За БНТ, Световното и Методи Манченко

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот ehh » 24 юни 2010 01:25

Вече и аз не издържам тъпите им студия с почти никаква атмосфера.
Особено, когато Манченко е на смяна се почва едно сричане, мънкане... Петя се включва по абсолютно неадекватен начин с това, примерно, какъв бил БВП на Камбоджа, докато само преди секунди Методи и госта в студиото са дискутирали току започващия мач.
За Кедъра, какво да кажем. Говори с някакъв тон все едно си е вкъщи. А и се държи така. Неговата партньорка още след първия мач изглежда така все едно всеки момент ще заспи.
Гостите почти не могат да хванат шегите и по-свободната реч и на двете смени и понякога гледат доста изненадано, все едно са ги питали, как се решават интеграли.
Да не говорим, че БНТ просто се НАСРА с тези реклами. Ами, извинявайте, спомням си СП 2006, но тогава нямаше такова чудо. Като прибавим и тъпите тв игри в стил "коя е думата, която започва с "к" и завършва на "он"" и картинката става пълна.
Не знам, колко парици са платили за правата, но и затова да ми правят раздути студия и да пратят една дивизия хора там, но явно са решили яко да точат до края на СП. Пък после - здраве да е. То е ясно, че отново ще почнат да се подреждат по рейтинги след бТВ, Нова, Пробг и т.н.
Представям си, ако България се беше класирала на СП... сигурно и чистачките по коридорите на на телевизията заедно с Пъпеша от "В неделя с..." щяха да бъдат командировани там...
Изводът от това почти провалено, откъм отразяване СП е, да се молим следващият голям футболен форум да мине на друга телевизия. А за момента, това което може да се направи е (това, което съм направил и аз) да се пускат мачовете направо на химните и веднага след като свършат, да се обръща на друг канал.
Само така човек може да си запази добър вкус в устата от това СП.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот SHAKOMINATORA » 24 юни 2010 02:26

Ква е равносметката?
Един шаран който работи там и разни горделиви риби от 94та години ги защитават. Голямата българска телевизия която излъчва новини на турски език! (да им *** ******* *****)

nikawr
Мнения: 90
Регистриран на: 20 юни 2009 07:33
Skype: nikawr1
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот nikawr » 24 юни 2010 08:13

danko_sot написа:Виждам, че сте на моето мнение. Едва ли ще се намери някой фен и зрител, който да не е и да напише нещо в защита на тези аматьори от спортния екип на БНТ. Аз нападнах Манченко не защото имам някаква лична неприязън към него. Напротив, личи си, че е интелигентен човек, но какво от това......


пич, аз съм работил с този човек когато преди години беше водещ на Студио Формула 1 по Ринг ТВ....
Той водещ, а аз режисьор на пулт... От тогава са ми белите коси мен. Работил съм и тежка физическа работа, но след едно предаване от 3 часа с този БГ уникат сам бил винаги разбит „кат Биталсите“.....
Не ща да се изказвам вулгарно за интелекта му, ама е много зле... Самочувствие на 10 а реално нема и 5.... То и затова екипа е такъв, защото шефа е такъв мен....

ааа щях да забравя: викахме му МРАНЧЕНКО ... :lol:

Потребителски аватар
G0nzi
Мнения: 92
Регистриран на: 14 мар 2010 21:12
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот G0nzi » 24 юни 2010 09:14

Нещо спора се изкриви, никой не казва да не се дават мачовете по БНТ, аз също съм за, НО не и с тези отявлени некадърници! Ибришимов само мънка, за Ангелов нито дума отдавна се знае че е неграмоте, Пепи Василев разбира от бокс, другите са с профил баскет а кажете ми вие кой ще коментира футбол, тактики, статистики (Футболни не БВП на Гана) Много не адекватно като цяло, а студията са толкова скучни и тъпи че нямам думи!
За винаги оставам аз ЛЕВСКАР
верен на отбора си до край!
Аз не ще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на всичко съм готов!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот MORSKI » 24 юни 2010 09:18

ehh написа:Вече и аз не издържам тъпите им студия с почти никаква атмосфера.
Особено, когато Манченко е на смяна се почва едно сричане, мънкане... Петя се включва по абсолютно неадекватен начин с това, примерно, какъв бил БВП на Камбоджа, докато само преди секунди Методи и госта в студиото са дискутирали току започващия мач.
За Кедъра, какво да кажем. Говори с някакъв тон все едно си е вкъщи. А и се държи така. Неговата партньорка още след първия мач изглежда така все едно всеки момент ще заспи.
Гостите почти не могат да хванат шегите и по-свободната реч и на двете смени и понякога гледат доста изненадано, все едно са ги питали, как се решават интеграли.
Да не говорим, че БНТ просто се НАСРА с тези реклами. Ами, извинявайте, спомням си СП 2006, но тогава нямаше такова чудо. Като прибавим и тъпите тв игри в стил "коя е думата, която започва с "к" и завършва на "он"" и картинката става пълна.
Не знам, колко парици са платили за правата, но и затова да ми правят раздути студия и да пратят една дивизия хора там, но явно са решили яко да точат до края на СП. Пък после - здраве да е. То е ясно, че отново ще почнат да се подреждат по рейтинги след бТВ, Нова, Пробг и т.н.
Представям си, ако България се беше класирала на СП... сигурно и чистачките по коридорите на на телевизията заедно с Пъпеша от "В неделя с..." щяха да бъдат командировани там...
Изводът от това почти провалено, откъм отразяване СП е, да се молим следващият голям футболен форум да мине на друга телевизия. А за момента, това което може да се направи е (това, което съм направил и аз) да се пускат мачовете направо на химните и веднага след като свършат, да се обръща на друг канал.
Само така човек може да си запази добър вкус в устата от това СП.


Стига си се оплаквал де- кой те кара да го гледаш? Пускаш мача 2 минути преди началото, на муте- и нито коментатор ти е виновен, нито слушаш студиото,. което наистиона е тъпо!
До гуша ми дойде...
Щом все още го гледаш- значи има защо!
Какво се оплакваш тогава...
Аз дето работя в тази телевизия- си слагам слушаки и слушам радио по време нма студиото...

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3739
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот danko_sot » 24 юни 2010 09:38

Аз дето работя в тази телевизия- си слагам слушаки и слушам радио по време нма студиото...[/quote]


Хахахах. Мисля, че това изречение беше достатъчно показателно и с него може да сложим край на дискусията.

П.П. Кедър, ако четеш това-, спри с тази глупава статистика след мачовете- 5 удара към вратата, 20 нарушения, 10 тъча и т.н. Човече, това не е баскетбол. Там тази статистика е важна, във футбола не е точно така
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот ehh » 24 юни 2010 10:45

И още нещо - моля ви, по-важно ми е да чуя след края на мачовете, т.нар. флаш интервюта от пистите, а не, какво ще измъдри полузаспалият гост в студиото.
Дано наистина някой чете тази тема.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот SHAKOMINATORA » 25 юни 2010 00:09

Тоя миндил продължава да прекъсва Петя (май тя беше) при всяка трета дума.

Потребителски аватар
athom
Мнения: 766
Регистриран на: 03 юни 2008 18:35
Skype: athomic
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот athom » 25 юни 2010 00:18

SHAKOMINATORA написа:Тоя миндил продължава да прекъсва Петя (май тя беше) при всяка трета дума.




Ахахахаа...като прочетох думата миндил и се сетих за един сайт...

http://www.mindili.hit.bg/
slavia_forever написа:При 2:2 за немците не играе толкова психологическия фактор.



Изображение

Потребителски аватар
tzetzko
Мнения: 191
Регистриран на: 28 апр 2009 19:37
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот tzetzko » 25 юни 2010 17:47

Аз лично не гледам никакво студио-пускам си направо мача!
Кристина Димитрова била майка на вратар,който май не играе вече и ще ми коментира мач.....!!!?????


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост