Господ нека стане тренер на Англия.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот SHAKOMINATORA » 20 юни 2010 02:34

Много разбиращи еййййй, а пък колко са безпристрастни и компетентни :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Mourinio » 20 юни 2010 02:51

megan fox написа:
Btovfan80 написа:Как така -"Какво искаш да кажеш?", не съм аз този, който винаги иска да си ги мерим! :lol: Давам ти статистика, в отговор на твоето твърдение, че ВЛ не е силно първенство! ;) До сега не си спомням да съм твърдял(лично аз), че примера е слаб шампионат, но аз и не гледам много често техни мачове, за да знам :) На мен ми харесва футболът, който се играе на острова, достатъчно атрактивен е и има много голове! 8-)

П.С. И не на последно място - играят тримата най-можещи български футболисти! ;)


Значи дай да се уточним, че явно не си ме разбрал правилно. ;)
Аз не казвам, че ВЛ е слабо първенсто, а казвам, че НЕ Е най-силното и че Примера е по-силен шампионат от ВЛ! - това е. ;)


А колкото до това, че там играели тримата най-добри българи... е не сме на световното, така че няма голяма полза от това, че играят във ВЛ! Виж, когато в испанската Примера имахме трима: Стоичков, Пенев, Сираков... беше различно и се класирахме за европейски и световни първенства! Ясно, че сегашното поколение е много по-слабо от предното, но е показателно, че предното, което бе по-силно игра в Примера, а не във ВЛ!!! ;)


До по-тъпо заключение не можа ли да стигнеш, а когато Благой Георгиев, Владо Манчев и Мартин Петров играха в Примиера защо пак не можехме да се класираме за Световно или Европейско :lol: и какво от това ако Бербатов играеше в Примера, сигурно пак щяхме да станем 4-ти в света :mrgreen: само че ако направим международен турнир за контроли и поканим Малта, Люксенбург, Андора, Ферьорските острови, Замбия, Габон и Буркина Фасо. А пък тая Примера какво ми я хвалиш, най-тъпото първенство, Бундеслигата е много по-интересна, в Испания има 2 отбора дето купуват наред скъпи футболисти останалите не са им конкуренти и играят помежду си 2 пъти в годината, който бие става шампион, ебахти тъпото първенство, даже и дербитата вече не са им интересни.Най-добрите български футболисти не искат да отиват примерно в 5-я в Испания, а искат в 5-я в Англия, защото е много по-силен отбор и е в много по-интересно и гледано първенство, където не се гледат и чакат 2 мача в годината наречени ''Ел Класико'' направо да си направят едно първенство само двата отбора и да си играят помежду си!
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
paskal40
Мнения: 333
Регистриран на: 17 юни 2010 17:30
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот paskal40 » 20 юни 2010 16:50

Mourinio написа:
megan fox написа:
Btovfan80 написа:Как така -"Какво искаш да кажеш?", не съм аз този, който винаги иска да си ги мерим! :lol: Давам ти статистика, в отговор на твоето твърдение, че ВЛ не е силно първенство! ;) До сега не си спомням да съм твърдял(лично аз), че примера е слаб шампионат, но аз и не гледам много често техни мачове, за да знам :) На мен ми харесва футболът, който се играе на острова, достатъчно атрактивен е и има много голове! 8-)

П.С. И не на последно място - играят тримата най-можещи български футболисти! ;)


Значи дай да се уточним, че явно не си ме разбрал правилно. ;)
Аз не казвам, че ВЛ е слабо първенсто, а казвам, че НЕ Е най-силното и че Примера е по-силен шампионат от ВЛ! - това е. ;)


А колкото до това, че там играели тримата най-добри българи... е не сме на световното, така че няма голяма полза от това, че играят във ВЛ! Виж, когато в испанската Примера имахме трима: Стоичков, Пенев, Сираков... беше различно и се класирахме за европейски и световни първенства! Ясно, че сегашното поколение е много по-слабо от предното, но е показателно, че предното, което бе по-силно игра в Примера, а не във ВЛ!!! ;)


До по-тъпо заключение не можа ли да стигнеш, а когато Благой Георгиев, Владо Манчев и Мартин Петров играха в Примиера защо пак не можехме да се класираме за Световно или Европейско :lol: и какво от това ако Бербатов играеше в Примера, сигурно пак щяхме да станем 4-ти в света :mrgreen: само че ако направим международен турнир за контроли и поканим Малта, Люксенбург, Андора, Ферьорските острови, Замбия, Габон и Буркина Фасо. А пък тая Примера какво ми я хвалиш, най-тъпото първенство, Бундеслигата е много по-интересна, в Испания има 2 отбора дето купуват наред скъпи футболисти останалите не са им конкуренти и играят помежду си 2 пъти в годината, който бие става шампион, ебахти тъпото първенство, даже и дербитата вече не са им интересни.Най-добрите български футболисти не искат да отиват примерно в 5-я в Испания, а искат в 5-я в Англия, защото е много по-силен отбор и е в много по-интересно и гледано първенство, където не се гледат и чакат 2 мача в годината наречени ''Ел Класико'' направо да си направят едно първенство само двата отбора и да си играят помежду си!

По принцип е така...можеш да видиш една статистика малко по горе...за Примера и за Висшата лига...Показателите са почти 1 към 1 като се има впредвид какви пари играят в Англия и какви в Испания...в Испания смея да твърдя ,че главно Реал купуват за по 200 милиона паунда играчи ,като се има впредвид че и от школата вадят...а Барселона вадят главно от школата и купуват по 1-2ма по скъпи годишно...Това не те ли води на мисълта ,че в Испания се разчита на родното и именно в Англия се негодува толкова срещу въпросното бъдещо правило за намаляване на чужденците...защото тогава главните претенденти като испанският Ливърпул , мешаната скара Челси и френският Арсенал ще закъсат...
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 20 юни 2010 16:56

Mourinio написа:До по-тъпо заключение не можа ли да стигнеш, а когато Благой Георгиев, Владо Манчев и Мартин Петров играха в Примиера защо пак не можехме да се класираме за Световно или Европейско :lol:


По-добре не се изказвай повече! И да, съвпадение или не, но когато ОТНОВО имахме българи в Примера ОТНОВО играхме на европейско! - това в Португалия през 2004-а! Така че пак си помисли!!!

Mourinio написа:А пък тая Примера какво ми я хвалиш, най-тъпото първенство, Бундеслигата е много по-интересна, в Испания има 2 отбора дето купуват наред скъпи футболисти останалите не са им конкуренти и играят помежду си 2 пъти в годината, който бие става шампион, ебахти тъпото първенство, даже и дербитата вече не са им интересни.


И отново се изказа неподготвен! Да Реал, може и да пазарят много играчи всяка година, но Барса разчита предимно на играчите от школата си! Да не би МЮ, Челси и другите прехвалени английски отбори да не купуват играчи, а? И да, Примера е в пъти по-добра от ВЛ - това, което е обект на спора. За Бундеслигата нищо не съм казвал, но след като я спомена да отбележа, че и тя е по-слаба от испанското първенство! Не си съгласен? - Това няма значение... със или без твоето съгласие Примера си остава най-силното първенство! Когато се правят сравнения м/у отбори винаги се гледа кой отбор колко и какви трофеи има! След като ще сравняваме 2 (или повече) първенства най-добрият фактор за сравнение са спечелените трофеи в ЕКТ! Е за нещастие на всички фенове на ВЛ и Бундеслигата във всички ЕКТ испанските отбори имат най-много трофеи!!! Чудно защо ли е така? Дали не е защото наистина Примера е най-силното първенство :?: :!: :!: :idea:
А колкото до това дали било интересно самото първенство - ми доста по-интересно е от английското, където ако МЮ ще стават шампиони това се знае още от октомври месец! Ако друг отбор ще става шампион има малко по-голяма интрига! И както казах ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ 5-6-7 ГОДИНИ ВЪВ ВЛ ВИНАГИ СПОРЯТ САМО ДВА ОТБОРА ЗА ТИТЛАТА: ЧЕЛСИ И МЮ!!! - Т.е. нима и ВЛ не е надбягване м/у два коня, точно както е в Примера?! Само, че в Примера последният може да бие първият и това е напълно нормално, а в смешната ВЛ такова нещо не може да се случи!!!

Mourinio написа:Най-добрите български футболисти не искат да отиват примерно в 5-я в Испания, а искат в 5-я в Англия, защото е много по-силен отбор и е в много по-интересно и гледано първенство, където не се гледат и чакат 2 мача в годината наречени ''Ел Класико'' направо да си направят едно първенство само двата отбора и да си играят помежду си!


Ти колко само си наивен и/или ограничен! Нашите "звездички" се вълнуват само от 2 неща: ПАРИ и к*рви! Родните играчи предпочитат да отидат в 5-тия на Англия, отколкото в 5-тия на Испания, САМО ЗАЩОТО във ВЛ ЩЕ ПОЛУЧАВАТ ПОВЕЧЕ ПАРИ!!! Само заради това нещо! Всички до един са сребролюбци! Да не мислиш, че им пука колко е гледано първентвото и дали по ТВ-то ще ги гледат 110 милиона зрители, вместо 100 милиона (цифрите са примерни). - Не, 5 пари не дават за това, на нашите играчи им пука да получават колкото се може повече пари, а ако може и да са резерви в отборите си, че да не им се налага да РАБОТЯТ, за да си получават парите!!!

А колкото до ЕЛ КЛАСИКО... когато в света се появи по-добро дерби, което да предизвиква по-голям интерес ми се обади!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Mourinio » 20 юни 2010 17:49

megan fox написа:
Mourinio написа:До по-тъпо заключение не можа ли да стигнеш, а когато Благой Георгиев, Владо Манчев и Мартин Петров играха в Примиера защо пак не можехме да се класираме за Световно или Европейско :lol:


По-добре не се изказвай повече! И да, съвпадение или не, но когато ОТНОВО имахме българи в Примера ОТНОВО играхме на европейско! - това в Португалия през 2004-а! Така че пак си помисли!!!
През 2004 и преди нея, нямахме нито един българин в Примера, а в Англия и Шотландия


Mourinio написа:А пък тая Примера какво ми я хвалиш, най-тъпото първенство, Бундеслигата е много по-интересна, в Испания има 2 отбора дето купуват наред скъпи футболисти останалите не са им конкуренти и играят помежду си 2 пъти в годината, който бие става шампион, ебахти тъпото първенство, даже и дербитата вече не са им интересни.

И отново се изказа неподготвен! Да Реал, може и да пазарят много играчи всяка година, но Барса разчита предимно на играчите от школата си!


Трансферите на Барса от последните 3-4 сезона:

Ronaldinho PSG € 32.250.000
Samuel Eto'o Mallorca € 27.000.000
Deco Porto € 21.000.000
Gianluca Zambrotta Juventus € 14.000.000
Eidur Gudjohnsen Chelsea € 12.000.000
Thierry Henry Arsenal € 24.000.000
Gabriel Milito Real Zaragoza € 20.000.000
Éric Abidal Lyon € 15.000.000
Yaya Touré Monaco € 12.000.000
Gerard Piqué Manchester United € 5.000.000
Dani Alves Sevilla € 34.250.000
Martín Cáceres Villarreal € 16.500.000
Aliaksandr Hleb Arsenal € 15.000.000
Seydou Keita Sevilla € 14.000.000
Keirrison Palmeiras € 14.000.000
Zlatan Ibrahimovic Inter € 68.000.000
David Villa Valencia € 45.000.000

да предимно на школата си разчита Барселона :shock: :lol:




Код: Избери всички

Примера е в пъти по-добра от ВЛ - това, което е обект на спора. За Бундеслигата нищо не съм казвал, но след като я спомена да отбележа, че и тя е по-слаба от испанското първенство! Не си съгласен? - Това няма значение... със или без твоето съгласие Примера си остава най-силното първенство!



И това как го реши???защо телевизиите плащат най-много ТВ права за Висшата лига, а не Примерата?Сигурно са се объркали нещо, в голяма заблуда са нали, не знаят че най-интересното първенство е Примера...





Когато се правят сравнения м/у отбори винаги се гледа кой отбор колко и какви трофеи има! След като ще сравняваме 2 (или повече) първенства най-добрият фактор за сравнение са спечелените трофеи в ЕКТ! Е за нещастие на всички фенове на ВЛ и Бундеслигата във всички ЕКТ испанските отбори имат най-много трофеи!!! Чудно защо ли е така? Дали не е защото наистина Примера е най-силното първенство :?: :!: :!: :idea:




Виж кои отбори са ставали носители на КЕШ от Испания и кои от Англия, испанските отбори, които са печелили КЕШ са точно два, което потвърждава теорията, че в Испания играят само два отбора, докато от Англия са ставали освен Ливърпул и Манчестър също са печелили най-престижния трофеи отборите на Нотингам Форест и Астън Вила, финалисти в този турнир освен победители от Испания е бил единствено Валенсия, докато от Англия финалисти в ШЛ са били Лийдс Юнайтед, Арсенал и Челси, тук пак Висшата лига доказва, че винаги е била по-интересна и никога не е била доминирана през 98% от съществуването си от два отбора!



Mourinio написа:Най-добрите български футболисти не искат да отиват примерно в 5-я в Испания, а искат в 5-я в Англия, защото е много по-силен отбор и е в много по-интересно и гледано първенство, където не се гледат и чакат 2 мача в годината наречени ''Ел Класико'' направо да си направят едно първенство само двата отбора и да си играят помежду си!


Ти колко само си наивен и/или ограничен! Нашите "звездички" се вълнуват само от 2 неща: ПАРИ и к*рви! Родните играчи предпочитат да отидат в 5-тия на Англия, отколкото в 5-тия на Испания, САМО ЗАЩОТО във ВЛ ЩЕ ПОЛУЧАВАТ ПОВЕЧЕ ПАРИ!!! Само заради това нещо! Всички до един са сребролюбци! Да не мислиш, че им пука колко е гледано първентвото и дали по ТВ-то ще ги гледат 110 милиона зрители, вместо 100 милиона (цифрите са примерни). - Не, 5 пари не дават за това, на нашите играчи им пука да получават колкото се може повече пари, а ако може и да са резерви в отборите си, че да не им се налага да РАБОТЯТ, за да си получават парите!!!

А колкото до ЕЛ КЛАСИКО... когато в света се появи по-добро дерби, което да предизвиква по-голям интерес ми се обади




Реал М и Барселона без пари нямаше да помиришат европейски трофей, това няма какво да го коментирам, то се вижда къде дават луди пари за играчи, изобщо твърдението, че играчите отивали в Англия заради парите става смешно поради простата причина, че Барселона и Реал М дават космически суми, за да привлекат даден играч и напрактика нямат конкуренцията, когато тръгнат да наддават за някой футболист


А колкото до ЕЛ КЛАСИКО... когато в света се появи по-добро дерби, което да предизвиква по-голям интерес ми се обади!


Когато в Англия се е играело футбол, в Испания не са чували, че съществува такова нещо, дербито с най-големите традиции във футбола е Ливърпул - Манчестър Юнайтед, когато Реал М и Барселона купят най-добрите играчи в света за умопомрачително суми как да не го гледат?
Последна промяна от Mourinio на 20 юни 2010 18:20, променено общо 1 път.
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 20 юни 2010 18:20

Mourinio написа:
Трансферите на Барса от последните 3-4 сезона:

Ronaldinho PSG € 32.250.000
Samuel Eto'o Mallorca € 27.000.000
Deco Porto € 21.000.000
Gianluca Zambrotta Juventus € 14.000.000
Eidur Gudjohnsen Chelsea € 12.000.000
Thierry Henry Arsenal € 24.000.000
Gabriel Milito Real Zaragoza € 20.000.000
Éric Abidal Lyon € 15.000.000
Yaya Touré Monaco € 12.000.000
Gerard Piqué Manchester United € 5.000.000
Dani Alves Sevilla € 34.250.000
Martín Cáceres Villarreal € 16.500.000
Aliaksandr Hleb Arsenal € 15.000.000
Seydou Keita Sevilla € 14.000.000
Keirrison Palmeiras € 14.000.000
Zlatan Ibrahimovic Inter € 68.000.000

да предимно на школата си разчита Барселона :shock: :lol:


Личи си, че не следиш Примера! Роналдиньо, Деко и Ето'О били купени преди 3-4 сезона! :lol: :lol: :lol: Жерард Пике е юноша на отбора, просто си го върнахме от МЮ!
А Мартин Касерес, Хлеб, Кеирисон, Гудьонсен колко ограха за Барса?! Касерес и Кеирисон нямат нито един мач за клуба!
И понеже не си запознат със състава на Барса сега ще ти изброя всичките ТИТУЛЯРИ, които са от школата на клуба, а после искам да ми покажеш някой от водещите клубове, които да имат толкова много свои играчи: Валдес, Пуйол, Пике, Шави, Иниеста, Бускетс, Меси, Педро! Боян, който е резерва също е юноша на клуба... - нещо да кажеш по въпроса? Да има друг водещ клуб, който да разчита на толкова много свои играчи? Че дори и в момента Гуардиола подготвя още 3-ма юноши, които до 2 години да са титуляри за клуба!



Mourinio написа:

Код: Избери всички

Примера е в пъти по-добра от ВЛ - това, което е обект на спора. За Бундеслигата нищо не съм казвал, но след като я спомена да отбележа, че и тя е по-слаба от испанското първенство! Не си съгласен? - Това няма значение... със или без твоето съгласие Примера си остава най-силното първенство!



И това как го реши???защо телевизиите плащат най-много ТВ права за Висшата лига, а не Примерата?Сигурно са се объркали нещо, в голяма заблуда са нали, не знаят че най-интересното първенство е Примера...


Не е луд този, който яде баницата, а този, който им я дава! Това, че английските телевизии дават толкова пари за тв правата НЕ ОЗНАЧАВА, че те реално струват толкова! А и какво очакваш? Клубовете да кажат "А не, много ни давате, взимети си тези милиони, защото са в повече..." - ХАХ как не! А и още нещо, в Англия стандарта на живот е по-висок от този в Испания! Не знам колко си пътувал в Европа, но аз съм обиколил половин Европа и ето ти едно сравнение:
В България бутилка Кока Кола 2 литра струва (грубо казано 2 лева), в Гърция струва 1.5 евро, в Испания струва 2 евро, във Франция 2.30-2.40 евро, а в Англия 2.20 паунда... Е да не би Кока Колата в Англия да е по-добра и по-различна от тази, в другите страни?! Не, същата си е, но стандартна на живот там е по-висок и съответно там е по-скъпа! Същото е с футбола им! Той не е по-добър, но се продава по-скъпо, заради стандарта на живот + още няколко странични фактора, но не качеството на футбола е причината ТВ компаниите да дават толкова много пари! След като са толкова богати английските отбори защо те са НАЙ-ГОЛЕМИТЕ длъжници??! Че сумарно дълговете на Реал и Барса не правят толкова колкото е дълга само на МЮ, или на Челси, или на Ливърпул... - сещай се за какво става въпрос!!!

Mourinio написа:Виж кои отбори са ставали носители на КЕШ от Испания и кои от Англия, испанските отбори, които са печелили КЕШ са точно два, което потвърждава теорията, че в Испания играят само два отбора, докато от Англия са ставали освен Ливърпул и Манчестър също са печелили най-престижния трофеи отборите на Нотингам Форест и Астън Вила, финалисти в този турнир освен победители от Испания е бил единствено Валенсия, докато от Англия финалисти в ШЛ са били Лийдс Юнайтед, Арсенал и Челси, тук пак Висшата лига доказва, че винаги е била по-интересна и никога не е била доминаира през 98% от съществуването си от два отбора!


Отлично знам кои са носителите на трофеите в ШЛ, но това, че Барса и Реал са по-силни от другите испански и английски отбори... какво да направим? Валенсия 2 години под ред игра финал, но така и не можа да спечели... и въпреки това двата испански отбора имат повече отличия от всичките английски отбори! :lol: :lol: :lol: А какво да кажем за другите ЕКТ?
А това, че висшата лига никога не е била доменирана от един отбор не е вярно! Последните 20 години тя е доменирана от МЮ!

Mourinio написа:Реал М и Барселона без пари нямаше да помиришат европейски трофей, това няма какво да го коментирам, то се вижда къде дават луди пари за играчи, изобщо твърдението, че играчите отивали в Англия заради парите става смешно поради простата причина, че Барселона и Реал М само по тоя начин привличат играчи


И пак каза голяма глупост! А английските отбори без пари какво помирисват? Май миришат само собствените си л*йна!!! Виж последните години кои английски отбори достигат до 1/2 финалите на ШЛ и виж какви дългове имат същите тези клубове! Също така виж какви заплати дават тези клубове! Запитай се защо имат тези дългове, а колкото до заплатите ще ти кажа защо в Англия дават такива заплати: за да могат да се мерят с Реал и Барса и да не отиват всичките най-добри играчи в Примера! Само затова го правят! Защото ВЛ по нищо друго не превъзхожда Примера, освен по заплатите! Всичките сребролюбци отиват в Англия, всичките любители на красивият, атакуваш футбол отиват в Испания! Не случайно Кака отказа да играе за Сити, въпреки заплатата, която му даваха арабите, а се нави за по-малка заплата да играе в Реал! А Робиньо напусна Реал, за да получава повече пари и отиде в Сити... - доста показателни трансфери, а не са само те!
Последна промяна от megan fox на 20 юни 2010 18:23, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Mourinio » 20 юни 2010 18:23

megan fox написа:И пак каза голяма глупост! А английските отбори без пари какво помирисват? Май миришат само собствените си л*йна!!! Виж последните години кои английски отбори достигат до 1/2 финалите на ШЛ и виж какви дългове имат същите тези клубове! Също така виж какви заплати дават тези клубове! Запитай се защо имат тези дългове, а колкото до заплатите ще ти кажа защо в Англия дават такива заплати: за да могат да се мерят с Реал и Барса и да не отиват всичките най-добри играчи в Примера! Само затова го правят! Защото ВЛ по нищо друго не превъзхожда Примера, освен по заплатите! Всичките сребролюбци отиват в Англия, всичките любители на красивият, атакуваш футбол отиват в Испания! Не случайно Кака отказа да играе за Сити, въпреки заплатата, която му даваха арабите, а се нави за по-малка заплата да играе в Реал! А Робиньо напусна Реал, за да получава повече пари и отиде в Сити... - доста показателни трансфери, а не са само те!

Да за тебе всичко е глупост, когато се чудиш какво да измислиш, не си виждаш глупостите дето ръсиш, даже не можеш да спориш нормално и пускаш някакви лафчето дето са типични за едно лапе, няма какво да споря с теб повече, по-добре да говоря на стената, по-съществен спор ще стане :mrgreen: Ти Сити ги остави, намерил си за кой да говориш, за какво да отива Кака там като няма да играе в Шампионска лига...
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 20 юни 2010 18:25

Mourinio написа:
megan fox написа:И пак каза голяма глупост! А английските отбори без пари какво помирисват? Май миришат само собствените си л*йна!!! Виж последните години кои английски отбори достигат до 1/2 финалите на ШЛ и виж какви дългове имат същите тези клубове! Също така виж какви заплати дават тези клубове! Запитай се защо имат тези дългове, а колкото до заплатите ще ти кажа защо в Англия дават такива заплати: за да могат да се мерят с Реал и Барса и да не отиват всичките най-добри играчи в Примера! Само затова го правят! Защото ВЛ по нищо друго не превъзхожда Примера, освен по заплатите! Всичките сребролюбци отиват в Англия, всичките любители на красивият, атакуваш футбол отиват в Испания! Не случайно Кака отказа да играе за Сити, въпреки заплатата, която му даваха арабите, а се нави за по-малка заплата да играе в Реал! А Робиньо напусна Реал, за да получава повече пари и отиде в Сити... - доста показателни трансфери, а не са само те!

Да за тебе всичко е глупост, когато се чудиш какво да измислиш, не си виждаш глупостите дето ръсиш, даже не можеш да спориш нормално и пускаш някакви лафчето дето са типични за едно лапе, няма какво да споря с теб повече, по-добре да говоря на стената, по-съществен спор ще стане :mrgreen:


О извинявай, О "Велики" мислителю! Не видях да отговоряш на нито един от въпросите ми! Не видях да оборваш нито един от примерите ми!!! Знаеш ли кои правят така, като теб? - Тези, които нямат какво да кажат, но се чудят как да се измъкнат от спора, без да признаят, че губят!!!


П.П. Много държа да ми отговориш на следното:
И понеже не си запознат със състава на Барса сега ще ти изброя всичките ТИТУЛЯРИ, които са от школата на клуба, а после искам да ми покажеш някой от водещите клубове, които да имат толкова много свои играчи: Валдес, Пуйол, Пике, Шави, Иниеста, Бускетс, Меси, Педро! Боян, който е резерва също е юноша на клуба... - нещо да кажеш по въпроса? Да има друг водещ клуб, който да разчита на толкова много свои играчи?
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Mourinio » 20 юни 2010 18:33

megan fox написа:
Mourinio написа:
megan fox написа:И пак каза голяма глупост! А английските отбори без пари какво помирисват? Май миришат само собствените си л*йна!!! Виж последните години кои английски отбори достигат до 1/2 финалите на ШЛ и виж какви дългове имат същите тези клубове! Също така виж какви заплати дават тези клубове! Запитай се защо имат тези дългове, а колкото до заплатите ще ти кажа защо в Англия дават такива заплати: за да могат да се мерят с Реал и Барса и да не отиват всичките най-добри играчи в Примера! Само затова го правят! Защото ВЛ по нищо друго не превъзхожда Примера, освен по заплатите! Всичките сребролюбци отиват в Англия, всичките любители на красивият, атакуваш футбол отиват в Испания! Не случайно Кака отказа да играе за Сити, въпреки заплатата, която му даваха арабите, а се нави за по-малка заплата да играе в Реал! А Робиньо напусна Реал, за да получава повече пари и отиде в Сити... - доста показателни трансфери, а не са само те!

Да за тебе всичко е глупост, когато се чудиш какво да измислиш, не си виждаш глупостите дето ръсиш, даже не можеш да спориш нормално и пускаш някакви лафчето дето са типични за едно лапе, няма какво да споря с теб повече, по-добре да говоря на стената, по-съществен спор ще стане :mrgreen:


О извинявай, О "Велики" мислителю! Не видях да отговоряш на нито един от въпросите ми! Не видях да оборваш нито един от примерите ми!!! Знаеш ли кои правят така, като теб? - Тези, които нямат какво да кажат, но се чудят как да се измъкнат от спора, без да признаят, че губят!!!

Ок каквото искаш мисли, не ми пука изобщо, дори сам се определяш за победител в спор :mrgreen: гледай си Примерата най-силното първенство от 2 отбора и се надявай никога да не свършват паричките на Барселона
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
paskal40
Мнения: 333
Регистриран на: 17 юни 2010 17:30
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот paskal40 » 20 юни 2010 18:50

Който квото ще да ми говори Барселона има в момента най мощната школа която вади по един топъл хляб на сезон...никой не може да се похвали с такава...никой!!!
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост