Атмосферата по време на СП 2010

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6756
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Атмосферата по време на СП 2010

Мнениеот soilwork » 16 юни 2010 20:19

Мен ме дразни повече футбола който показват отборите :evil: :evil: Една КНДР вчера изиигра един от най- биткаджийските мачове до този момент и показа дух,желание а и доста прилична игра.Останалото до момента е пълна трагедия 1:0 или 0:0 със кошмарни битки в центъра на терена!

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Атмосферата по време на СП 2010

Мнениеот kokic1986 » 16 юни 2010 20:28

Madridist написа:Темата е много точна и на място. За мен лично до тук това първенство е най-слабото което съм гледал - ниска резултатност, грозен футбол, вувузели, лошото тв излъчване и т.н. ФИФА си вкара голям автогол с това световно в Африка, хората са направили страхотни стадиони и .... само толкова. Атмосферата по трибуните не може да се построи, или я имаш или не ;)

И с теб също много съм съгласен



Потребителски аватар
Blue_AvalanchE
Мнения: 1072
Регистриран на: 11 май 2009 00:00
Контакти:

Re: Атмосферата по време на СП 2010

Мнениеот Blue_AvalanchE » 16 юни 2010 21:42

Този вувузел атмосфера ли е ? В Африка не знаят ли, че истиската атмосфера я правят феновете с техните песни, а не някакви инструменти и т.н. Аз не мога да чуя и една песен, особено ако играят англичаните (пеят много) или кой да е. ;)
ЗАВИНАГИ СИН !
Изображение
ТУК Е ЗЕМЯТА НА БЪЛГАРИТЕ ! ТОВА Е НАШИЯТ СТАДИОН, НАШИЯТ ОТБОР ! НАШИЯТ ЖИВОТ !

Потребителски аватар
Trainspotting
Мнения: 33
Регистриран на: 03 юни 2010 15:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Атмосферата по време на СП 2010

Мнениеот Trainspotting » 17 юни 2010 07:00

вижте сега - стига с тая глупост "като не ви харесва си изключете звука". световното е за ВСИЧКИ хора по света и тия дегенерати са длъжни да се съобразят с това и да е гледаемо за всички нас!
това,че маймуните в Южна Африка са домакини само заради паричките,с които затрупаха ФИФА преди няколко години,когато си купиха домакинството ( :!: ),не значи,че това световно е само за тях...

чените под-човеци нон-стоп критикуват расизма и твърдят,че всички хора сме равни,а самите те показват,че не искат да са при равни условия с нас,защото след като целия свят се обяви против тия вувузели,местните така и не престанаха да дюдюкят с тях и да преебават атмосферата на всеки мач :!:

истината е,че черните са най-големите расисти и ако можеха биха ни избили до крак. никаква толерантност към тая измет африканска,смЕрт за всичко,което не се е родило с бял цвят на кожата ;)

къде са агитките на това световно? тия маймуни,облечени като за циганска сватба по трибуните и техните вувузели убиха всякакъв опит за футболна атмосфера... продукцията на терена също е отвратителна,но това по трибуните няма нищо общо със шоуто на всяко СП и ЕП,което ни предлагат култовите агитки на отделните нации... и всички хора (и местни маймуни) са навлечени с кожуси и шуби,сякаш не сме юни месец,а януари... каква е тая Африка с такива температури,защо изобщо им дадоха световно на тия?!

Потребителски аватар
levskarinvt
Мнения: 568
Регистриран на: 28 юли 2009 14:48
Контакти:

Re: Атмосферата по време на СП 2010

Мнениеот levskarinvt » 17 юни 2010 08:30

Madridist написа:Темата е много точна и на място. За мен лично до тук това първенство е най-слабото което съм гледал - ниска резултатност, грозен футбол, вувузели, лошото тв излъчване и т.н. ФИФА си вкара голям автогол с това световно в Африка, хората са направили страхотни стадиони и .... само толкова. Атмосферата по трибуните не може да се построи, или я имаш или не ;)

Да ти кажа честно и стадионите даже не ми харесват кой знае колко.Нищо особено! :|

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Атмосферата по време на СП 2010

Мнениеот santiliana » 17 юни 2010 08:49

Trainspotting написа:вижте сега - стига с тая глупост "като не ви харесва си изключете звука". световното е за ВСИЧКИ хора по света и тия дегенерати са длъжни да се съобразят с това и да е гледаемо за всички нас!
това,че маймуните в Южна Африка са домакини само заради паричките,с които затрупаха ФИФА преди няколко години,когато си купиха домакинството ( :!: ),не значи,че това световно е само за тях...

чените под-човеци нон-стоп критикуват расизма и твърдят,че всички хора сме равни,а самите те показват,че не искат да са при равни условия с нас,защото след като целия свят се обяви против тия вувузели,местните така и не престанаха да дюдюкят с тях и да преебават атмосферата на всеки мач :!:

истината е,че черните са най-големите расисти и ако можеха биха ни избили до крак. никаква толерантност към тая измет африканска,смЕрт за всичко,което не се е родило с бял цвят на кожата ;)

къде са агитките на това световно? тия маймуни,облечени като за циганска сватба по трибуните и техните вувузели убиха всякакъв опит за футболна атмосфера... продукцията на терена също е отвратителна,но това по трибуните няма нищо общо със шоуто на всяко СП и ЕП,което ни предлагат култовите агитки на отделните нации... и всички хора (и местни маймуни) са навлечени с кожуси и шуби,сякаш не сме юни месец,а януари... каква е тая Африка с такива температури,защо изобщо им дадоха световно на тия?!

е това точно имах впредвид като пуснах тази тема!!!
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Атмосферата по време на СП 2010

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 юни 2010 09:05

Какво да кажа по темата .... автора е брутално прав !
До тук ..... чух само едно скандиране на аржентинците .... и част от песен на англичаните !
И това всичко ..... за около 1 минута общо !
Да не говорим ..... че и при, без това малкото голове, не се чува радоста !
Почти всичките мачове до тук .... се играха при някъв непрестанен ад !
Това е всякаква друга атмосфера .... но не и футболна !
Има остра атака .... и вместо надигащ се рев на одобрение от трибуните, се чува някво жужене !
При опасен удар, пак така !
При гол .... вече споменахме !
Напоследък поне ( вчера го забелязах ) ... май при химните, звука от тия дудуци, чувствително е намален.
Дано се окаже .... по трайна тенденция !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
paskal40
Мнения: 333
Регистриран на: 17 юни 2010 17:30
Контакти:

Re: Атмосферата по време на СП 2010

Мнениеот paskal40 » 18 юни 2010 21:21

Май са забранени докато текат химните...
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта