Кой е откритието на шампионата?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

zaharieff
Мнения: 8
Регистриран на: 21 юни 2010 13:45
Skype: q_si ebi_maikata
Контакти:

Re: Кой е откритието на шампионата?!

Мнениеот zaharieff » 25 юни 2010 20:57

Middlesbrough написа:Захариев земи се стегни и пиши на кирилица ти казах !

за мен откритие е играчите на Чили Босежур и Медел :)

Tiq ot Middlesbrough ne vajat za mene.Newcastle forever!

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Кой е откритието на шампионата?!

Мнениеот Middlesbrough » 25 юни 2010 21:04

zaharieff написа:
Middlesbrough написа:Захариев земи се стегни и пиши на кирилица ти казах !

за мен откритие е играчите на Чили Босежур и Медел :)

Tiq ot Middlesbrough ne vajat za mene.Newcastle forever!

пхахах ясно ;] айде сънчо мина лягай си ;]


Офтопик:

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Кой е откритието на шампионата?!

Мнениеот fr3ak_boy » 25 юни 2010 21:09

Към откритията бих добавил и Артуро Видал от Чили. Много ми харесва играта му като бек.
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Кой е откритието на шампионата?!

Мнениеот Middlesbrough » 25 юни 2010 21:11

fr3ak_boy написа:Към откритията бих добавил и Артуро Видал от Чили. Много ми харесва играта му като бек.

Видал го знам от много време играе в Леверкузен и про принцип е дефанзивен халф а не халф бек :)


Офтопик:

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Кой е откритието на шампионата?!

Мнениеот fr3ak_boy » 25 юни 2010 21:15

Middlesbrough написа:
fr3ak_boy написа:Към откритията бих добавил и Артуро Видал от Чили. Много ми харесва играта му като бек.

Видал го знам от много време играе в Леверкузен и про принцип е дефанзивен халф а не халф бек :)

В Чили ми направи впечателние че играе от дясно на фланга и сметнах, че е бек. Досега просто не го бях забелязвал освен на фифа, когато ми вкара веднъж. :mrgreen:
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Кой е откритието на шампионата?!

Мнениеот Middlesbrough » 25 юни 2010 21:19

fr3ak_boy написа:
Middlesbrough написа:
fr3ak_boy написа:Към откритията бих добавил и Артуро Видал от Чили. Много ми харесва играта му като бек.

Видал го знам от много време играе в Леверкузен и про принцип е дефанзивен халф а не халф бек :)

В Чили ми направи впечателние че играе от дясно на фланга и сметнах, че е бек. Досега просто не го бях забелязвал освен на фифа, когато ми вкара веднъж. :mrgreen:

ляв халф бек го пуска Биелса :П , десния е играча на Удинезе Маурисио Исла :) аз го знам от мениджъра :Д


Офтопик:

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Кой е откритието на шампионата?!

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 25 юни 2010 21:26

zaharieff написа:
vladimir0v написа:Момчета, темата не е ли кой е "ОТКРИТИЕТО" на шампионата??

Защо изреждате утвърдени звезди като Хонда, Суарез, Хамшик, Юзил и Дос Сантос ??

Gaze emi s oprai malko.Kva zveda e Dos Santos?!?Na4i zvezdite igraqt v rezervniq otbor na Tottenham..Q glei ti i az da ne znaq.Ili pak Suares...6to ne hvarlqt 20-30 miliona za nego primerno real ili tam nqkoi ot po-malkite golemi klubove kato barca kato e zvezda 6toto go 4akat da se dokaje.Honda i Ozil pak savsem ne sa nikvi zvezdi.Tva e tqhnoto svetovno se izgrqvat.Koi znae6e za Ozil predi svetovnoto...a?

Хахха.Дос Сантош игра и в Барса и в Тотнъм макар и за Б отбортите ,което е нормално за млад играч.А сега си играе в Галатасарай и това ако не е известен играч.А за Суарес няма до коментирам-най-резултатния играч в Европа не бил звезда :mrgreen: .А за Йозил не са чували такива като тебе.Игра и в Шалке като титуляр и сега във Вердер ама въобще не е известен..да да.
Изображение Изображение

trooper
Мнения: 26
Регистриран на: 15 юни 2008 10:26
Контакти:

Re: Кой е откритието на шампионата?!

Мнениеот trooper » 25 юни 2010 23:48

отбора на Нова Зеландия!
Един от тях даже са го намерили във Фейсбук.
Иначе ми направи добро впечетление също Хонда,Ениама,Бастос,Джовани дос сантос,

zaharieff
Мнения: 8
Регистриран на: 21 юни 2010 13:45
Skype: q_si ebi_maikata
Контакти:

Re: Кой е откритието на шампионата?!

Мнениеот zaharieff » 26 юни 2010 00:26

YANTRA_FOREVER написа:
zaharieff написа:
vladimir0v написа:Момчета, темата не е ли кой е "ОТКРИТИЕТО" на шампионата??

Защо изреждате утвърдени звезди като Хонда, Суарез, Хамшик, Юзил и Дос Сантос ??

Gaze emi s oprai malko.Kva zveda e Dos Santos?!?Na4i zvezdite igraqt v rezervniq otbor na Tottenham..Q glei ti i az da ne znaq.Ili pak Suares...6to ne hvarlqt 20-30 miliona za nego primerno real ili tam nqkoi ot po-malkite golemi klubove kato barca kato e zvezda 6toto go 4akat da se dokaje.Honda i Ozil pak savsem ne sa nikvi zvezdi.Tva e tqhnoto svetovno se izgrqvat.Koi znae6e za Ozil predi svetovnoto...a?

Хахха.Дос Сантош игра и в Барса и в Тотнъм макар и за Б отбортите ,което е нормално за млад играч.А сега си играе в Галатасарай и това ако не е известен играч.А за Суарес няма до коментирам-най-резултатния играч в Европа не бил звезда :mrgreen: .А за Йозил не са чували такива като тебе.Игра и в Шалке като титуляр и сега във Вердер ама въобще не е известен..да да.

Kva zvezda e igra4 deto obikalq B otborite za Galatasaray nqma i edin ma4 o6te.Luis Suares vkaral 30 gola ot 30 ma4a.Mi to i Huntelaar go naprai tva ama ne6to mai ne stana golqm futbolist.Mina prez Real,mina prez Milan i kvo 50 ma4a 8 gola.Suares 6te stane no vse o6te ne e dokazan futbolist.Ne6vlifovan diamant.Zvezdi sa Villa,Messi,Torres i t.n. kvo mi govorite dos santos i suares bili zvezdi.Kvo sravnqvate gi s Kaka i Ronaldo li?Bahti i filosofite det ste tuka...


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта