Мач №6: Алжир-Словения

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач №6: Алжир-Словения

Мнениеот Viktor4o_Rs » 13 юни 2010 16:25

Tommi написа:
Blue_Girl написа:
Viktor4o_Rs написа:Райс Мболи никога нямаше да допусне такъв смешен гол 8-) 8-) 8-) Дано го пуснат титуляр срещу Англия :mrgreen:

Смятам, че Мболи ще се справи доста по-добре.
8-)

Какво друго щеше да направи Мболи при тази ситуация :roll:

За всичките му мачове със Славия 1 път не е сбъркал по такъв начин ;) Смятам , че трябва да му се даде шанс , а иначе от групата излизат Англия и САЩ , въпреки победата Словения не впечатлява 8-)
Изображение

Потребителски аватар
Roger_Federer
Мнения: 1469
Регистриран на: 31 яну 2010 14:05
Контакти:

Re: Мач №6: Алжир-Словения

Мнениеот Roger_Federer » 13 юни 2010 16:26

Много заслужана победа за Словения,играха правилно и почват с 3 точки!Браво.
Понеже видях,че спорите за гола,вижте това,може би проблема не е в топката:
Алжир и Словения играят на експериментален терен
Мачът между Алжир и Словения е първият на Световното първенство, в който ФИФА прави експеримент с терена, който няма да бъде 100 процента с естествена трева.

ФИФА взе решение да изпробва терен със смесен състав между естествена трева и синтетична на два стадиона в Южна Африка на първенството. Това са стадионите в Полокване и Нелспруйт, а отборите имат право да опитат настилката ден преди мача.

"Наистина, това е нов терен за нас, ново усещане за самото игрище. Този терен ще направи мача много, много бърз, предположи бранителят на Алжир Маджид Бугера
Първата среща на терена, който е със същия състав в Нелпсруйт, е на 16 юни. Там в двубой от група Н ще играят съставите на Хондурас и Чили.
Автор: SPORTNI.bg

Да,топката определено се ускори.Слоненците заслужават поздравления,започнаха Световното по чудесен начин,дано се стигнат далече.
Последна промяна от Roger_Federer на 13 юни 2010 16:29, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Мач №6: Алжир-Словения

Мнениеот ilian12 » 13 юни 2010 16:27

То само с търчане не става, трябва и акъл.
105 години / 4 поколения ботевисти!

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Мач №6: Алжир-Словения

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 13 юни 2010 16:30

Tommi написа:Тия циркаджии още малко и ще ги направите фаворит за титлата хахах. От групата излизат Англия и Словения, а американците се прибират в родината и продължават да тренират, защото има още доста да се учат на тази игра :)

ахахаха.Ти постоянно си сменяш мнението.След мача на САЩ каза ,че със сигурност ще излезят ,а сега вече няма.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач №6: Алжир-Словения

Мнениеот Tommi » 13 юни 2010 16:30

Viktor4o_Rs написа:За всичките му мачове със Славия 1 път не е сбъркал по такъв начин ;) Смятам , че трябва да му се даде шанс , а иначе от групата излизат Англия и САЩ , въпреки победата Словения не впечатлява 8-)

А знаеш ли в българското първенство с какви топки се играе ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач №6: Алжир-Словения

Мнениеот Tommi » 13 юни 2010 16:31

YANTRA_FOREVER написа:
Tommi написа:Тия циркаджии още малко и ще ги направите фаворит за титлата хахах. От групата излизат Англия и Словения, а американците се прибират в родината и продължават да тренират, защото има още доста да се учат на тази игра :)

ахахаха.Ти постоянно си сменяш мнението.След мача на САЩ каза ,че със сигурност ще излезят ,а сега вече няма.

Ще ми покажеш ли мнението, в което съм казал това :roll:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач №6: Алжир-Словения

Мнениеот Viktor4o_Rs » 13 юни 2010 16:35

Tommi написа:
Viktor4o_Rs написа:За всичките му мачове със Славия 1 път не е сбъркал по такъв начин ;) Смятам , че трябва да му се даде шанс , а иначе от групата излизат Англия и САЩ , въпреки победата Словения не впечатлява 8-)

А знаеш ли в българското първенство с какви топки се играе ;)

Гледах контролите на Алжир и този Шауши пак пускаше калитарски голове , вярно е , че съм пристрастен , но Райс е наистина много класен вратар , дано го продадем на силен отбор :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Мач №6: Алжир-Словения

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 13 юни 2010 16:37

Tommi написа:
YANTRA_FOREVER написа:
Tommi написа:Тия циркаджии още малко и ще ги направите фаворит за титлата хахах. От групата излизат Англия и Словения, а американците се прибират в родината и продължават да тренират, защото има още доста да се учат на тази игра :)

ахахаха.Ти постоянно си сменяш мнението.След мача на САЩ каза ,че със сигурност ще излезят ,а сега вече няма.

Ще ми покажеш ли мнението, в което съм казал това :roll:

Не :lol: .Добре не си ли писал такова мнение?Извинявай може и да се бъркам ама си спомням ,че имаше мнение как САЩ ще продължат.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
wicked1913
Мнения: 858
Регистриран на: 05 мар 2010 16:14
Местоположение: Тича
Контакти:

Re: Мач №6: Алжир-Словения

Мнениеот wicked1913 » 13 юни 2010 16:37

Честито на Словенците! Да живее ЕВРОПА!
Дано да продължат Словения и Англия от тази група, най-вероятно Алжир ще отпаднат - съмнявам се да бият САЩ или Англия :)
фалшива коса - фалшив футбол!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач №6: Алжир-Словения

Мнениеот Tommi » 13 юни 2010 16:40

YANTRA_FOREVER написа:
Tommi написа:
YANTRA_FOREVER написа:ахахаха.Ти постоянно си сменяш мнението.След мача на САЩ каза ,че със сигурност ще излезят ,а сега вече няма.

Ще ми покажеш ли мнението, в което съм казал това :roll:

Не :lol: .Добре не си ли писал такова мнение?Извинявай може и да се бъркам ама си спомням ,че имаше мнение как САЩ ще продължат.

Сигурно ме бъркаш с някого :lol: Писал съм, че искам американците, да отпаднат, писал съм, че американците не могат да вземат и двата мача до края, писал съм, че словенците ще победят Алжир и след това ще се преборят за второ място и други подобни мнения, но никога не съм писал, че САЩ ще продължи или че искам да продължи ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта