Мач №12: Н. ЗЕЛАНДИЯ- СЛОВАКИЯ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Мач №12: Н. ЗЕЛАНДИЯ- СЛОВАКИЯ

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 15 юни 2010 16:39

Tommi написа:
YANTRA_FOREVER написа:Ясно е ,че са няколко класи назад ,но точно за тоя мач с какво Словакия бе по-добра?

С всичко ;)

Ама не победиха и нямаше и как при положение ,че нямаха повече положения от Н.З...
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач №12: Н. ЗЕЛАНДИЯ- СЛОВАКИЯ

Мнениеот Tommi » 15 юни 2010 16:39

YANTRA_FOREVER написа:
Tommi написа:
YANTRA_FOREVER написа:Ясно е ,че са няколко класи назад ,но точно за тоя мач с какво Словакия бе по-добра?

С всичко ;)

Ама не победиха и нямаше и как при положение ,че нямаха повече положения от Н.З...

Къде ги видя положенията на Нова Зеландия :lol:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Мач №12: Н. ЗЕЛАНДИЯ- СЛОВАКИЯ

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 15 юни 2010 16:40

Tommi написа:
YANTRA_FOREVER написа:
Tommi написа:С всичко ;)

Ама не победиха и нямаше и как при положение ,че нямаха повече положения от Н.З...

Къде ги видя положенията на Нова Зеландия :lol:

Където бяха и на Словакия.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Мач №12: Н. ЗЕЛАНДИЯ- СЛОВАКИЯ

Мнениеот unist_gp » 15 юни 2010 16:41

ще ви таковам таковата на всички, които писахте,че Словакия била силен отбор. знам си аз,че са пълни дупки и защо ли не си заложих за равенството *както си мислих в начолото.
а и щеше да е малко кофти България да чака 4 световни за първа победа, докато някакви скиори да бият още в първия си мач.... много ме ядоса този резултат :evil:

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач №12: Н. ЗЕЛАНДИЯ- СЛОВАКИЯ

Мнениеот Tommi » 15 юни 2010 16:43

YANTRA_FOREVER написа:Където бяха и на Словакия.

Словаците имаха опасни удари, имаха положение, когато излязоха трима на четирима. Нова Зеландия имаха едно положение в края, когато един удари топката с погрешния ръб на главата и тя излезе в аут.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Мач №12: Н. ЗЕЛАНДИЯ- СЛОВАКИЯ

Мнениеот storm » 15 юни 2010 16:45

Кивитата напълно заслужено си взеха точката ! Това ,че Словаците немогат да вкарат редовен гол като хората си е техен проблема.Кивитата ако играеха с центрирания както каза коментатора ги биеха .
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Мач №12: Н. ЗЕЛАНДИЯ- СЛОВАКИЯ

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 юни 2010 16:52

Въпреки, че си мислих, че Словакия ще спечели .... радвам се на сърцата игра на островитяните !
Заслужиха си точката !
Иначе мача .... естествено, не беше кой знае какво.
Както междудругото .... и 80 % от мачовете до тук !
Двата отбора си поделиха по едно полувреме .... първото - новозеландците бяха по активни, през второто, словаците се сетиха, че могат да играят футбол.
В крайна сметка .... логично равенство.
За съжеление .... в подобна конкуренция, Италия няма да има проблеми да излезе от групата.
=================================================================================

Tommi написа:Словаците имаха опасни удари, имаха положение, когато излязоха трима на четирима. Нова Зеландия имаха едно положение в края, когато един удари топката с погрешния ръб на главата и тя излезе в аут.


Що за антифутболен фен си ти ?
Признай сърцата и упорита игра на "Кивитата" !
Словаците били имали положения .... ами Нова Зеландия, нямаха ли през първото ! ?
Типично равностоен мач .... и логичен резултат !
Остави тоя далтонизъм ..... стига си викал на бялото - черно ! ... :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Мач №12: Н. ЗЕЛАНДИЯ- СЛОВАКИЯ

Мнениеот защо » 15 юни 2010 19:09

Ми то реално Нова Зеландия трябваше и да бие, гола на Словакия беше от засада. Не че заслужаваха и едната точка, ама...

@unist_gp, словаците нямат скиори, бъркаш ги със словенците. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: Мач №12: Н. ЗЕЛАНДИЯ- СЛОВАКИЯ

Мнениеот trakia » 16 юни 2010 19:53

Archangel написа:От 12 години съм фен на националния футболен отбор на Нова Зеландия а от 15 на ръгби отбора. От 12 години чакам отбора да се класира за мондиал. Еуфорията в страната на 'Кивитата' /както е едното прозвище на отбора/ е огромна. Макар че в тази страна футбола отстъпва на ръгбито и баскета мачовете на Уелингтън Финикс който се състезава в австралийската А-лига и междудругото мисля че завърши трети миналия сезон, а така също и срещите на националния отбор по трибуните е пълно. Искам да кажа че макар и 'малка' от футболна гледна точка страна 'All White' ще излязът надъхано в трите си срещи на световното първенство. На всички нас които подкрепяме този отбор ни е ясно че шансове да продължи напред отбора няма, но за добро представяне и евентуално спечелването на първа точка на турнира ще е огромен успех.
За тези които в коментарите си пишат с насмешка за този отбор искам да им припомня две неща:
1. Голямата радост през 1994 г на световното първенство в САЩ когато българският национален отбор записа първа, повтарям първа победа на мондиал.
2. Подигравките и насмешките които българските футболисти изтърпяха по време на същото това световно първенство от страна на чужди жърналисти и медии.

Приканвам всички да бъдем коректни към труда на теи момчета и да не забравяме че те са на световно първенство а нашите момчета или 'звезди' са си вкъщи.
Ще стискам палци Нова Зеландия да всеме поне точка в този мач.

Пич, няма място за сравнение между България и футболно неграмотната нация Нова Зеландия!
Като говориш ,че ръгбистите са се класирали ,а ние не само искам да те питам що за квалификационна група те имат с кого?Австралия,Нова Зелнадия,Тазмания,Бали.......и още камара "именити" неизвестници във футболната игра. В такава група ние ще сме 1-ви с 100- 0 голова разлика дори с куцият ни сегашен отбор.
Тва е нещо като с Мексико ,всеки им се радва и казва "Мексиканците винаги са на Мундиал" да така е но мексиканците също имат кенефска група,Мексико,САЩ,Канада,Нюфаундленд,Гринландиа,Аласка ....и секви такива измислени държави (щати,колонии) нека да дойдат в европейските квалификациони групи ,а аз им обещавам да забравят завинаги мундиала.
И накрая ,Нова Зеландия направиха твърде много на тва световно ,вкараха гол ,СТИГА ИМ
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение

Потребителски аватар
Archangel
Мнения: 54
Регистриран на: 10 апр 2010 14:17
Местоположение: Montana
Контакти:

Re: Мач №12: Н. ЗЕЛАНДИЯ- СЛОВАКИЯ

Мнениеот Archangel » 02 юли 2010 14:28

trakia написа:
Archangel написа:От 12 години съм фен на националния футболен отбор на Нова Зеландия а от 15 на ръгби отбора. От 12 години чакам отбора да се класира за мондиал. Еуфорията в страната на 'Кивитата' /както е едното прозвище на отбора/ е огромна. Макар че в тази страна футбола отстъпва на ръгбито и баскета мачовете на Уелингтън Финикс който се състезава в австралийската А-лига и междудругото мисля че завърши трети миналия сезон, а така също и срещите на националния отбор по трибуните е пълно. Искам да кажа че макар и 'малка' от футболна гледна точка страна 'All White' ще излязът надъхано в трите си срещи на световното първенство. На всички нас които подкрепяме този отбор ни е ясно че шансове да продължи напред отбора няма, но за добро представяне и евентуално спечелването на първа точка на турнира ще е огромен успех.
За тези които в коментарите си пишат с насмешка за този отбор искам да им припомня две неща:
1. Голямата радост през 1994 г на световното първенство в САЩ когато българският национален отбор записа първа, повтарям първа победа на мондиал.
2. Подигравките и насмешките които българските футболисти изтърпяха по време на същото това световно първенство от страна на чужди жърналисти и медии.

Приканвам всички да бъдем коректни към труда на теи момчета и да не забравяме че те са на световно първенство а нашите момчета или 'звезди' са си вкъщи.
Ще стискам палци Нова Зеландия да всеме поне точка в този мач.

Пич, няма място за сравнение между България и футболно неграмотната нация Нова Зеландия!
Като говориш ,че ръгбистите са се класирали ,а ние не само искам да те питам що за квалификационна група те имат с кого?Австралия,Нова Зелнадия,Тазмания,Бали.......и още камара "именити" неизвестници във футболната игра. В такава група ние ще сме 1-ви с 100- 0 голова разлика дори с куцият ни сегашен отбор.
Тва е нещо като с Мексико ,всеки им се радва и казва "Мексиканците винаги са на Мундиал" да така е но мексиканците също имат кенефска група,Мексико,САЩ,Канада,Нюфаундленд,Гринландиа,Аласка ....и секви такива измислени държави (щати,колонии) нека да дойдат в европейските квалификациони групи ,а аз им обещавам да забравят завинаги мундиала.
И накрая ,Нова Зеландия направиха твърде много на тва световно ,вкараха гол ,СТИГА ИМ



Жалко е ако мислиш че Тазмания, Бали, Аляска и Нюфаундленд са самостоятелни републики. Тогава трябва да те върнем в 5ти клас да изучиш малко повече география и история. А за кваливикациите, факт е че са в слаба зона, но играха бараж с азиатски представител което говори за някакво ниво. ПРедлагам Българския национален отбор на следващите световни квалификации да участва в зона Океания. 100 % съм сигурен че няма да е първи. И втори няма да е. Така, че гледай си мачовете и не коментирай теми които не разбираш.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта