
Германия - 3 световни , 4 финала на световно , 3 европейски титли
Та какво викаш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот Viktor4o_Rs » 18 юни 2010 17:29

SHAKOMINATORA написа:
Viktor4o_Rs написа:Ми видял съм поне титла от Европейско и финали на световно и Европейско ;) А ти 1966-та със сигурност си гледал головете на Джеф Хърст нали :lol: :lol: :lol: Това за топката няма да го коментирам , защото е несериозно , а и за червеният картон също , няма да сме на едно мнение явно :roll:


Аз питам колко си изживял като "немец"! Аз съм видял достатъчно,че да бъда привърженик на този отбор,а именно имена като Ширър,Шерингам,Адамс и други. Очаквано не ми отговори нa единственото нещо което имаше значение в горното мнение...

Кое си видял , като имате един финал от 66-та :lol: :lol: :lol: Подкрепям Германия още от европейското в Англия ;) Какво значение има това , ако искам и от вчера може да съм фен на Германия ;)
Изображение

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот merdanski » 18 юни 2010 17:30

jindo написа:@merdanski - страхотна статистика, но нека аз ти кажа една друга - само Италия от изброените от теб отбори може да се мери по титли с Германия. Подарената титла на Франция и слепия съдия 66та година са на сметката на другите два отбора...


Аз се сещам за една изиграна дузпа от Фьолер през 1990,заедно с посоченото от теб!
Но да не спорим за глупости-Подолски не е Клинсман,Руни не е Хърст,Робен не е Кройф... :)
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот Blue_Girl » 18 юни 2010 17:32

Не мога да повярвам.
:shock:
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот SHAKOMINATORA » 18 юни 2010 17:38

Viktor4o_Rs написа:Кое си видял , като имате един финал от 66-та :lol: :lol: :lol: Подкрепям Германия още от европейското в Англия ;) Какво значение има това , ако искам и от вчера може да съм фен на Германия ;)


Ти си неземно тъп и ограничен. Феновете на Джилингам какво са видяли? Лесно се издаваш,що за фен си "баце" :mrgreen: Кътай си папката със статистика на десктопа и оборвай лапетата по форумите колко велик е "твоя" отбор,че да си дигаш разнебитеното самочувствийце. Само нещастници като вас могат във всяко второ мнение да повдигат колко титли имал """"техния"""" отбор,че иначе как ще излязат от нета ако не са "победили" в спора! :mrgreen:

Айде успех в споровете,педераси!

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот merdanski » 18 юни 2010 17:39

Viktor4o_Rs написа:мердански , ставаш смешен просто - говоря за титли и постижения , а ти ми даваш разни статистики от мачове , в които сигурно 80 % са контролни ;) Само с Италия Германия изпитва трудности и не може да ги победи на световни финали , с Англия и Франция е точно обратното ;)
Англия - 1 световна титла
Франция - 1 световна титла , 1 финал на световно, 2 европейски титли
Германия - 3 световни , 4 финала на световно , 3 европейски титли
Та какво викаш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Викам че си смешен с това идолопоклоничество :twisted: :twisted: :twisted: Говоря за чиста статистика,не за купи и медали.Пък и какво значение има за играта на даден отбор това колко титли има...Както и колко победи срещу даден отбор де...

Не ми се заяжда,затова нека на 11 победи най-добрия.А ние да подкрепяме "нашите",като уважаваме и "вашите"
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот Viktor4o_Rs » 18 юни 2010 17:44

Напротив , ти си тъпия , защото говорехме за титли , естествено че всеки може да си подкрепя абсолютно всеки отбор , ако ще и да няма никакви успехи ;) Пак ти казвам , не съм такъв човек , че да подкрепям отборите заради титлите , защото съм славист , други любими отбори са ми Парма и Аякс , които далеч не са сред най-силните в Европа от доста време :mrgreen: Вижда се кой е комплексиран и псува като хамалин - не съм аз :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот merdanski » 18 юни 2010 17:46

Viktor4o_Rs написа:Напротив , ти си тъпия , защото говорехме за титли , естествено че всеки може да си подкрепя абсолютно всеки отбор , ако ще и да няма никакви успехи ;) Пак ти казвам , не съм такъв човек , че да подкрепям отборите заради титлите , защото съм славист , други любими отбори са ми Парма и Аякс , които далеч не са сред най-силните в Европа от доста време :mrgreen: Вижда се кой е комплексиран и псува като хамалин - не съм аз :lol: :lol:

Без коментар!Безнадежден случай!!!
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот Viktor4o_Rs » 18 юни 2010 17:48

Мердански , значи който подкрепя друг национален отбор е идолопоклонник - добре , значи и ти си такъв ;) Пак ти казвам, че статистиката от контролни мачове не ме интересува , важните са тези на световните финали , що се отнася до играта , аз казах , че днес Германия не игра добре и като цяло сами са си виновни за загубата :P Ами за мен пък има значение кой отбор е побеждавал повече , защото във футбола си има неписани традиции , нито Англия , нито Франция не са показали страшна игра дотук също :) На мен също не ми се заяжда на дребно ...
Изображение


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта