Ееее, и ние като на Запад - видяхте ли по РИНГ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Ееее, и ние като на Запад - видяхте ли по РИНГ?

Мнениеот ilian12 » 11 юни 2010 21:02

Кашчей написа:
ilian12 написа:
Кашчей написа:Проблемът със синхорна е бил на местно ниво.И други телевизии са се оплакали, че няма синхрон.


По белгийските и френските телевизии всичко бе ОК, така че имайте едно на ум с "проблемите на местно ниво". :twisted:


Нали не очакваш, че всяка телевизия е там със свои камери и ПТС?Или на теб не ти се е случвало в нета да имаш проблем, който други са нямали?Възможно е и тук да е проблемът, но все пак го казаха коментаторите оттам, а не тук от студиото.

Относно приказването по телефон.....Как виждате, че една официално акредитирана телевизия няма да има коментаторски пулт?Това да не са нелегалните коментари на "ГОНГ" от преди 2-3 сезона по европейските стадиони. :mrgreen:


Естествено, че видео сигнала е един за всички, на аудиото е различно: при някой винаги си е в ред, при другите винаги е проблемно. Стандарти, професионализъм. Когато беше пълното слънчево затъмнение, от БНТ закъсняха и не успяха да го снимат ... :twisted:
105 години / 4 поколения ботевисти!

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Ееее, и ние като на Запад - видяхте ли по РИНГ?

Мнениеот kokic1986 » 11 юни 2010 22:20

haha написа:Ем от БНТ какво да очкавате?Ясно е,че предаването им ще е адски слабо,коментаторите ужасни,а за качеството на звука-да не говорим.Много смешно ми стана,когато при отменения гол на Мексико,коментаторът показа,че не знае правилата във футбола.Добре,че после някой го "светна" та се поправи. :)

Я ме светнете с тая засада - имало ново правило... :roll:

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Ееее, и ние като на Запад - видяхте ли по РИНГ?

Мнениеот ilian12 » 11 юни 2010 22:27

kokic1986 написа:
haha написа:Ем от БНТ какво да очкавате?Ясно е,че предаването им ще е адски слабо,коментаторите ужасни,а за качеството на звука-да не говорим.Много смешно ми стана,когато при отменения гол на Мексико,коментаторът показа,че не знае правилата във футбола.Добре,че после някой го "светна" та се поправи. :)

Я ме светнете с тая засада - имало ново правило... :roll:


За да няма засада в момента на паса трябва да има най-малко 2 играчи на защитаващия се отбор между нападащия играч и гол линията.
105 години / 4 поколения ботевисти!

cristely
Мнения: 908
Регистриран на: 09 яну 2009 18:09
Контакти:

Re: Ееее, и ние като на Запад - видяхте ли по РИНГ?

Мнениеот cristely » 11 юни 2010 22:49

На Sky sport HD няма никакви проблеми нито с картина , нито със звук. Да ти е кеф да гледаш. Дори не ми липсва коментара на БГ.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Ееее, и ние като на Запад - видяхте ли по РИНГ?

Мнениеот MORSKI » 11 юни 2010 23:42

AnalBreaker написа:
Кашчей написа:
RudeDude написа:Въобще тия от БНТ са гола вода :x Коментаторите им са некви глупави, отделно се едно ми говорят по домофона пред входа. Да не говорим за разминаването между звук и картина... Адски непрофесионална работа.


Проблемът със синхорна е бил на местно ниво.И други телевизии са се оплакали, че няма синхрон.

Това го напиши на всички слабоумници, които си изплакаха сълзите


Няма оправия на българина все някой му е виновен...
Коментатора, съседа, лелката от бутката за вестници, чичкото, който си извежда кучето в квартала...
Няма оправия!
Като ви знаят толкова устите не го гледайте бе!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта